Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

zuzi243
9. sep 2012

tak aj ja som dostala dnes po 4 mesiacoch a pri plnom kojení, škoda ☹ dúfala som že to príde neskôr. 🙂 🙂 🙂

anjelicek26
9. sep 2012

8 mesiacov po a pri druhom rok po porode.. krasne to casy 😀

janka196
9. sep 2012

po prvom tehotestve dva a pol roka po, a pri druhom 5 mesiacov po porode 🙂

boise
14. sep 2012

kopirujem aj sem, lebo mi nik neodpoveda...Baby viem ze po porode moze byt rozhadzany cyklus ale az tak? Pred mesiacom som mala prvy kart ms, potom o dva tyzdne spinenie a teraz po 13tich dnoch zas spinenie..co toto ma byt? Malu plne kojim 😲 na gyndu pojdem o par tyzdnov...

andje
14. sep 2012

No tak ja som kojila a dostala som 2 dni pred skoncenim sestonedelia. parada ☹

tariah
17. sep 2012

ja 3 mesiace po porode, na den presne.... 😲

marmota
8. okt 2012

menzes som dostala 4,5 mesiaca po porode v case vylucneho dojcenia, hmmm... cakala som, ze to pride neskorsie. 🙂

boise podla mna moze, vplyvom hormonalnych zmien a aj ked si zacala krvacat, nemusi ist o ten pravy menstruacny cyklus - s ovulaciou. skus kontaktovat niektoru z laktacnych poradkyn, urcite ti poradia (ak si to uz samozrejme medzitym s niekym nekonzultovala🙂

marmota
8. okt 2012

@boise pozri vyssie 😀

keira
29. okt 2012

a je tu niekto, kto nekoji uz a menzes nikde?!

sussie259
29. okt 2012

ja zatial 9 m. nemam 🙂 a dufam, ze tak skoro ani nedorazi 🙂

puskaruka
29. okt 2012

Ja som dostala okolo siesteho mesiaca, ked som zacala male prikrmovat, stale som aj nadalej dojcila

bubulka722
29. okt 2012

Okamžite po šestonedelí aj napriek tomu, že dodnes kojím. Dcérka má 22 mesiacov. No čo už, som ja šťastná žena. 😠

lienka1
29. okt 2012

pri prvom som dostala po troch mesiacoch a pri druhom (ma vyse roka) zatial nic, stale ho dojcim

kajkape
30. okt 2012

malá má 13 mesiacov a stále nič, posledné dva mesiace ma pobolieva brucho, riešiť to s gyn. alebo to nechať ešte tak, že čo z toho bude?

jandakovaeva
12. feb 2013

ahojte aj ja by som sa vas chcela opitat nekojim us mesiac ja pol a MS som este nedostala a normalne us mam stoho stres ale tohotna som urcite neni to som si ista

mami.sk
12. feb 2013

dcérku som dojčila do jej 2 rokov a MS som dostala presne 6 týždňov po pôrode 😝

liviana1111
17. feb 2013

@jandakovaeva ahoj ja nekojim uz tyzden ,amleho som odstavila ked mal presne ukonceny siedmi mesiac a uz nemam mlieko vobec a MS nikde takisto, a ani by mi tak nechybala ,ale cela som napuchnuta brucho mam jak keby som zjedla diviaka a pobolieva ma uz odkedy som uplne zasusila mlieko.Aj som skusila cervene vino aj horucu vanu no MS nikde ,tehotna tiez niesom to viem na 100% a niezeby mi to nejak obzvlast chybalo ,ale skor mi leze na nervy to brucho a pobolievanie,vypada to akoby som to mala uz uz dostat a pritom sa nic nedeje ...vlastne telo ma natahuje 😠

jandakovaeva
18. feb 2013

@liviana1111 fakt ja us neviem co mam robit ked este nic us ma aj brucho zacalo pobolievat dva dni a este stale nic chcela bi so vediet ci je to nermalne ze tak dlho nic ☹ ja si myslim us aj to ze cito nieje nahodou tim ze pri porode som stratila vela krvi a museli mi dat dve davky porarazi ma stoho

liviana1111
18. feb 2013

@jandakovaeva no ja som tiez z toho na nervy ,lebo dnes som sa zobudila a som myslela ze budem skrabat steny tak ma pichalo v pravom vajecniku a stale nic okrem toho bolenia ani najmensi naznak zeby sa daco slo spustat, a ja uz normlane jem NALGESIN a IBALGIN na kila lebo by osm neodfungovala... ja skusim pockat este tyzden a ked nic tak asi pojdem k dr na vyvolavacku ..... ono podla mna to normlane je a nemusis sa bat s tym co sa ti stalo pri porode,ako podla mna to lne hormony kym sa ustalia v tele tak to cele takto blbne.No verim ti ze mas z toho nervy lebo ja detto 😖

jandakovaeva
18. feb 2013

@liviana1111 no vet aj ja som povedala ak mi to do konca mesiaca nepride tak aj ja tam musim skocit za doktorom a us som viskusala vsetko a stale nic

liviana1111
18. feb 2013

@jandakovaeva ja som tiez skusila vsetko ono skratka asi si nepomozeme ☹ sak uvidim dokedy budem takto napucana ... este cakam aj nato ze 25. ma byt spln a vseobecne je zname ze ono pred splnom sa v tele zadrzuju vsetky tekutiny a hormadi sa vsetko potom po splne to povoli a s tela sa odpalvuju bordeli,no tak skusim pockat do toho 25. a po 25. ak nic tak koncom mesaca pojdem na tu vyvolavacku nebudem sa s tym ondiet...len tieto vyvolavacky kokos ja to moc nemusim ani tie injekcie na korigovanie kramov...ja som tak raz tiekla 3 tyzdne a tak mi museli dat nakoniec zase injekciu na zastavenie no ani tak ani tak 😀

dandulina
18. feb 2013

ahoj, ja som menstruaciu dostala az ked som prestala kojit..tak cca po 3 tyzdnoch od odstavenia maleho

jandakovaeva
19. feb 2013

@liviana1111 no aj ja pojdem asi nech mi da tu vivolavacku lebo fak je to ako na nervi stale cakat a nic ale vet hadam to volakedy pride

liviana1111
19. feb 2013

@jandakovaeva noo alebo uz nikdy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jandakovaeva
20. feb 2013

@liviana1111 no to bi som bola rada keby ze us nikdy 🙂

liviana1111
20. feb 2013

@jandakovaeva mne by tiez nechabali haha odrodene uz svoje mam a naco su mi 😀 😀 😀 😀 len to si este nejakych par rockov pockame a budeme sa trapit s takymito mordami slahnutymi ze pride nepride a kedy a ci vobec 😀 😀 😀

jandakovaeva
20. feb 2013

@liviana1111 no aj podla mna bi us nemusela chodit vet aj ja us mam jedno babo a to mu kludne staci 🙂 🙂 a kolko ze mas deti

liviana1111
20. feb 2013

@jandakovaeva ja mam dve a chcela som sice kedysi tri a muz ma aj ukecava na tretie ,ale uz nehrozi,ako neni problem mat tri deti rpoblem pre mna je to tehotenstvo a tych 9 mesiacov resp.posledne 4 mesiace ked uz je brucho jak slon a som total obmedzovana a kratka nemozem uz co chcem robit.... a potom kym sa dava clovek dokopy, kojenie a vsetko s tym... skratka uz nechcem uz mi stacilo uz mam dve krasnucke deticky , nevymenila by som ich ani za nic a aj su strasne dobre a stalo mi to zato tie tramoty ale treti krat uz tie trampoty s vlastnym vedomim nechcem znasat uz iba keby sa stane ze nahodou ,ale tak je dufam ze uz sa nestane a ostanem pri cisle dva a uz si najdem cas aj pre seba a svoje konicky spolu s detmi 🙂

nikita002
23. feb 2013

ja som po cisarskom reze maly mal 5 mesiacov nekojim , kojila som len necele dva tyzdne a menzes nikde :(

nikita002
23. feb 2013

@keira no tak sme dve len s tym ze ja som kojila necele dva tyzdne a menzes nikde :(