Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

bublinkajasminka
17. máj 2008

kočky - ja menzes stále nemám - už dnes je to 8 týždňov čo som po pôrode a nekojím, tak bojím prečo nemám. Pred týždňom som bola u dokiho a ten vravel že nevyzerám že by som už mala dostať - prečo stále neprišiel menzes??

manka76
17. máj 2008

ahoj dudasik,ja som dostala MS hned ako mi skoncilo sestnedelie (aj ked som kojila malu skoro kazdu hodinu)potom som zacala uzivat cerazette ale bolo to o nicom MS som dostala hocikedy-nepravidelne 😢 raz som krvacala slabo raz silno tak som ju po troch mesiacoch prestala uzivat uplne uz som s toho bola zufala a liezlo mi to poriadne na nervy 😠

stanka9
17. máj 2008

bublinkajasminka ja /nekojím/ som dostala menzes presne po troch mesiacoch.
pred tehotenstvom som mala menzes pravidelný 30-32 dnový a dnes je 38 den a stále nič. 😕 😒
už začínam mať obavy.
rodila som sekciou a ďaľšie tehotenstvo mi doporučujú minimálne o poldruha roka.hrozí totiž natrhnutie maternice v prípade ďaľšieho tehotenstva. ☹ ☹

julova
17. máj 2008

ja som prvy po porode dostala po 4,5 mesiaci...kojila som tri mesiace....a teraz uz mam za sebou druhu mrchu...pred tehu som mala cyklus ako hodinky 28 dni (bez HAK) a teraz druha mrcha dosla na 32 den...tak uvidime, co si zmysli tretia mrcha 😖

maca793
17. máj 2008

julova
teraz sa bude trošku mrcha s tebou hrať, bude ti chodiť nepravidelne, ale to sa upraví časom, neboj sa.

maca793
17. máj 2008

mne chodila ako na klavír, jeden mesiac prišla, druhý nie a na tretí prišla, štvrtí takmer nič. ale do roka sa všetko upravilo
síce je to trošku iné, ako pred pôrodom, je niekedy silnejšia a bolestivá.

ivkaa1
18. máj 2008

Ahojte, ja som tiez dostala MS hned ako mi skoncilo setnedelie bola trochu silnejsia ako pred tehotenstvom trvala 7 dni, malu plne kojim teraz uz 3 mesiace, tak aj tento mesiac cakam na MS..sice mam sem-tam take naznaky ze uz pride a stale nic...je to podla vas normalne?

bublinkajasminka
18. máj 2008

díky kočky - lebo už ma znervozňuje že nemám mrchu stále....tak dúfam že už príde a bude to pravidelné ako kedysi

kubko
18. máj 2008

mne prisla po sedtonedeli z ktoreho som krvacala tusim dva tyzdne, alebo tak nejak, mozno ani to nie. A po sestonedeli prichadzala mrcha ako hodinky svinucha jedna. Tak som musela zacat brat cerazette, lebo mala tu mrchu nejako nezvladala a nechcela sa nechat nakojit.

ninocka
18. máj 2008

tak ja presne po 2 rokoch od poslednej menst.pred otehotnenim a mala som jeden den a teraz zase nic najradsej by som ju mala kazdy mesiac

dannynka
18. máj 2008

mne asi ked mala Gbaika 6-mesiacov a to som ju kojila do 1-roka 😉

ilijanka
20. máj 2008

mne prišla presne 6 mesiacov po pôrode, stále kojím, odvtedy chodí pravidelne po 28 dňoch +-2dni

martina46
13. jún 2008

no, ja som vcera mal take 2 kvapky krvi a dnes uz nic. moze to byt, ze mi uz ide menzes?

smska1979
10. sep 2008

som 3 mesiace po porode, po mesiaci mi bolo zastavene mlieko, dostala som uz raz menstruaciu a pred tyzdnom som mala dostat znova, lenze neprisla. Je mozne, ze po porode je menstruacia nepravidelna a to, ze meska uz tyzden je normalne?

lucinka1104
4. okt 2008

Ahojte ja som dostala menzes teraz, keď má môj synček 5 mesiacov a týždeň, je plne kojení ,papá 9-10 x denne + čajík vonkudo kočíka. Trval 3 dni , vôbec nebol silný bolesti som mala strašné deň pred spustením s.....amotná mrcha bezbolestná

janette4
5. okt 2008

Ahojte, ja som dostala menzes teraz po 10 týždňoch.a taký silný som nemávala ani pred tehotenstvom. ☹

horallka
6. okt 2008

dievčatá, môžete mi niektorá poradiť? Porodila som 30. mája, ptom som sa skoro mesiac čistila, 5. augusta som dostala menz, potom 3. septembra takisto, čiže presne po 28 dňoch ako býva cyklus a ja som ho mávala vždy presný. Teraz som mala dostať menz 1. okt. - ale neprišiel. Je možnoé aby som bola opäť tehotná, aj keď sme si dávali pozor? Malého ešte kojím,ale keďže od pôrodu som už mala dvakrát menz, tak neviem, či to môže byť aj kojením? A ak nie som tehotná, je možné, že pri kojení ten menz môže byť takýto nepravidelný? Dnes si idem kúpiť tehu test, ale začínam byť značne nervózna až pomaly panikárim, lebo mne nikdy menz nemešká, tak neviem, čo sa deje.Byť teraz tehotná hneď po sebe by bola pre m%na pohroma, malý má len štyri mesiace a mne začína škola. Ledva to budem zvládať s jedným. Poraďte

moni1412
6. okt 2008

ahojte, ja som ho dostala hned po 600nedeli.... ale nekojim, ani som nekojila 😒

horallka ahoj. fiha.... tehu? 🙂

horallka
6. okt 2008

no dúfam moni, že nie. Dnes som si robila test- tak negativný ale mršky nikde. Čo ja viem, čo sa deje? Mne nezvykne meškať, ale ešte kojím, tak je to možno podmienené aj tým. Prečo si vôbec nekojila?Je to super kojiť, ja kojím doteraz ale už aj prikrmujem- malému to nestačilo.

bubinko83
18. nov 2008

je normaln,že som mala menzes hned po šestonedeli a teraz zase nemam

bubinko83
21. nov 2008

😲 😕

saska.t
30. nov 2008

Kocky je normalne ze uz 2 mes. nekojim a menstruacia stale nedosla, zacinam byt trosku nervozna ...

deina2005
30. nov 2008

baby ja som ms nemala 16 mesiacov v podstate celu dobu pokial som kojila ked som prestala tak do 6 tyzdov MS prisla

maca66
30. nov 2008

ahojte.ja som nemala 11mesiacov a kojila som 20.u kazdej je to inak.nemusi byt menstruacia tak dlho kym kojite.u kazdej inak 😉

takyna
1. dec 2008

Ahojte, potrebujem radu, som po pôrode 8-týždňou, chlapček mi umrel 😢 , menzes stále nemám, 😔 mala som také špinenie veľmi slabé..., ale ináč nič, mlieko sa mi snažili odstaviť, pichali mi inekcie na zástavu laktácie , ustálilo sa to , ale keby som si vytlačala , ešte ide mliečko, máte s tým skúsenosti? díky za radu

saska.t
1. dec 2008

je normalne ze mliecko este mas, aj pol roka mozes trosku mliecka este vytlacit, nekojim 2 mes. ale mlieko este trosku vytlacim, nemaj strach, je to normalne ...
Je mi luto co sa ti stalo .... 😅

takyna
1. dec 2008

Saska ďakujem za odpoveď. 🙂

miriamka
12. dec 2008

Baby,ja kojim,menzes som stale este nemala a to ma maly 7 mesiacov.Je mozne aby som ostala tehu?Je vlastne ovulka ked kojim?

lucinka1104
12. dec 2008

miri môžeš otehotnieť,ale je to zriedkavé no nie vylúčené 😉 ... 😉
ja asom mala 2.10 a odvtedy nič 😕 len klasické menštruačné bolesti
pekné foto v pase

takyna to ma veľmi mrzí takže simala dvojičky že? 😔

miriamka
12. dec 2008

No ja len ze keby som teoreticky ostala tehu ako na to pridem. 😉