Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

juliagregor
4. júl 2010

@emilly821 ale najprv je ovulácia a až potom menštruácia.......otehotnieť sa dá 😉

ninkaalex
4. júl 2010

🙂 moj Max ma 8 mes. a stale nič.Pri Alexovi som dostala,ked mal 6 mes.

emilly821
4. júl 2010

@juliagregor ...to je snad kazdemu jasne, ze najprv je ovulacia a potom dochadza k menstruacii 😎

zuzkat1
7. júl 2010

@emilly821 ja som pocula ze otehotniet sa vraj da, ale tazko to je ten problem☹

zuzkat1
7. júl 2010

@emilly821
@juliagregor no v kazdom pripade asi skocim v lete k dr nech mi povie ci mi uz vobec pracuju vajecniky a budem dufat ze sa mi to nejak upravi kym bude mat mala rok... lebo hrozne by som chcela este jedno babo...

zuzkat1
7. júl 2010

@anjelicek26 a podarilo sa az ked bola ako tak pravidelna? ja by som rada stihala v ramci jednej materskej.. ako tak pozeram vekovy rozdiel asi si uz robila ked sa podarilo druhe mimi.... vsak?

anjelicek26
7. júl 2010

@zuzkat1 - veru podarilo sa az ked bola ako tak pravidelna... Ja som robila 1,5 roka medzi jednou a druhou materskou, Saska sla v dvoch rokoch a nieco ku opatrovatelke a potom do skolky... aj teraz chcem tak ist po dvoch rokoch spät do prace...

zuzkat1
7. júl 2010

@anjelicek26 no ja chcem byt doma 3 roky... tak dufam ze aj ked nie hned po roku ale ze sa mi to popdari stihnut to tehotenstvo... tak aby som nemusela medzitym nastupit do prace,lebo to uz asi potom to druhe babo nebude☹ no uvidim co mi povie dr chystam sa v auguste k nemu..je fakt ze este plne kojim, mozno sa to upravi ked zacne papat uz aj ine ako moje mliecko ale ja som mala uz aj predtym cyklus 35-40dni

nari
12. júl 2010

ahojte poradi mi niekto?ja som dostala prvu mrchu 4 mesiace po porode,syn bol plne kojeny.zac.5 mesiaca sme zacali polievka,banan,jablko a obcasne prikrmovanie materskym cez den.inak maly prespal uz celu noc.odvtedy su uz tri mesiace a mrcha nikde.maly je stale kojeny ale uz aj dokrmujem sunarom od 6 mesiaca.HK neberiem,robila som si aj tehu test a negativne.nemam ziadne priznaky tehu ani narast na vahe(chvalabohu🙂maly papa materske mliecko uz len pri dokrmovani.prosim mate niektora podobnu skuskenost ked ste ms uz dostali po porode a potom dlho dlho nic? dakujem.

janulienka1
12. júl 2010

@nari Tiež mám podobný problem. Ja som dostala prvu ms po 8 tyždnoch.Potom som začala brať Cerazette a už dva mes.nič.Pobolieva ma v podbrušku občas ma nafúkne ,ale nič.Stále dojčím.Mám pocit ,že mi to krvacanie chýba.Pri tej antikoncepcii som zvedava dokedy.

nari
12. júl 2010

@janulienka1 Hej len ty aspon beries nejaku HK,ja ziadnu.a vsade citam ze je to uplne invididualne a kazda dlzka cyklu po porode je normalna(aj ta nenormalna) ked je aj nie je dieta plne dojcene.ono aj moj maly bol plne dojceny,len za plne dojcene dieta sa povazuje to ktore papa kazde 2-3 hodky.no len co vtedy ked maly uz prespi celu nic.predsa ho nebudem kvoli tomu budit.ja viem ze dojcenie nie je antikoncepcia,len ked s partnerom davate sakramentsky pozor,potom sa to normalne dostavi a dalsie mesiace nic?co si dala pauzu a isla na okruznu cestu? ten pocit neistoty nie je bohvieco...fakt neviem co si mam o tom mysliet.

miska333
12. júl 2010

ja som dostala ked mal maly 3 mesiace

janulienka1
12. júl 2010

@nari Ved ked maš všetko neg.tak nestresuj.Možno je na pol ceste k tebe z plavby okolo sveta.Ja tiež svoju kočku nebudím.Naje sa okolo 8 hod večer. a potom okolo tretej v noci.Neboj ona príde.

bubinkaaa
14. júl 2010

Ahojte,ja som dostala menzes taktiez ihned po 6-stonedelí 😢 a bol aj dost silny...bléééé.... 😒 A to som sa taaaaaaak tesila,ze si este oddychnem od menzesu aspon pol roka po porode. ☹ No dalsie 2 cykly som uz mala v case ocakavaneho menzesu len take uplne nenapadne ciro priesvitne ruzove vytoky...tak neviem, ci to je menzes ale asi aj ano...A inak sestonedelie u mna trvalo cca nieco vyse 7 tyzdnov, na to menzes 8- dnovy ☹ ...tak si to poratajte!!!heh... 😨

zuzkat1
15. júl 2010

@nari moja prespala celu noc ked mala 2mesiace... takto spavala asi 2 mesiace a potom sa zacala budit raz a napriek tomu nemam este nic... mala ma pol roka.. a myslim si ze plne dojcene dieta je kazde dieta ktore papa len mm na poziadanie a nie je to nijak casovo obmedzene🙂

petrauk
27. júl 2010

ahoje, ja som teraz 2 mesiace po porode, a este som nedostala menstruaciu. rebecca je moje 4 te dietatko,
druheho syna som kojila do 4 rokov, a vtedy som nemala menstruaciu skoro 1,5 chvala bohu

petrauk
27. júl 2010

@bubinkaaa , ja som teraz 2 mesiace po porode,a tiez cakam na menstuaciu, niekedy dost neskoro" prichadza". a sprvym dietatkom som tiez krvacala skoro 2 mesiace- namiesto 6-tich tyzdnov-ble

petrauk
27. júl 2010

DCERKA SA MI NARODILA BEZ "RITNEHO OTVORU". mala operaciu, koniec crievka jej vyviedli cez brusko, ma teraz na sebe taky maly sacok co vymienam kazdy den, do toho kaka. o mesiac ju budu operovat zasa, vytvoria jej "otvor" aby mohla kakat normalne. ma niekto skusenosti s takymto problemom?

marionn
27. júl 2010

ahojte, ja som dostala 9 mesiacov po pôrode.

maca331
26. aug 2010

no ja mam tiez uz 3mesiace po porode a furt nic sak sa dem zblaznit svagrova mala hned a ja nic

katarina.banska
4. sep 2010

je normalne, ze menzes po porode mozem dostat aj rok po porode?
teda kedy sa mam bat, ze som ho este nedostala. zatial stale kojim, tak ho snad ani tak skoro nebudem mat.... 🙂
cim to je, ze kazdej pride kedy chce?

zuzkat1
10. sep 2010

@katarina.banska neviem cim to je,ale vraj pokial kojis minimalne 6x denne tak hladina prolaktinu je taka vysoka, ze proste nenastane ovulacia... je to akoby si priroda poistila ze sa budes na 100%venovat babatku a nebudes mat tak skoro dalsie (tym ale nechcem povedat ze dojcenie je antikoncepcia)..moja ma skoro 8 mesiacov a este stale som nedostala🙂

zuzkat1
10. sep 2010

@maca331 snad ti to nechyba?🙂 je to uplne v poriadku ked kojis🙂

natalia777
10. sep 2010

@katarina.banska je to uplne normalne..... ja hned ako som malu zacala prikrmovat a menej kojit tak som dostala mrchu 😉

zuzkat1
10. sep 2010

@natalia777 ja prikrmujem -obed aj olovrant- ale kojim stale este aj 10-12x denne...

natalia777
10. sep 2010

@zuzkat1 vau to je teda dost kojenia stale 😅 my sme s kojenim museli prestat ☹ kvoli zdravotnym problemom no co uz

neurologia
10. sep 2010

no mala bude mat o mesiac rok ...a menzes este stale nikde a to uz papame desiatu obed olovrant a veceru....

zuzkat1
11. sep 2010

@natalia777 no hej..ona mi spapa len par lyziciek najma z tych "chutnych" zeleninovych hovadiniek..ale z ovocia spapa o nieco viec,ale aj to nie vzdy..prakticky sa da povedat ze je plne kojena🙂 no stava sa.. je to skoda,ale kvoli zdraviu sa neoplati riskovat 😔

zuzkat1
11. sep 2010

@neurologia a napriek tomu sa snazite o mimi? to ma zaujima ..my tiez chceme druhe..som myslela ze musim pockat kym dostanem 😕

neurologia
11. sep 2010

otehotniet pocas kojenia nieje nemozne....ci?