Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

hedunecka
13. nov 2007

no ja mam 2mesiace po porode a tiez stale nic 😕 😅

arabeska
13. nov 2007

tak ja som po prvom dostala po 600nedeli a teraz este stale nic 😅 😅

hedunecka
13. nov 2007

ari ze by bolo dalsie?? 😀 😀 😀 😅 🤐

arabeska
13. nov 2007

hedun to by ma osvietit muselo 😀 😀 😀 😝

hedunecka
13. nov 2007

😀 😀 😀

aktak
13. nov 2007

no ja som dostala po 6 tyzdnoch a odvtedy kady mesiac takmer pravidelne 😠 😀

vavka33
14. nov 2007

Ja som kojila sest tyzdnov,potom som uz nekojila a odo dna,ako som prestala tak som MS dostala po 6tich tyzdnoch.
Cyklus mam nepravidelny,zacalo to 24 dnami,potom 28,potom 31,35,45,35,a tak vselijako. 😀

catrin23
16. nov 2007

ahojte...ja som kojila asi len mesiac a maly bude mat uz 3mesiace a menstruaciu som este nedostala,tak len cakam 😖

eva4444
18. nov 2007

no ja kojim plne a mam to kazdy mesiac 😠 😠 😠

bubadlo27
18. nov 2007

no ja uz nekojim 2 tyzdne a este som nedostala 🙂

elenita
21. nov 2007

no moja sestra kojila prve dietatko dlho, presli takmer dva roky od porodu a menses stale nikde....kedze uz chceli druhe dietatko, museli jej pichnut vyvolavacku, aby sa mohli zacat snazit 🙂 . Podarilo sa na 1. pokus a teraz ma syncek rok a pol a takisto este nema menzes.. 😅

elenita
21. nov 2007

A tie baby, co nemate menstruaciu, budte spokojne........mne sestra hovori, ze teraz je jej najkrajsie obdobie 😀

catrin23
24. nov 2007

tak ja som "to" vcera dostala... presne po troch mesiacoch od porodu... 😒

hedunecka
24. nov 2007

no ono by som bola aj kludna keby mi mamina nepovedala ze jej koleginina dcera ktora nemala ms ostala teho a ani o tom nevedela az ked zacala citit pohyby 😕
no my pouzivame oxranu ale nikdy neviete 😅

catrin23
24. nov 2007

zatial to mam len jeden den ale uz mi to poriadne lezie na nervy... 😠 😠

dadka212
24. nov 2007

ja ešte stále kojím a dostala som to keď mal malý 5 mesiacov 😠

rybecka
24. nov 2007

ja som dostala po dvoch mesiacoch od porodu a kojila som do 11 mesiaca teraz som len prestala asi pred tyzdnom.
A mam to pravidelne chvalabohu 😉

jejke
26. nov 2007

Ahojte,
ja som po prvom porode dostala hned po sestonedeli, teda asi 7 tyzdnov od porodu
a dojcila som plne do 6 mesiacov(bez prikrmov a cajikovania)a nadalej s prikrmovanim az do 15.mesiaca.

Pri druhom som zacala dokrmovat uz v 5 mesiaci a bez cajika sme sa nepohli von(bol ovela vacsi hlados) no napriek tomu som dostala menstruaciu az po 10 mesiacoch a to som ho kojila do 13.mesiaca.

Tiez som mala strach ci nie som tehu.
Lekar ma ukludnoval ze to nemusi byt 2x rovnake "pri kazdom dietati okusite cosi ine"
😀

keisa
26. nov 2007

ahoj.chcela som sa opýtať, či je normálne keď je menzes po pôrode nepravidelný. ja som dostala hneď po šestonedelí a potom po dvoch týždňoch zase, ale len slabú. dik za odpoveď

shela
26. nov 2007

ahoj Keisa. Je to normalne ja to mam tiez a k tomu kojim. A na prehliadke mi vraveli ze je vsetko OK.Ono sa to upravi ked prestanes kojit.

delfina79
14. mar 2008

no ja som menstruaciu sostala 2 tyzdne po ukonceni setonedelia. malicky ma uz 11 mesiacov a je kojeny. takze nie je pravidlo, ze kojacie mamicky nemenstruuju. je to individualne

annika
15. mar 2008

Ahojte! No ja som dostala prvé ozajstné , keď som už v noci prestala kojiť, a bolo to presne dva a pol mesiaca od pôrodu. Vtedy som začala brať Cerazette, dva týždne som ešte mala také špinenie ale odvtedy mám pokoj...klopklopklop. Teraz momentálen ešte kojím.

tonicka
15. mar 2008

Ahojte. Ja 29.3 oslavim 2 roky bez MS 😀 😀 Este stale kojim 😀

paska
15. mar 2008

nemachruj 😎 😀

moniqe3
16. apr 2008

BABY prosím poradte...je pravda, že keď kojíš nemôžeš dostať menštruáciu, lebo sa ti bude tvoriť menej mlieka?? Kojím cez 2 mesiace a bola by som nešťastná keby som už ďalej nemohla. ☹

dididi30
16. apr 2008

no baby ja som kojila aj mala menstruaciu a spinila som do roka!!!! ked som istla na kontrolu po sestonedeli, tak som stale krvacala, hrozne to bolo, furt s vlozkou.... 😠

miskakiska
16. apr 2008

Ahoj moniqe.Ja som pri prvom kojila aj cervenkovala zaroven a kojila som do 7 mesiaca a potom este dva mesiace ked sa mi nechcelo nieco malemu uvarit som mu strcila cicik do pusy a dudlal stacilo mu to lebo mi nikdy nevrieskal ze je hladny.Mlieka som mala dost tak to zalezi asi na niecom inom preco sa tvori menej mlieka.Jedla som okrem strukovin vsetko ale take hustejsie zasmazene polievky a ovocie zeleninu.Uvidim ako pri tomto druhom sa budeme trapit nemam moc velke prsia ale teraz su statocne.

moniqe3
16. apr 2008

miskakiska: ďakujem za Tvoju skúsenosť... no ja som nemala veľké prsia také pekne malé a teda mlieka mám jak keby som mala 4kozy.. 😀 😀 hehe.

hedunecka
16. apr 2008

no takze ja som dostala az 6mes.po 😉 a teraz mi meskala vyse tyz./az na 40den od posled.MS/som dostala takze ono to bude asi este xvilu trvat kym sa to upravi

dudasik
14. máj 2008

Ahojte aj ja sa trapim s mrskou.
Ale sama si za to mozem. Zacala som brat cerazette, ale ako mi zacalo silne krvacanie a mala zacala byt totalne nervozna po tyzdni som s tym prestala, lebo som si uvedomila,ze ziadna HAK nemoze byt taka totalna aby nesla do mliecka. Lenze aj ked som prestala brat, mrska je tu o mesiac znova a zase silna jako des. Vravim,ze tak silno som asi nekrvacala ani po porode. Mi to dost lezie na nervy a bolesti mam tiez dost silne.
Nemate skusenost, ci tie prve razy po porode mozu byt take silne ?
Dakujem
PS > stale len kojime.