Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

miss
20. mar 2007

Som nieco cez 2 mesiace po porode, mlieko už skoro nemam, ale menstruacia stale v nedohladne zdá sa mi to divne, kedy ste dostali menstruaciu ked ste už prestavali kojit? kojim už len tak 2-3 x denne

bianca7
25. sep 2009

Ale ako citam,kojenie nesuvisi s menstruaciej ci ano?Myslim,ze mozem normalne kojit aj nadalej?Ved kojim iba 7 tyzdnov!!!

iinuska
25. sep 2009

No neviem, ale asi kojenie nema vplyv na to ci dostanes menzes alebo nie, pretoze ja plne kojim este teraz a menzes som dostala 9 tt po porode

kika29
25. sep 2009

ja som menštruáciu dostála po pôrode hned po6 týždňoch a kojila som dosť dlho.

bianca7
25. sep 2009

Tak super,ste ma upokojili,kocky)))

csicsike
28. sep 2009

Malý bude mat 16,oktobra 10 mesiacov,kojím a menstruaciu som nedostala a nie je ani vo výhlade.U dalsích 3 detí som dostala menstruaciu hned po sestonedelí.Podla mna to je aj o tích hormonoch a všeličom inom.Ale rada by som ich už dostala 😀

jankaw
28. sep 2009

Ja mam 7 tyzdnov od porodu, kojila som velmi malo asi dva tyzdne, teda iba odsavala, lebo maly sa odmietal prisat tak som cakala ze hned po sestonedeli dostanem MS a nic a uz by som bola ja rada, lebo chcem zacat brat antikoncepcne tabletky.

monita72
6. nov 2009

ahojte kocky malý ma 4 mesiace a len ho kojim a MS som stale nedostala
a bojim sa aby som neotehotnela viete mi poradiť akú HA si mam nasadiť keď cerazete sa má brať v prvý den MS
😢

lucia375
6. nov 2009

To ti poradi doktor, viem ze je taka co sa berie pocas kojenia.

patka123
14. dec 2009

ahoj, moja mala ma 7 mesiacov preč a stale som nedostala. tiež sa mi to zda divné, hlavne začínam panikariť či nie som znova vtom, ale snad nei to by si asi doktor na prehliadke všimol, nie? ale je vas dost čo dostalo až ked prestalo kojiť. no ja ešte davam malej 2x za deň. tak uvidime, a bolievaju vas aj vaječníky alebo čo to je? nejako am tlačí brucho, ako plny mechur... :D hihi možno tlači ďalšie babo... :D alebo rpechladnutie....

tinuskaha
14. dec 2009

ahojte ja som dostala menzes 6 mesiacov po porode.stale kojim 5Xdenne obcas aj v noci 🙂

ester161
25. dec 2009

ahojte kocky,,a vesele vianoce vsetkyyym!! 😉
mam skoro 3 mesacnu dcerku,,plne kojim vodne v noci kedy si princezna zaziada.,,ale prave v tieto dni som dostala prvy mendzes...prvy den bol taky silny,,ze mi nestacila hyg.vlozka...nad ranom som odpadla.
dnes je 3 den a mam ju stale silnu! je to normalne?' nemam bolesti,len take mensie napetie v podbrusku ale bolesti to nie.
len proste mam obavy kedze sa citim slaba..bude to mat vplyv na mliecko,zatial nepozorujem ziadnu zmenu.malu dajel kojim!
upokoji ma niekto ☹

skrecok
2. jan 2010

Ahojte,
nas maly ma 15 mesiacov, stale ho dojcim a menzes som este nedostala, teda okrem sestonedelia a ani mi to nechyba 😝 . Ale mliecka uz mam malo, takze pomaly koncim. Buduci tyzden idem gynekologovi, lebo sa mi toto uz nezda. 😖

aotrnavska
13. jan 2010

ahojte,neviete mi poradit???som mesiac po porode a vcera som slabo krvacala s primesou hlienu,akoby len take krvave zilky v hliene a dnes je to este slabsie,iba ako taka mms ku koncu(slabe hnede spinenie).moze to byt uz mms,alebo to budu nejake komplikacie???citim sa dobre,teplotu nemam,uz skoro viac ako dva tyzdne nekrvacam.malu som kojila prve dva tyzdne a teraz uz len odsavam a davam jej to z flase,lebo prso odmieta.dakujem za rady.

hilaris
13. jan 2010

skus zavolat svojej gynekologycke a po telefone ti mozno povie. Ja by som to typla na cistenie sa po porode. Predsalen si este v obdobi sestonedelia.

lenoc
13. jan 2010

No ja som tiež z tých "šťastných" - krvácala a neskôr špinila som celé šestonedlie, potom bol asi 2 dni kľud, potom asi 5 dní striedavo krvácaine a špinenie. S odstupom času viem, že to bola MS, lebo o mesiac prišlo špinenie, o Ďalší zas a naposledy to bola normálna MS na akú som zvyknutá, akurát bez bolestí bruška.
A ešte musím napísať, že malého normálne dojčím.

aotrnavska
14. jan 2010

diky baby,asi to bolo fakt len cistenie,lebo uz vcera mi to preslo a opat nic.tak vdaka bohu.som sa zlakla,ci nemam nejaku infekciu....

martinka17
14. jan 2010

ja som dostala prvé špinenie po 9 mesiacoch, prvá menštruácia po skoro 11

nanika
14. jan 2010

Tak ja som sa cistila asi este tyzden po navrate z nemocnice a presne o mesiac mi normalne nabehly kramy 😅

bubicek
19. jan 2010

Ahojte moj syn ma uz osem mesiacov a stale nemam menstruaciu a ani nekojim myslite ze je to normalne..Dakujem

petuskaxfun
13. mar 2010

ahojte no zajtra bude 6t.co mam po porode zacala som silno krvacat ze nestacim vlozky menit 😒 myslite ze to moze byt uz mrcha???teda aj bolesti su a aj hlava sa zatoci no neviem bojim ☹ dufam,ze je to v poho

bobocka
29. mar 2010

no ja som dostala prvy menzes ked mal malicky pat mesiacov.vtedy bol este plne kojeny.teraz ma pol roka a druhy menzes mi prisiel s tyzdovym oneskorenim.len mam pocit,ze mliecka je akosi menej resp ze ma mozno inu chut teraz,lebo malicky uz neje tak ako predtym (uz sme ale zacali aj s kasickami).chcem vsak kojit co najdlhsie,tak si asi ricinus communis 5ch nasadim.mali ste niektora skusenost s tym,ze vam miminko nejedlo tak ako zvycajne ked ste mali MS?a ja inak pocit naliatych prs nepoznam uz odkedy mal malicky dva mesiace.mliecko sice je,ale vtedy som mavala niekedy tak plne prsia,ze ma to az bolelo a musela som odstriekavat (odsavaka mi nesadla).a teraz uz nic.je pravda,ze malicky papa kazde dve az tri hodiny,ale to bolo aj predtym,tak neviem.

stamion
5. apr 2010

petuskaxfun ja mám 7 týždňov po pôrode a tiež som včera dostala krami a presne ako ti píšeš že nestačím vložky meniť. Dnes sme boli na výlete a išli sme sa najesť do reštiky vystúpila som z auta a krv sa mi liala cez rifle no hotový trapas,len som si dala vetrovku okolo pásu a prešla ma chuť aj na jedlo.Takže ti máš určite krami tak ako ja 😉

juliagregor
5. apr 2010

ahojte,
prvý menzes po pôrode som dostala, ked mali deti skoro 20 mesiacov, pred dvomi týždňami som ich prestala kojiť....
pri prvom synovi po 10 mesiacoch, kojený 17 mesiacov...

bubinkaaa
13. máj 2010

no ja som baby 6tyzd po porode,a mam uz druhy den mrchu ide ma porazit ☹ ☹ tak som s a tesila,ze si este oddychnem ,kedze kojim...a figu borovu,opat ten mesacny kolotoc 😢 ...a to som este aj v tehu prve tri mes. krvacala,takze som si ani vtedy moc neooddychla od vloziek...no co uz....myslim, ze sme tu viacere ako citam....dostat tak menzes po 20 mes od porodu ako niektore z vas,zavidim vam baby.............hm,takze tak

zuzkat1
24. máj 2010

ahojte... ja mam 4 mesiace po porode a este som nedostala..citam tu ze mnohe ste nedostali ani po roku..tak by ma zaujimalo ci je nejaky problem s otehotnenim, lebo tak po roku by sme chceli druhe babo a teraz neviem ci sa to moze podarit aj bez menstruacie

brisilda
3. júl 2010

kocky ja som po porode 2 mesiac a zacala som spinit asi to je mrcha ☹ ☹ lebo min. tyzden som bola u dokiho po 6 nedeli a bolo vsetko OK

anjelicek26
3. júl 2010

Pri malej 8 mesiacov po porode a prve dva roky spolu len tri razy... potom len kazdych 6 tyzdnov... aj sme mali kvoli tomu problem otehu 😖 Teraz si to ale budem uzivat, dufam, ze sa mrsina dllllho neukaze 😀

emilly821
3. júl 2010

zuzkat...no bez menstruacie sa ti otehotniet podari asi tazko, kedze ziadna menstruacia=ziadna ovulacia 😎

emilly821
3. júl 2010

a menstruaciu som ja dostala hned po sestonedeli 😝 😖

desszi
4. júl 2010

po 9. mesiacoch, a normalne kazdych 28-29 dni, napriek tomu ze som chuda ako sparatko, ach som sa tesila ze par kil na mne ostane na tych spravnych miestach, ale som este chudsia ako pred tehotenstvom, no co narobim 🙂