Používame cookies. Viac informácií tu. OK
777januska777
9. nov 2019

A všímaš si manžela vôbec či sa venuješ len dieťaťu? Lebo aj keď je to malé klbko šťastia nádherné, tak ja si nwm predstaviť, žeby som každý deň manžela aspoň raz neobjala alebo nepobozkala. Veď od neho mám to malé klbko.

bielavlcica
9. nov 2019

Podla mna si to namyslas a osobne sa necudujem,ze sa tak citi si zober keby on chodil s tebou 3 roky spravite si dieta a a on ta odsunie na druhu kolaj ako by si sa citila? Mala by si dat aj jemu najavo ze je pre teba rovnako dolezity ako aj vase diet

nikolieta9
9. nov 2019

Tak fakt zalezi ci je fakt len dieta a manzel pre teba neexistuje, ja si nemyslim, ze by nemal vztah alebo tak, ale skor to je o tom, ze chce uputat tvoju pozornost.

miadi
9. nov 2019

Nemusi žiarlit na dieta iba sa moze citit odstrčeny ako vzduch neviditelny ak si všimaš iba babo a on je uz nepodstatny.

pininka1
9. nov 2019

No moja sesternica sa tak po roku od narodenia dcéry rozvadzala. Mladý pán nemohol prežiť že sa už nevenuje iba jemu, pritom boli spolu 6 rokov sami. U nás bol skôr opačný problém, ja som žiarlila na to, že muž si všíma iba deti a mňa už menej 😁

lula313
9. nov 2019

Ja sa ani necudujem. V mojom okoli mám kopec matiek, čo takto muza odsunuli. Pomaly nedovolia, aby sa muž dietata chytil, za všetko ho napominaju. Ja som muza nabadala od začiatku, že dceru musí kúpať, prebalovat, inak si s nou nevybuduje vzťah, za nič som ho nenapominala a to velakrat išlo dcere o zivot(keď ju skoro na schodoch vykotil z kocika a pod)😀 potom sa stal sebavedomý, zvládal starostlivost o dieťa aj v mojej neprítomnosti.. dnes sú jak dva cecky, keď ide muž len do obchodu, sám od seba si ju berie so sebou a pod. Tým chcem povedat to, že nikdy sa necítil odstrceny, ale aktívne zapojený do diania a keď dieťa spi, nie som vyflusnuta a môžem sa venovat aj jemu..

anonym
autor
9. nov 2019

@lula313 u nas je to opacne. milion krat som ho volala pod ju prebalit, okupat. O chvilu ma rok a ani jeden jediny krat neokupal a neprebalil. Vyhovorky typu bojim sa, je mala, som prve mesiace akceptovala ale teraz?? on sa ani len pozriet nejde, ked ju kupem. Travi s nou desat minut za den, aj to jej da do ruky telefon, nech je ticho.

miadi
9. nov 2019

Mozno nema vztah k babatkam . Niektori chlapi su divni deti ich zaujimaju az take vacsie vypiplane co vedia rozpravat su samostatne a da sa snimi vselico co sa s babom neda robit, Ale je to divne ze ju ani raz neprebalil atd. Dieta ste planovali spolu ci sa pritrafilo?

lula313
9. nov 2019

Tak musis ho nabádať.. na niekoho plati motivacia(povenuj sa jej trosku, ja idem do vane, nech sa vecer môžem povenovat zas ja tebe), na niekoho plati citové vydieranie(chcem, aby ste spolu mali silný vzťah a ten si vybudujete len starostlivosťou o nu, lebo keď ho teraz zanedbas, už tazko si ho neskôr vybudujete..), niektorí chlapi si zas musia dokázať, že všetko zvladnu(tak ho žena musí vyhecovat), lebo je logické, že keď všetko musis robit sama, tak len skaces okolo dietata.. Ja som na muza išla veľmi takticky, ale to aj preto, že dcéra bola narocna a potrebovala som si aj oddychnut a naozaj, keby má zajtra zrazí auto, tak muž sa bez mihnutia oka fantasticky o ňu postara..

arcticcode
10. nov 2019

No ako ja som mal nasho syna na rukach prvy. V porodnici mi ho dali hned po uvodnom vysetreni, kym mamku zasivali. Kupem ho v podstate posledneho pol roka len ja sam, lebo som na to nasiel sposob. Ked kadi, tak ho prebalujeme obidvaja, ja drzim ruky, mamka utiera. Vonku chodime raz ja, raz mamka, do obchodu som chodieval cely zivot ja, a chodievam aj teraz. Chlapceka zoberiem na ruky, 50m od domu je lidl, posadim ho do vozika a usmieva sa jak leco

anonym
autor
10. nov 2019

@arcticcode mozno v tom je chyba, ze nema chlapca...

anonym
autor
10. nov 2019

@lula313 my mame velmi narocne dieta, niektore dni uz placem od vycerpania. Nema mi kto pomoct, ten od koho by som to potrebovala, nepomoze absolutne nic. Este aj vsetky chlapske prace si musim popri tom spravit sama a on lezi pri tv s telefonom. On spava v detskej izbe, aby bol vyspinkany, pretoze babo je hore doteraz aj desat raz za noc od narodenia. Nikdy ju neuspaval, nekrmil, neprebalil, nekupal. Dieta bolo planovane a dost dlho sme sa on snazili. Niekto vyssie pisal, ze si to nahovaram. S urcitostou viem povedat, ze nie. Chova sa ako posledny chrapun a este aj ziarli.

galioska
10. nov 2019

Za mňa je to magor, ktorý nemá vzťah k deťom, nepomáha ti, mne by to stačilo na pochopenie preco furt frfle....

stela01
10. nov 2019

Tak by si mala mat doma návštevu denne .
💪🏻

arcticcode
10. nov 2019

Sory, ale fakt je to debil. Takto sa jeden zodpovedny otec nesprava. A ci je to chlapec, alebo dievca, je ozdaj jedno. Ja by som chcel aj dievca

angi07
10. nov 2019

tak je chuj! podla mna muz by ta mal podporovat a nie ziarlit a davat hlupe pripomienky! spravit to dieta bolo jednoduche co? a starat sa to uz nie...a ked si ho dala troska bokom....a? vsak tam je dietatko a ono je prve.aj tak ma zena tazke obdobie - aj tehotenstvo hormony atd- potom porod - dieta , vsetko nove nezname...stresy atd.a on ta este uraza? moj bol pri mne vzdy a stale a podporoval ma .bola som naladova vystresovana vycerpana a veru som sa mu nevenovala .keby sa spraval tak ako tvoj tak by dostal urcite😅

fiafia
10. nov 2019

No toto je ťažká situacia. Ale viac ta hnevá ,znervózňuje ako pomáha tak načo ti je? Je to smutné ako vedia byť niektorí chlapi hajzli. Skúsiť sa s ním pekne porozprávať takisto je otec ako ty matka nech sa spamätá alebo naňho pritlačiť ak sa nezmení odísť ak sa dá. Jaj takýchto mužov len hnať vidia len seba, nemajú šajnu čo všetko si žena vytrpi, neskôr musí stíhať tri veci naraz ešte aj dobre vyzerať, obslúžiť pána dokonalého a vždy mať dobrú náladu a chuť na sex. Dúfam,že sa ti podarí ho presvedčiť nech sa zmení, inak neverím ,že to dlho vydrží.

anonym
autor
10. nov 2019

@fiafia ved toto, neverim ze sa nieco zmeni. Len celkom tazka situacia zatial na odchod s malym dietatom. Hypoteka atd atd... a je si velmi isty tym, ze to neurobim. Ale kazdym dnom sa utvrdzujem v tom, ze takto to nepojde dalej. To radsej sama ako s dospelym deckom.

fiafia
10. nov 2019

Možno by stačilo aby uveril,že to spravíš. Čím bude dieťatko staršie tým to bude horšie. Určite treba hľadať dáke riešenie, keď niesi šťastná tak aj tie bežné denné povinnosti a problémy sa ťažšie zvládajú. Nevichutnas si materstvo ako by si mala. Môj chlap býval do večera v práci každý deň ja som padala na hubu unavená no aspoň večer pomohol . Neviem si predstaviť byť na všetko úplne sama. U nás napríklad kúpal vždy môj chlap 😀

miadi
10. nov 2019

A nez ste mali dieta bol idealny manzel pomahal v domacnosti či bol taky isty len si si až teraz všimla?

sellycka13
14. nov 2019

Tiež partner rozprával niečo podobné, pýtala som sa nato mamy a vraj každý chlap toto rozpráva..... Povedzte mužovi, že tie zastarané metódy a názory, že dieťa treba nechať vyplakat už ani pediatri neuznávajú

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre