Na větší nákup s lístkem nebo bez? Jezdíte tam samy?

verkapce
12. dec 2008

Jak jste na tom s pamětí od doby,co jste na MD?
Jste schopné jet na nákup bez lístku,aniž byste něco zapomněly a nebo bez soupisu potřebných surovin/produktů nevystrčíte paty z domu?
Jezdíte s dětmi/manželem nebo samy?

danulik
12. dec 2008

ja chodim bez listka a tak to potom aj dopadne 😀

marika - dobry napad 😉

marika80
12. dec 2008

som kdesi vycitala 😀

luciask
12. dec 2008

inak ja si ten listok pisem podla obchodov, a podla poradia veci v obchode, kedze v nich uz dost dlho nakupovavam, tak je jednoduchsie to mat v poradi, ako sledovat listok aby som cosi nezabudla. Ja nakupujem vzdy zozadu smerom dopredu k pokladni.

kili
12. dec 2008

hupcza, ono to závisí od človeka, keď má niekto takú pamäť ako ja, tak z lístkom skôr čas ušetrí, lebo nemusí ísť viackrát do obchodu (čo sa mi teda už stalo, že som napokon ešte vybehla do večierky alebo ako som písala, pošlem MM). Napr. moja mama ma poslala do obchodu kúpiť 3 veci, že či mi to napíše (však ma pozná, že) a ja hrdinka, že netreba. Tak po ceste tam si opakujem, že čo kúpiť a v obchode som už dohrdinovala, spomenula som si na dve a vedela som, že majú byť tri. No mama sa tomu našťastie len zasmiala 😅

jabber
13. dec 2008

aponchie - tak můj manžel ne, ten koupí jen přesně to, co má napsané buď na papírku nebo v sms 😀 navíc ani ťuk - si říkám, jak to dělá 😀

já chodím bez papírku, pamatuju si co doma není a co mám koupit. A co budu vařit vymýšlím většinou až v krámě podle toho co vidím 😀

kitty68
13. dec 2008

tak to jsi dobra jabber, ja teda doma vim naprosto presne co nemame, ale v obchode nevim nic. takze to taky resim listkem
a nas tata jak jde do obchodu tak donese krupky, chipsy, orisky a podobne kraviny

aponchie
13. dec 2008

jabber to je super ten muj jak rika nam "snasi"laskominy abysme meli 😀 😀 prej.. 😀 😀

jabber
13. dec 2008

kitty - no tím, že chodím nakupovat každý den, maximálně obden, tak toho co zrovna nemáme zase tolik na zapamatování není 😀

aponchie 😀 a máte 😀

kocurik16
13. dec 2008

kili to mi pripomína mňa a môjho syna aj my tak kupujeme bez lístka,že jednu max dve veci kúpime a ten zbytok potom skúmam ktorého mám poslať dole aby menej frflal 😀
dnes som bola s chalanmi v kauflande samozrejme papier v ruke aj by sme boli rychlo nakúpili,ale tá spústa ľudí čo tam bola a všetci postávali obzerali police,no proste pre mňa šok.

asitka
14. dec 2008

nooo..u nás sa dosť často stáva...že lístok napíšem...a ostáva doma 😀 ale potom už chodím len po regáloch...a kupujem...a vždy nakúpim kopec hlúpostí naviac 😀 😀 ale ja rada lístočky... 😀

kocurik16
15. dec 2008

to u nás som asi len ja taká blbá lebo ked chodím po obchode iba ja mám v ruke papier,no ale čo už ked si neviem zapamätať čo mám kúpiť.Nepoznám nič horšie ako ked si zabudnem lístok a bezradne chodím po obchode nakúpim všetko čo nepotrebujem a doma mi neostane nič iné iba zapnuť vysavač aby susedia nepočuli ako brešem sama na seba 😀

gabrielamikes
15. dec 2008

Já taky jedině s lístkem manžel si mě pak dobíra že vlezeme do obchodu a já mám v koši už deset věcí který na lístku nejsou...Ale přijdu domu a stejně si vzpomenu že jsem vlastně chtěla ještě tohle a tamto 🙂

kocurik16
15. dec 2008

my máme samku pod oknami a na väčší nákup chodíme do kauflandu s lístkom,tam väčšinou majú veci na jednom mieste,tak idem ako sa hovorí poslepu a iba tam kde musím.Ak nám treba isť napr do billy alebo hypernovy to máme od ruky tam mi nepomôže ani lístok lebo viem že do koša dám podľa lístka ale obídeme celý obchod čo kde majú 😅

ankan
15. dec 2008

odkedy sme sa presťahovali na dedinu chodím nakupovať do mesta a vždy len z lístkom. Napíšem si to ako luciask podľa obchodov a keď vychádzam z posledného obchodu tak zistím, že sme minuli majetok, máme plné auto a stále nám niečo chýba.

claudinka
22. dec 2008

s listockom i na maly nakup 😉