Nechuť na sex po pôrode. Ako to zmeniť?

oalaa
18. máj 2009

Ahojte snazilky, tehulky a maminky.Mam takyto problem. Este pred tehotenstvom som bola ja ta, ktora v nasom vztahu mohla mat sex aj kazdy vecer. no potom som otehotnela a nemilovali sme sa pocas celeho tehu plus sestonedelie. teraz ide o to, ze sa tomu neviem dostat ani 1xza 2-3tyz. Mozno je to pre niekoho normalne mat sex 1-2za mesiac a pre niekoho nie. Ja to chcem zmenit, len neviem ako. S manzelom o tom komunikujeme, on ma chape, ale vidim, ze mu to uz niekedy lezie na nervy. no keby mi toto robil on, tak ho asi podozrievam ze ma inu, ale v tom to nieje. Ak ma niektora z vas podobny problem, tak hodte info.

saska.t
18. máj 2009

kocky no mozem konstatovat, len to ze bud su strasne ti muzi prepracovani alebo tepli no esteze toho mojho to preslo, tak snad to casom prejde aj mna 😠

maryx
18. máj 2009

oalaa, nie, nič...ale jedno viem, že mi nezahýba...aj na to je lenivý 😉

maryx
18. máj 2009

saska.t - moc si ma nepotešila, lebo prepracovaný zrovna nie je...takže ostáva len to druhé 😲 aj ked pravdu povediac ma to už tiež napadlo a aj som ho s touto myšlienkou konfrontovala ale, akurát že som mu spôsobila výbuch smiechu

natalyi
18. máj 2009

krasna dcerka maryx 🙂 , aj ja by som chcela dievcatko 😀
dakujem vam za rady babenky, skusim co radila oalaa. nebudem ho uz prosit, nebudem o tom rozpravat, zajdem von s kamaratmi, dam si spravit novy uces, skusim nejake vyraznejsie sexi licenie. jednoducho to chce nejaku zmenu aby som sa citila lepsie. a ked si to nevsimne manzel a neoceni to, mozno to oceni niekto iny....

oalaa
autor
18. máj 2009

prepracovanost je len vyhovorka, pretoze vidia, ze u inych to funguje, tak to tiez skusaju. nieje do prdele doba, kedy pracuju v baniach, maju dobytok atd.co mali vraviet kedysi

oalaa
autor
18. máj 2009

natalyi-SUPER rozhodnutie. si skvela. daj potom info cez IP ako to ide. drzim palce. ten uces a kamarati je dobre rozhodnutie, len to zas neprezen 😉 naozaj, ked ti bude tazko, tak napis, ale drz sa, tvar sa, ze ani ty to nepotrebujes, skrasluj sa, uzivaj si a uvidis

maryx
18. máj 2009

natalyi, držím palce a potom daj aj mne vedieť ako si dopadla...ozaj odkiaľ si, či nie si niekde zblízka by sme si mohli vyraziť spolu 😀
u mňa nezapôsobil ani nový účes ani sexi prádielko ani nevnucovanie sa ani slzy...ani nič...ale pevne dúfam že vám to klapne, ja to už pomaly ale isto vzdávam

oalaa
autor
18. máj 2009

maryx, aj ked mam opacny problem, rada by som s tebou niekam vybehla, no ja som z CA

maryx
18. máj 2009

ja z martina, takže vcelku blízko :D s radosťou

oalaa
autor
18. máj 2009

no, len otazka je ktora za ktorou pride 🙂

oalaa
autor
18. máj 2009

natalyi, ja som si az teraz vsimla, ze ty uz cakas mimi. a to chces sex aj pocas toho ked si tehu???

maryx
18. máj 2009

a čo tak si dať stretko v strede? v žiline? 😀

natalyi
18. máj 2009

babenky ja som z TT. v pase som mala zahranicie ale to uz chvalabohu nie je aktualne. 🙂
ano, konecne som v druhom trimestri takze nevolnosti uz ustupili a teraz mam chut na sex este vacsiu 😀 😀

maryx
18. máj 2009

natalyi - moja segra študuje v TT a ja študujem externe v BA 😀 takže teoreticky by sme mohli dať stretko, myslím že máme o čom pokecať 😒

maryx
18. máj 2009

apropo, ku chuti na sex cez tehotenstvo...ja som pred tehotenstvom mala tak normálne chuť ako každý, čiže žiadna nymfomanka, ale cez tehotenstvo boli časy kedy by som muža aj znásilnila, ale veľmi rýchlo ma schladil slovami...nechce sa mi, nemám chuť, sa zobud si tehotná 😢 tak som si musela pomáhať sama 😝

oalaa
autor
18. máj 2009

natalyi, nechces si radsej vychutnat tehu v klude a dopriat ho aj babu? viem, ze ta chut je velka a asi mame odlisne nazory na sex pocas tehu, ale podla mna je to zasah do vyvoja babätka. ved citi kazdy pohyb, kazdy zvuk, vezmi si orgazmus a stiahnutie vsetkych svalov. no mne osobne byt na mieste babätka by sa mi to nepacilo. neviem, ako to robili moji rodicia, ale ja som to vydrzala. no samozrejme kazdy ma nato svoj nazor

oalaa
autor
18. máj 2009

super baby, ak sa stretnete tak hodte info. som rada ze som spojila touto aj ked nie najprijemnejsou temou dve babenky, ktore si maju co povedat a vymenit si svoje nazory po pripade poradit a pomoct. drzte sa

maryx
18. máj 2009

oalaa, ale babatku neubližuješ, práveže mu robíš dobre, lebo maličké cez teba cíti to čo ty, a ked máš chuť na sex a dostaneš ho, prežiješ orgazmus, tak proste sa cístiš šťastná, spokojná a proste úžasne a maličké s tebou, práve naopak v takom prípade ako je natalyi, tak dieťatko trpí spolu s ňou, lebo ona sa trápi a tie hormony cez tehotenstvo biju na poplach viac ako mimo tehotenstvo, a toto je podľa mňa horšie pre dieťa, ked mamka nie je šťastná
PS: jasné že ked sú problémové tehotenstvá tak tam je to niečo iné...

natalyi
18. máj 2009

nechcem aby ste si mysleli ze som nejaka nymfomanka 😀 , mne by stacilo aspon 1-2x do mesiaca. aspon nieco.. myslim si ze by to babatku nemalo ublizit, ved sa hovori ze co robi dobre maminke, robi dobre aj malinkemu. chcem si vychutnat ze nevyzeram este ako balon, lebo potom zrejme manzela k sexu uz neprinutim aj keby som sa postavila na hlavu. aj ked mozno uz ani ja nebudem chciet a budem rada ze som a nie este sexovat 😀 😀 😀

maryx
18. máj 2009

natalyi, nie si nynfomanka! neboj, si celkom normálna

oalaa
autor
18. máj 2009

okej, ja som to brala inak a mam nato iny nazor, ale beriem vsetky info 😉

oalaa
autor
18. máj 2009

natalyi-hlavu hore a pokial budem citat tuto stranku, nechcem uz od teba pocut ziadne slovo, ktore by ta akymkolvek sposobom ponizovalo 😠

oalaa
autor
18. máj 2009

natalyi a mate uz vybrate mena?

maryx
18. máj 2009

natalyi, neboj, ono možno to fakt tvoj muž myslí dobre, ešte nie si taký beznádejný prípad ako ja, možno po pôrode sa to vykrištalizuje a budete normálne fungovať 🙂

oalaa
autor
18. máj 2009

Babenky, utekam s Adamkom von. ale musim povedat, ze som sa od vas ponaucila a chcem mat dnes s manzelom sex 😀 viem, ze zatial to so mnou zvlada, ale neviem ako dlho a ked vidim ako sa vy z toho citite, tak ho nechcem takto trapit. mozno by si mali popisat nasi manzelia a ponaucit sa 🙂 ak tu budete aj vecer, tak mozme popisat

maryx
18. máj 2009

som rada, že aspoň niekto sa bude dnes cítiť skvele 😀 a že som ti trošku ukázala aj druhú stranu mince 😉
obávam sa že môjmu by nepomohlo keby si s niekym pokecá, nepomohol ani sexuolog, takže ja už hádžem flintu do žita...ja tu večer budem a rada si vypočujem ako si spravila manžela šťastným 😎

natalyi
18. máj 2009

kiez by si mala maryx pravdu a vsetky by normalne fungovalo. aj tebe prajem aby si bola spokojna a aby si tvoj manzel uvedomil aku super zienku ma doma. 🙂
oalaa: meno mame len pre dievcatko - Alexandra. pre chlapca este rozmyslame. 🙂
tiez musim nateraz koncit, zachvilu pride muz z prace a musim mu daco prichystat na jedenie.
zatial sa majte krasne a keby nieco tak mi napiste do IP

maryx
18. máj 2009

natalyi, ďakujem, ale žiaľ u nás to už ružové asi nikdy nebude...inak možno ťa dnes prekvapí, držím palce 😉
inak krásne meno ste vybrali pre dievčatko 🙂

oalaa
autor
18. máj 2009

ahojte baby, ste tu???

maryx
18. máj 2009

tu som, no ako si dopadla?