Nechuť na sex po pôrode. Ako to zmeniť?

oalaa
18. máj 2009

Ahojte snazilky, tehulky a maminky.Mam takyto problem. Este pred tehotenstvom som bola ja ta, ktora v nasom vztahu mohla mat sex aj kazdy vecer. no potom som otehotnela a nemilovali sme sa pocas celeho tehu plus sestonedelie. teraz ide o to, ze sa tomu neviem dostat ani 1xza 2-3tyz. Mozno je to pre niekoho normalne mat sex 1-2za mesiac a pre niekoho nie. Ja to chcem zmenit, len neviem ako. S manzelom o tom komunikujeme, on ma chape, ale vidim, ze mu to uz niekedy lezie na nervy. no keby mi toto robil on, tak ho asi podozrievam ze ma inu, ale v tom to nieje. Ak ma niektora z vas podobny problem, tak hodte info.

oalaa
autor
8. jún 2009

No...tak mozem povedat ze moja nechut sa zmenila na chut po vysadeni HA 🙂 aj napriek tomu, ze moj gynekolog ma ubezpecoval v tom, ze to nema ziaden suvis, ale...opak je pravdou a konecne je moj manzel stastny

saska.t
8. jún 2009

jejda ja tiez podozrievam HA z nechutenstva asi si ju dam zmenit kedze vysadit ju nechcem 😅

oalaa
autor
8. jún 2009

Ja som uzivala Minervu, ale celkovo po porode som zacala uzivat HA a potom to zacalo. no skus sa saska nato spytat gynekologa, mozno nizsie hormonalnu. Ty mas tiez ten problem?

denisocka
8. jún 2009

nečitala som všetko,len začiatok,a musim povedať,že doteraz som si myslela,že " chudak moj manžel " že to ma tak malo,často krat mi "vykrikoval" že Vianoce su častejšie,ale teraz vidim,že je to fak viac menej normálne. A ja som si myslela,že akeho mam doma "takmercelibata" 😀

no ale ine som chcela,ja si myslím,že je to aj vec "psychiky" lebo naozaj,najhoršie je sa vytrhnuť z toho stereotipu a začať 😝 ... takže na vine je podla mna LENIVOST 😀

ja som sa naštartovala po vete mojej znamej,čo ma dvojčata a vravi mi " ja stiham sex,medzi tym zaoraviť sunar,dať detom a dokončiť .... a čo ty,šak maš len jedno 😀 - SAMA SEBE SKODIS " - po tej vete som v danu noc muža "znasilnila " ja,teda - aby ste si nemylseli,v preklade -začala som ja 😀 a začinala som par dni po sebe až ma prosil ,že chce už spať,že dnes nie 😀 😀 tak som mu nadala,že ako je to prijemne,ked on ma cele dni otravoval 😝 takže teraz mame sice už menej od osudnej vety,ale viac ako inokedy po porode 😵

erikasadek
8. jún 2009

deni.. 😀 ty si cislo.. ale dobre si si mu dala.. 🙂

denisocka
8. jún 2009

😀 to už som mu tak dala viac krat,stale ked sme šli robiť dieťa ,tak sme ťahali skoro každy den ..... 😀 tak až prosil,že" dnes nieeeeeee 😲 " .....

saska.t
8. jún 2009

oalaa - ano mam ,uzivam mercilon asi 2 mes. a presne odvtedy sa mi nechce, manza mi to zatial toleruje, obcas sa premozem ale inak katastrofa, kedysi som ju tiez brala a tento problem som nemala ale po porode... 😕

erikasadek
8. jún 2009

juj , ale si ma rozosmiala.. musim aj ja.. aspon da pokoj na cas.. 😀 inspirovala si ma..

denisocka
8. jún 2009

hej eri,a dakedy začnem tak jak on, že cez den ho začnem obchytkavať a robiť sa pritulna a mam take "perverzne " hlašky z filmov,až sa ma začne bať a mam par dni pokoj

denisocka
8. jún 2009

zabudla som,a obchytkavam ho rpi takých činnostiach ako jedenie,opravovanie radia a take srandy skušam ... šak aj on mi pride žrať nervy a obťažovať ked mi kypí polievka ,alebo žehlím -tak mu to vraciam

erikasadek
8. jún 2009

no , moj je tazky oriesok.. on by cely den, a celu noc nevadi...
nieco vymyslim.................

denisocka
8. jún 2009

😀 neže zajtra založiš temu,"muž ma rozbil namraky-moja chyba " 😀

erikasadek
8. jún 2009

ni eneboj az tak mi nesibe... 🙂 😀 😀

denisocka
8. jún 2009

joj sak som to myslela obrazne, nie že ju fakt založiš,ale že ti to narobi viac škody ako osohu,z mojej rady 😀

erikasadek
8. jún 2009

ja viem , to bolo skor, pre zvysok ak by nahodou.. 😀

denisocka
8. jún 2009

ešte vydražiť toto a amen 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1054328

roasha
8. jún 2009

moj ty boze 😕 ...ked uz niekto aj nohavicky kupi na aukcii 😅 ...tak to fakt amen. 😀

denisocka
8. jún 2009

a to ani nema šancu zistiť,či boli použite 😀

saska.t
8. jún 2009

inak kocky vidim ze vsetci chlapi su rovnaky aj mojho muza najviac bavi obtazovat pri vareni, prani atd 😅

denisocka
8. jún 2009

ano ano,hlavne pri ručnom prani vo vani 😀

blau
8. jún 2009

jaj som sa tu pobavila, akokeby o sebe citam 😀 😀

denisocka
8. jún 2009

hned mam krajši večer,ked si nemyslím ,že len ja som taka frigidna a muža zanedbavam .... občas mi vykriči,že "musim" mu dať,lebo som prisahala v kostole a proste je to moja povinnosť 🙄 😀

eliska7
9. jún 2009

ahojte,len pridam svoju skusenosť-nikdy som nverila že anti tabletky su taky humus,som velmi energicka žena,no tieto tabletky ma tak zastavili,že som nepoznala samu seba,ked som ich vysadila 1.5mes sa mi organizmus daval dohromady a už som to opäť ja,čo pri pohlade muža odpadava 😀 (myslim svojho) 😉

oalaa
autor
9. jún 2009

eliska7: plne s tebou suhlasim, u mna po vysadeni HA sa tiez otocilo 🙂

janka_pn
9. jún 2009

baby, pridavam sa do klubu 😝 ja som sa s mojim poznala mesiac a hned som otehotnela 😅 , chilu mi to potom este "chutilo" ale teraz po porode vooobeeec 😔 , som z toho nestastna, lebo predtym som so sexom problemy nemala. neuzivam anti, lebo kojim a bojim sa ze by hormony presli do mliecka. ci , myslite si, ze je to blby nazor?? velmi sa bojim, ze by som dakym sposobom mohla este raz otehotniet po tej predoslej skusenosti. este stale sa len spoznavame ☹ a este navyse som po cr, takze min rok a pol aj tak nemozem 🙄 . jezisis, co mi poradite??? som z toho na prasky 😔 😖

oalaa
autor
9. jún 2009

janka_pn: poslala som odpoved cez IP 😉

shaden
9. jún 2009

bolo by zaujimave zistit ci tu istu skusenost ako mala denisocka ( napisane je to na tejto strane trocha vyssie) maju aj ine
ja sa spravam takto k manzelovi uz dlhsie a funguje to ako u denisocky
cize ked ja ho par krat "znasilnim" tak mame na tyzden aj dva pokoj, neviem ci to je aj vekom (mal 40 pred par mesiacmi) ale ked to mame dva dni po sebe tak uz ho to nelaka ,ja este k tomu obtazujem cez den, robim navrhy na vecer , no proste srada musi byt. jeho to tesi aj ked viem ze nic z toho nebude. a tak ako on obtazuje v kuchyni , tak ja jeho napr. ked si umyva zuby

diana221
18. jan 2010

ahojky babenky pridavam sa do vasej skupiny... neviem prečo ale po pôrode maleho som prestala mat chut na sex... môj manzel ten by presexoval cele dni a ja taka jak lemra...mne to stači len tak 1-2x za mesiac no vidim ze už je z toho na nervy. Lieky neberiem žiadne mala by som aby som dostala chut na sex? Cudujem sa môjmu manzelovi ako to so mnou vydrzi teraz to pripadalo na pôrod na zmenu a tak... ale teraz? maly ma uz 10 mesiacov a ja stale nic... no predtym som taka nebola ja som potrebovala sexualne žiť ... pômožte mi prosim vas

petikd
18. jan 2010

Ahojte,tak aj ja sa pridám.Pred pôrodom,by som aj každý den a po pôrode....juuj dokopať sa musím.Koľkokrát sme sa kvôli tomu pohádali ☹ Ale zasmked sa mi podarilo trochu schudnúť,tak akoby som dostala sebavedomia a hned to šlo 😀

diana221
18. jan 2010

no ja tak isto ale este potrebujem schudnut ale u nas to nie je problem. Problem je vo mne si myslim.. som furt unavena a nechce sa mi... je to normalne