Neviem či ho ešte MILUJEM

cucuska2013
17. mar 2020

Zdravím všetkých na modrom koníku.
Ani neviem ako by som mala začať .
V prvom rade asi tým že s priateľom sme spolu 4rok ,
no hoci keď sme sa spoznali bol úplne iný ako teraz veľmi som ho milovala našli sme si spolu byt splodili krásnu dcérku. No len ako sa mala narodila tak proste mne ako by tie ružové okuliare spadli dolu a začala som si všímať všetky jeho chybi proste začal viacej piť začal myslieť len na seba či už s jedlom alebo furt je vo vzťahu len on čo on chce na obed kam chce on ísť a proste ja som som skončila na psychiatrii moja hlava to nezvládla s malou mi vôbec nepomáhal až mi doktorka dala svoje antidepresíva noo on vôbec na to neberie ohľad vyžaduje množstvo veci odomna ktoré nedokážem spraviť veď som u mami mama mi pomáha aj s malou do roboty chodí no už ho chceli veľmi veľa krát vyhodiť a stále by iba pil a pil .. v podstate s tým ma dal dole ... Každý deň sa iba hádame nevieme spolu komunikovať veľa krát má aj udrel neviem čo mám robiť či ho ešte ľúbim potrebujem radu som zúfalá

gladys_07
17. mar 2020

on ta tlcie a ty nevies ci ho este milujes?

sissy27
17. mar 2020

@cucuska2013 máš doma ožrana a násilníka a ty rozmýšľaš, či ho miluješ a čo máš robiť?
Svojej dcére by si čo poradila keby si našla takého frajera?

cucuska2013
autor
17. mar 2020

@sissy27 veď toto že sa bojím o jej budúcnosť a nechcem aby takto vyrastala ... Len sa bojím že jeho naham a dopadneme ešte na horsieho že nebude milovať malú ... Bože môj

sissy27
17. mar 2020

@cucuska2013 a ty máš pocit, že dcéru miluje? ak áno, tak ju bude milovať navždy aj keď teba nebude. Neviem ako horšie by si chcela dopadnúť bez neho, jedine, že by si si našla ešte väčšieho debila a spravila s ním aspoň dve deti...

katkati
17. mar 2020

@cucuska2013 Pre dcéru je podstatné, že ju budeš milovať ty a určite aj starí rodičia ju milujú. Ešte je priskoro rozmýšľať o tom, či ju bude milovať niekto ďalší. Daj sa dokopy a zbav sa idiota.

juliet86
17. mar 2020

pomocobetiam.sk

sofia1
17. mar 2020

Ty si ako že ešte s takym chlapom?!rychlo utekaj pokiaľ máš kde.Radšej skôr, ako ta dotlce tak,ze sa nepohnes.

miadi
19. mar 2020

Zbytocne dlhy uvod stači Ta posledna veta.Alkoholik agresor dvihol na teba ruku je narocny. Obycajny ubožiak odpad toto. Utekaj od neho nebude to lepšie .

aylinn
27. mar 2020

@cucuska2013 moj otec bol taky a čuduj sa svete... doteraz sa namňa nalepil iba samy tyran... takže si rozmysli aku buducnosť chceš pre svoju dceru 👍

dopolbokaodrata
27. mar 2020

@cucuska2013 keď nebudeš skákať hneď na ďalšieho chlapa, tak nenarazite na horšieho. Prečo neviete byť chvíľu aj samé, keď už sa jedného idiota zbavíte?