Občas potrebujem vypnúť, mám chuť ísť von!

anavila
15. aug 2008

ahojte..
je piatok vecer, ja som doma, pri pocitaci, vonku je tak fajne teplo, a ja sedim ako taka rozkysnuta knedla na kresle a tukam do klavesov. Moj manzel pozera nejaky film v telke, moja malicka hore v postileke spinka, a ja by som tak isla niekde von, az mi z toho zacina sibat.
Tak by som si sla niekam zatancovat, alebo len tak von, posediet, vypit, alebo ani nie, proste vypnut, ako za mlada 🙂
Boze mam z toho normalne depku, a to kym som bola slobodna, tak mi absolutne nechutili diskoteky a teraz by som sla sa niekde vyblaznit... som ja normalna????ked mam malinke polrocne babo doma?

Mavate aj vy niekedy take pocity?????

sisstin
15. aug 2008

pořáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááád 😀

janga
15. aug 2008

anavila - kazdy den. my sme sa totizto prestahovali 40 km od vsetkych znamych a ja mam pocit, ze sa tu zblaaaaaznim 😔

expertka8
15. aug 2008

..aj ja mavam obcas take "navaly slobody" 😀
...radsej taketo navaly ako navaly v menopauze 😀

ao
15. aug 2008

anavilo: skoro každý večer 😉

mracik
15. aug 2008

však to je jednoduché, zober dieťa do šatky/vaku a choď si z mužom posedieť do mesta na terasu na kofolu. 😉
NHeviem, prečo si ľudia myslia, že keď majú dieťa, tak majú sedieť doma. Veď aj to bábo je spoločenský tvor 🙂

sisstin
15. aug 2008

mracik: no nevim, jak bych šla s děckem, který chodí spát v sedm večer do baru nebo na diskotéku 😅

sisstin
15. aug 2008

mracik:anavila asi jako myslela jít pařit, aspon já jsem to tak pochopila 😅

sisstin
15. aug 2008

já se chystám po prázdninách, mamka bude hlídat..a já budu pařit a tančit až do rána 😀 nebyla jsem tak dva roky 😢

arabeska
15. aug 2008

jeeezis sak ja keby som iba doma mala sediet tak ma vystreli a 😅 ja sa musim xodit vencit aj ked este len na 2-3 hodky lebo stale dojcim ale uz sa tesim na taky dobry zur 😵

mracik
15. aug 2008

no na disku asi nie, ale posedieť si s kamošmi, alebo ísť si zatancovať na námestie (teraz je aspoň u nás kopec akcií), prečo nie, chodíme aj s tromi deťmi, starších strčíme do croosera, keby chceli spať (aj tak nechcú), malého máme v nosiči a všetci sú spokojní 🙂

sisstin
15. aug 2008

mracik: já si právě odpočinu, když jsem bez dítěte..zas být volná a mladá..ne jen buchta v domácnosti 🤐

arabeska
15. aug 2008

ja xodim aj s detmi von ale ako pise sisstin to neni oddyx teda pre mna urcite nie,ked si xcem oddyxnut idem bez nix 😵

sisstin
15. aug 2008

jinak ven chodíme taky často..do restaurace a tak..doma mě to taky neba 🙂 , ale fakt mi chybí prostě jít někam ven večer a tančit a popíjet koktejly a tak 🙂

anavila
autor
15. aug 2008

mracik> ja tiez beriem malu vonku, aj do mesta, aj do zoo a tak... vsade proste, ale myslela som uzit si taky piatkovy vecer ako za mlada.....chapes

mracik
15. aug 2008

no však bez dieťaťa sa dá tiež, raz za čas, to sa zase striedame, aj keď mňa teda diskotéky nebavia, ja radšej trkocem
ja si myslím, že je to úplne normálne, si raz za čas niekde vyjsť, keby som mala sedieť stále doma, tak je už zo mňa riadna hysterka
aj tomu dieťaťu to len prospeje, keď si mamina trochu oddýchne
anavila, manžel ti bábo nepostráži?

anavila
autor
15. aug 2008

no manzel mi dieta postrazi, jasne, ale ja by som isla aj s nim... ale aj bez neho..vlastne ani neviem... kamosky mam tiez povydavane, a myslim, ze uz mame rozum na take blaznovstva a ostalo by to pri nejakej kavicke a tak...ale ja by som isla na disku so vsetkym co k tomu patri, aj by som si vypila a proste uzila!!!!!!!!!
ale to ma urrcite zajtra prejde, len som dness taka....

sisstin
15. aug 2008

anavila: no já bych teda s MP nešla 😅

sylvar
15. aug 2008

nám hlídala jednou mamka, my odjeli 100km na chalupu, v plánu byla ,,ožíračka,,,ale já měla migrénu jako kráva, takže v 22hod jsem se nechala odvést a šla spát.
příště musím být fit, sice jsem poseděla,popovídala,ale nějak mě to neuspokojilo, ne že bych se musela opíjet, nechutná mi to,ale zakončit akci v 22hod je teda hrlzný, hlavně když má člověk tu možnost si vyjít 😅
a malá mamce řval acelou noc, jak je ot u ní normální,takže mamka se na hlídánín asi jen tak nepohrne 😒 😉

sisstin
15. aug 2008

já byla nejdýl venku za poslední dobu do 20:45 😅

anavila
autor
15. aug 2008

sisstin...co znamena MP?

sisstin
15. aug 2008

anavila: Můj přítel 😉 si ho nějak neumim představit na diskotéce, navíc by furt žárlil 😅

kitty68
15. aug 2008

jezis ja bych sla na parbu, ale na druhe strane zase vim ze kdyz jdem sem tam do kina a tchyna hlida ze furt uvazuju co ella dela a jestli neplace 😅

ale taky si tajne snivam jak pujdu na stodolni zase az bude vetsi a budem u nasich 😵 jestli tedajeste bude fungovat

anavila
autor
15. aug 2008

kitty, presne tak ako pises, aj by som sla, ale stale by som mala na mysli malinku, ci nepalce a ako sa ma a o tych vycitkach, co by som mala, ani nehovorim.... ale snivat mozem no nie?

sisstin
15. aug 2008

já dávám malýho hlídat rodičům často, je zvyklej od narození...takže u mě no problem 😎

mracik
15. aug 2008

inak s tým našim strriedaním je to tak, že keď má ísť niekde môj muž, tak ja v pohode detičky postrážim. Ale keď mám ísť von ja sama, tak veľmi často nejakým zázračným spôsobom zoženie opatrovateľku (ku trom deťom je fakt ťažké niekoho zohnať) a ideme spolu 😀

kitty68
15. aug 2008

siss ja tu rodice nemam jen tchyni a ta se do toho nijak nehrne tak js v kine byli 2x jak tu byli nasi a 1x ji hlidala tchyne a jeste ji hlidala kdyz js byli nakupovat hadry pro sebe no takze ja mam smulu ☹

sisstin
15. aug 2008

kitty: naši hlídaj každej den 😎

sylvar
15. aug 2008

siss, se máš, já tu mám akorát mamku, ta pracuje a když nepracuje, hlídá malou a pracuju já 😒 jinak odpo si malou bere ven přítel,takže já mám někdy hajinkání nebo jdu s něma do lesa a relaxuju za chůze,ani lahvičku s jídlem malé nedám, sám tatínek musí a vlastně celé odpo do večera se stará tatínek,malá jak ho vidí, já nejsem a je jen on 😵 😉

sisstin
15. aug 2008

sylvar: no já mám volno skoro každej den tak od 16:-19:00...a pak v pátek a v sobotu si ho bere mamka na spaní 🙂 já bych se jinak zbláznila asi 😕

sylvar
15. aug 2008

siss, já už normální být nemůžu, pořád se v noci budí, 2x jí plnou flašku,přes den nechce spát, i když teď jsem jí už naučila dopojít spinkat, někdy dá i 2hod a já se naučila aspoň lehnout si a odpočívat s nohama nahoře, ne pořád něco doma dělat 🙂