Občas potrebujem vypnúť, mám chuť ísť von!

anavila
15. aug 2008

ahojte..
je piatok vecer, ja som doma, pri pocitaci, vonku je tak fajne teplo, a ja sedim ako taka rozkysnuta knedla na kresle a tukam do klavesov. Moj manzel pozera nejaky film v telke, moja malicka hore v postileke spinka, a ja by som tak isla niekde von, az mi z toho zacina sibat.
Tak by som si sla niekam zatancovat, alebo len tak von, posediet, vypit, alebo ani nie, proste vypnut, ako za mlada 🙂
Boze mam z toho normalne depku, a to kym som bola slobodna, tak mi absolutne nechutili diskoteky a teraz by som sla sa niekde vyblaznit... som ja normalna????ked mam malinke polrocne babo doma?

Mavate aj vy niekedy take pocity?????

mauska
7. dec 2009

asi by se postaral kdyby musel, ale zatím to tak není.Pohrajou si, to jó, pomůže mi, třeba při koupání a tak. Ale že by sám koupal nebo přebaloval - to nehrozí. A třeba pohlídá, ale to jsou chvilky, né hodiny. Já mu věřím, můžu se na něj spolehnout, ale on moc nechce, nevěří si, stydí se... 😒

lamarika
7. dec 2009

mauska: já jsem měla takové ty silácké řeči, že jak malej bude spát celou noc, tak pujde hezky spinkat sem tam k babičkám. . . Teď říkám ani náhodou! Jednou tam určitě spinkat bude, ale ještě to hoooodně dlouhý čas potrvá 😉

lamarika
7. dec 2009

Manža se do toho pomáhání taky moc neměl, tak jsem mu politicky vysvětlila, že dítě jsme chtěli oba, oba jsme ho dělali, tak se o něj budem oba i starat 😉

mauska
7. dec 2009

lamarika: no u nás to bude taky ještě dlouho trvat, ale hlavně proto že celou noc nespí ani omylem 😀

mauska
7. dec 2009

no a s tou péčí/nepéčí, jako lepší se to. On k tomu dospěje, věřím že jo. Jen mu to trošku dýl trvá... A nemá tolik času. Je pořád v práci. Vyráží třeba ve3 ráno a přijíždí večer, to už Karolí často spí.

lindda
7. dec 2009

cafte ja som zacala chodit von iba teraz ked uz ma maly skoro 3 roky ale iba na nakup alebo tak na disco by som aj isla ale nieje skym ☹

lamarika
7. dec 2009

ten náš lump když byl novorozeně, tak se budil jen jednou na kojení a pěkně spinkal do devíti. Pak se to najednou shruba ve 4. měsíci zvrtlo a budí se 3x za noc (občas i víckrát) a vztává mezi půl sedmou až sedmou 😖

mauska
7. dec 2009

no naše malá spala taky daleko líp jako novorozeně, teď se to sice zlepšilo, ale žádná výhra to není

lamarika
7. dec 2009

Doktorka říkala, že je to tím jak je teď živější a že ho třeba vzbudí a jeho pohyb. Nejspíš má v noci i větší hlad nebo co. . . I když někdy mi přijde, že si chce jen tak podudlat 😠 No, snad se to časem se zvětšením dávky příkrmů zase ustálí 😅

lamarika
7. dec 2009

Teď jsem koukala na albíčko a vidím, že ta vaše princeznička je taky takovej cvalda jako ten náš 😀 😀 😀 My měli při narození 4,5 a 53 cm, v půl roce 9250g a 74 cm a od tý doby co přikrmujem, tak zas s váhou fofruje a má skoro 10 kg 😅

mauska
7. dec 2009

jj, při narození 4140g a 52cm, v půl roce 9170g a 73cm, no a v 8M 9750g a 76cm je to macík 😀 ale co přikrmujem tak se to naopak zpomalilo. Začala se hodně hýbat a míň jíst 🙂

lamarika
7. dec 2009

tak ten náš se hodně hýbe a ještě o to víc jí 😀 😀 😀 Je to takovej velkej pucek 😀 Ale co, alespoň jde vidět, že je zdravej 😉

mauska
7. dec 2009

jasně, hlavně zdraví 🙂

robin154
8. dec 2009

Ahoj mau!!! Chtělo by to manžu víc zapřáhnout 😉 Můžem třeba někdy večer někam na vínko 😀 a tatínci budou hlídat 😝 Já jdu teď ve čtvrtek na večírek, tak jsem zvědavá, jak to tatínek zvládne 😀 Se fakt těším 😵

petrahy
9. dec 2009

mauska mas uplne normalne pocity ja som svoje dieta prvykrat nechala same s mm ked malo asi 6 mesiacov a nedopadlo to dobre mala spadla a leteli sme na pohotovost. ale teraz z odstupom casu je vsetko inak mm obcas deti straži a maly sa naucil chodit k babke aj na noc a ty dvaja starsi nechodievali. Svokra si ho raz sama z vlastnej iniciativy vypytala a nema problem si ho vziat aj na dve noci uz tam bol aj tri noci. Ja by som sice rada vypla ale kedze som sa dala na skolu tak väčšinou ked ho varuje sa ucim som na skuske alebo v skole. ale teraz som to trosku zneuzila a isla som s mm do prahy na muzikal tak sme si trosku spolu uzili. a aj na ples raz za rok chodime. treba sa naucit vypnut aspon raz za cas 😉

misi78
9. dec 2009

Ahoj mauska moc zdravim 🙂 Teda fakt by to chtelo manzu vic zaprahnout, kdyz je pres den pryc tak aspon o vikendu. Ja manzu taky zaprahla hned od narozeni. Kdyz jsem kojila tak to neslo, ale ted ma manza o vikendu sluzbu a vstava k malymu. Dokaze se o neho postarat stejne dobre jako ja, naprosto mu verim.

Vlastne hned jak se malej narodil tak jsem se snazila vypadnout, jit sama se psem, na kafe s kamoskou. Strasne me tyhle okamziky drzeli nad vodou. Sve dite miluju ale myslim, ze je i dulezite zustat sama sebou a nebyt jen maminka 🙂 Ted chodim do jazykovky, do sauny s kamoskou, plavat a hlida manza. Jednou jsme byli s manzou sami v kine. Hlidali kamaradi a zvladli to na jednicku ale nechceme je moc zneuzivat, babicky jsou bohuzel daleko ☹

Urcite je potreba byt par a nejen rodice, jinak jde vetsinou vztah do kopru.

mauska
9. dec 2009

robin: ahoj. Tak jó, někdy půjdem. Jsem zvědavá jak to klapne 😀
misi: tak to se máš 🙂 . Ono je problém i o víkendu. Jsem ráda že jsme všichni pohromadě, víš.

majatob
9. dec 2009

ahojte, tady se da vypnout? ja chci k vaaaaaam 😀 😀 😀 obcas toho mam plny kecky 😅

misi78
9. dec 2009

mauska vsak muzete byt pohromade a muze se starat manza 🙂 Proste to nech na nem ale ty tam budes kdyby neco nevedel. 😉

mauska
10. dec 2009

misi: jj, tak to docela funguje 😉
robin: dneska tě čeká večírek,co? tak pak písni jaké to bylo a jak to D zvládl 😉 Užij si to 😵

dzio2
10. dec 2009

baby skuste si dat stretko napiste odkial ste a dohodnite sa ,co vy nato kaviaren diskoteka atd 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

julie123
11. dec 2009

🙂 no jo, obcas vypnout bych fakt potrebovala 😀 Jenze jak to udelat? Manza 12 hodin v praci, hlidani absolutne zadny... no a abych v 8 vecer nekam vyrazela na to uz vetsinou neni absolutne energie.
Nehlede na to, ze stale kojim a to skoro furt ☹ Malej nechce nic jist ☹
Nejake napady holky? 😉

Mau, ahoj 🙂 Stale vas trapi ekzem nebo je to uz lepsi?

mauska
11. dec 2009

juli: ahoj 🙂 je to lepší, ale dobrý ne, sem tam malej flíček, ale na puse má jedne mega flek 😖
A Kubíček nebaští, Copak to?
S tím 12 hodin v práci to moc dobře znám, ale obvykle je to víc jak 12 😅

julie123
11. dec 2009

Mau, u nas je taky ekzem v oblicejicku a pak jeste v dekoltu 😠
No nebasti no ☹ Je to takovej zavislak na prsu. Ji jenom kasi vecer, to je jediny na co ho nalakame, ale ji pidi porci, jen ze 60ml vody. Jinak nic nechce ☹

lamarika
11. dec 2009

holky, malej je exematik po mně a strašně nám pomohlo omezit koupání na jednou za týden a mazat a mazat modrou indulonou. Od té doby máme skoro pokoj, sem tam pidi flíček, ale jinak nic. Předtím to měl na obličeji a bříšku.

claudinka
12. dec 2009

anavila hovoris o mne? uplne by som to brala 😀 😀 ale neviem ani kam, ani s kym a vobec neviem, co by som robila.. najma si neviem predstavit nechat maleho muzovi celu noc, kedze sa budime furt.. uz nech je vacsi, necham svokre a pojdem snad flamovat 😀 ale to si este pockam..

salma22
26. jún 2010

ahojte zienky aj pre vas je sobota takym unavnym dnom? ako zabijate sobotu s babatkami mne sa ani von nechce ist v meste nikto a znamych nemame poradte prosim

katka211
26. jún 2010

Ahoj je únavna to maš pravdu. Ja stojím pri hrncoch, lebo chlapov mam na stavbe takže mam každu sobotu rovnakú. My sme boli ráno troška von ale teraz sa nejako rozfúkalo takže presedíme celý den v izbe. Pozerám že si z Ružomberka tak skús založiť nejakú temu Ružomberok a okolie a možno nájdeš nejaké mamičky

salma22
26. jún 2010

@katka211 hm skusim dakujem

anavila
autor
3. okt 2010

ahojte..zakladala som tuto temu ked som mala este len jedno babo, teraz uz cakam tretie. Je to viac menj nahoda, teda nebol to zamer, ale sme radi. Akurat v poslednom case mam uz vsetkeho plne zuby. Nechcem to povedat, ze mojich deti mam plne zuby, ale som hrozne nervozna, vobec niesom v pohode, som vkuse unavena, este aj stavbu mame, problemy doma s rodicmi.no je toho dost. Ja viem poviete mi ze mam co som si sama navarila, ale ja svoje deti milujem a mam hrozne vycitky, ze ako mozem mat depku s mojich vlastnych deti, ktore nadovsetko milujem???Potrebujem nacerpat nove sily, lebo takto to dalej nejde. Ma niekto podobne pocity?? ani mi nejde velmi o diskoteky, ale uz chcem mat svoj dom, aj ked teraz mi tu pomahaju nasi, lebo u nich byvame, potom budem na vsetko sama, ale zmena je velmi velmi potrebna. Prosim napiste mi nejake povzbudive slova. Dakujem.