Občas potrebujem vypnúť, mám chuť ísť von!

anavila
15. aug 2008

ahojte..
je piatok vecer, ja som doma, pri pocitaci, vonku je tak fajne teplo, a ja sedim ako taka rozkysnuta knedla na kresle a tukam do klavesov. Moj manzel pozera nejaky film v telke, moja malicka hore v postileke spinka, a ja by som tak isla niekde von, az mi z toho zacina sibat.
Tak by som si sla niekam zatancovat, alebo len tak von, posediet, vypit, alebo ani nie, proste vypnut, ako za mlada 🙂
Boze mam z toho normalne depku, a to kym som bola slobodna, tak mi absolutne nechutili diskoteky a teraz by som sla sa niekde vyblaznit... som ja normalna????ked mam malinke polrocne babo doma?

Mavate aj vy niekedy take pocity?????

cernovlaska19
4. okt 2010

@anavila moc dobře vím o čem mluvíš, taky mám tři děti...mám je moc ráda, ale někdy mi lezou na nervy, až z toho pak mám vyčitky a říkám si "vždyť jsi je chtěla"..."jsou zdravé"......"hodné".."manžel Ti pomáhá" ...."tak co si stěžuješ?"....
ale myslím, že v tom nejsem sama....ani ty....určitě to každá žena zažila....je to prostě o tom, že je to hodně náročné období..hlavně když jsou děti malé...a třeba rychle az sebou.....na druhou stranu to hrozně rychle všechno uteče a tak, aby se z toho člověk někdy nezbláznil ☹ je potřeba si čas od času udělat radost 🙂 někdy stačí když je člověk chvíli sám....nebo si koupí něco pro radost....zajde s kamarádkou na kafe....možnosti jsou individuální.....PROSTĚ VYPNOUT A NEDĚLAT JEN TO CO JE POTŘEBA.....

maart
4. okt 2010

@anavila ....mas dve malinky deticky a treti na ceste! Holka, smekam pred Tebou, to je napor jako blazen 😉 ...Mam taky 3 kousky, ale uz mnohem starsi, ale jeste si moc dobre pamatuju na ten prvni rok, co se mala narodila, to byl frmooool! Ty bude mit detatka jeste mnohem mensi, budou k sobe vekove bliz, coz je krasny a roztomily (za par let samozrejme i moc fajn a prakticky), ale jeste tak minimalne 2-3 roky bude mit honku prevelikou. Je jasne, ze deti milujes, ale ze jsi unavena a frustrovana je vic nez normalni 😉 . Neboj nic, az dostavite a decka trosku odrostou, tak bude vsechno klidnejsi a zvladnutelnejsi. Drz se! 🙂

slavusa5
19. sep 2012

@anavila, ahoj anavila, tak toto akoby som písala ja🙂, len s tým rozdielom, že ja už 3 deti mám...ale všetko malé...najmladší nemá ani rok...A taktiež staviame domček...už 3 roky...svojpomocne...tj.manžej a svokor...Keď nie je manžel na stavbe je v práci...a väčšina vecí ostáva na mne...A potom sa chovám rovnako, ako Ty...a tiež túžim aspoň na chvílinku dakde vypadnúť, hoci na 5 minút..., keby to tak šlo...A potom na deti, ktoré tiež nesmierne ľúbim nakričím, som nervozna a nevrlá a potom mi je to tiež riadne ľúto...A pritom kedysi ešte aj moja šéfka v práci o mne vravela, že som ,,mamičkovský tip,,...Kamarátka psychologička mi raz vravela, že si musím nájsť aspoň raz do týždňa čas a vypadnúť aspoň na hodinu z domu...ale momentálne je to nereálne...teda už dosť dlho...U nás to, ale už koneeeeečne vyzerá, že by sme sa mohli do mesiaca presťahovať, tak sa už fakt neskutočne teším, že budem mať chvíľku konečne aj pre seba... 🙂

michaela334
1. jan 2013

@anavila ja mam ten isty pocit