Občas potrebujem vypnúť, mám chuť ísť von!

anavila
15. aug 2008

ahojte..
je piatok vecer, ja som doma, pri pocitaci, vonku je tak fajne teplo, a ja sedim ako taka rozkysnuta knedla na kresle a tukam do klavesov. Moj manzel pozera nejaky film v telke, moja malicka hore v postileke spinka, a ja by som tak isla niekde von, az mi z toho zacina sibat.
Tak by som si sla niekam zatancovat, alebo len tak von, posediet, vypit, alebo ani nie, proste vypnut, ako za mlada 🙂
Boze mam z toho normalne depku, a to kym som bola slobodna, tak mi absolutne nechutili diskoteky a teraz by som sla sa niekde vyblaznit... som ja normalna????ked mam malinke polrocne babo doma?

Mavate aj vy niekedy take pocity?????

lendy1
15. aug 2008

tak to já bych taky ráda "vypla" a někam vyrazila, ale není s kým 😝 kámošky několik desítek km mimo moje bydliště, každá má kupu dětí a v našem věku už jsou stejně všechny unavené a raději jdou chrnět 😀 A já bych tak zašla do baru, zatancovat si, pobavit se...ach jo... 😔

sisstin
15. aug 2008

len: škoda, že jsi z Lce..já taky moc nemám s kým 😖

lendy1
15. aug 2008

siss, hele sejdeme se na půl cesty, vyrazíme a ranní návrat to jistí 😀 😀 😀

sisstin
15. aug 2008

lendy: a TM by tě pustil? Já bych musela na tajno 😅

lendy1
15. aug 2008

siss, MM úplně v poho, naopak mi pořád říká, ať někam vyrazím a odreaguji se. A já bych tak šla...úplně to vidím: dala bych si pár beefeaterů s tonikem, tančila jak o život a úživala si té chvilkové svobody 😵 Jéééééééé

sisstin
15. aug 2008

lendy: hmm..to máš dobrý...my se kvůli tomu furt hádali, věčně mi volal, kde jsem 😖

kitty68
15. aug 2008

on je takovy zarlivka siss?

jaduska
16. aug 2008

Ja som sa vybláznila za mlada, takže takéto niečo mi vôbec nechýba....Občas ale vezmeme deti a ideme do pizzérie na kofolku, ja však radšej chodím k vode alebo do ZOO, proste niekde, kde si to užijú deti... 😉

siduska
16. aug 2008

to neni dobre , ked chlap zakzuje a strazi....
ten moj,, ma strazi jak neviem co...vadi mi pretoze on ked nekam chce ist tak mi to povie ako by nic, ze ide s kamaratmi tam a tam a tym to skonci.
ja ked chcem ist, tak to su kilo reci okolo toho...s kym , kam, a kedy prides a je napuceny... 😅
pride mi sms na mobil alebo mi nekdo vola a on uz ma tisic otaziek a pri tom mu to ja nerobim...
nema ani dovod zialit, nikdy som mu nic neurobila ani nepodivedla....si myslim, ze sa ponaucil s byvalych vzatov a si dava teraz vecsi pozor....ale ked mna to tak stve., uz sme o tom aj tisic krat hovorili a furt to robi,

smileyka
4. dec 2009

ja som teraz bola po 2 rokoch na diskoteke, bez stresov, lebo malinky uz prespi celu noc. Tak som to potrebovala a veeelmi mi to pomohlo. A cez vikend ideme sami s manzelom na vian. trhy 😵
Inak tiez chodievame vsade s malym, vobec nas neobmedzuje ze mame dieta ako niekto hovori, prave naopak, este viac si to uzijeme. Ale je fajn aj ist len s partnerom 😉

romana29
4. dec 2009

Občas vypnout je fakt super. Daník chodí každý pondělí na čtyři hodiny do jeslí, to jsem happy.
Odreagovávám se tvorbou bižu, kterou prodávám, to mi taky pomáhá a vždycky zaručeně potěší, když si Dandu vezme někdo přes noc 😀 nebo na víkend.

rimmel
4. dec 2009

mne to tiez vobec nechyba..vyblaznila som sa az az! 😅 teraz mam praveze take obdobie zivota kde chcem klud a pohodu a cas travit s rodinou..dokonca som uplne prestala pit alkohol i fajcit 😀 ale kto vie ked budu deti vacsie mozno zas daco vyparatime 😝

simlenka
4. dec 2009

Ja tak nejak dokazu vypnout i s tim ditetem a nevadi mi byt doma. o diskoteky nestojim a semtam si jit posedet? to muzou ohlidat babicky anebo mm,ale vyuziju to tak 2-3x do roka. radsi jdu nekam s malou mezi lidi co maj taky deti nebo na rodinnej vylet do zoo atd. kdyz chci mit klid,pockam az mala usne,vyprdnu se na vytirani,vareni atd a jen relaxuju a hlavne neresim hovadiny,jakych je k reseni na kazdym rohu milion,vycistim hlavu knizkou nebo filmem nebo jen tak snim o budoucnosti.

lenkavano
4. dec 2009

já to mám podobně jako simlenka.navíc jsem si strašně odvykla od lidí.jsem prostě taky ráda doma když je klid.

bets
4. dec 2009

mam rada, ked sa mi vytvori priestor robit nieco ine ako v bezny den. napr. pre mna je sviatok, ked su vsetci prec a mozem si robit co chcem, napr. len tak citat nerusene knihu. mam rada plesovu sezonu a vsetko okolo toho, ako sa objednam kadernicke, kupim si doplnky, pripadne nove saty. ako deti podrastli tak sme s manzelom zacali viac chodit na rozne podujatia, od koncertov, divadlo, kino, nejaky sport. predtym, kym sme nemali deti mi to ani tak nedoslo, ze mozem robit co, kedy chcem. teraz je to pre mna prijemna udalost, ktoru sa snazim aj maximalne uzit a nacerpat vela pozitivnej energie do dalsich dni.

lamarika
4. dec 2009

Tak já se těším na každý víkend kdy je manžel doma a veme si třeba na dopoledne malýho a nebo mi s ním večer pomůže a já mám sem tam i nějakou chvilku pro sebe kdy si můžu jen tak sednout. Dělám si běžně chvilky pro sebe (manikura, kosmetika, kadeřnice) aby se taky někdy někdo staral o mě a ty chvilky si moc užívám. Ale už se moc těším až malej se bude v noci míň budit a já si budu moct zajít někam večer s kámoškou zablbnout 😀 😀 😀

smileyka
5. dec 2009

baby inak ani mne vobec nechybaju diskoteky, prezivam teraz najstastnejsie obdobie zivota a ako som pisala vobec si nemyslim, ze by ma dietatko obmedzovalo. Bola som teraz na tej diskoteke s kamoskami a rehotali sme sa ako kozy, odreagovala som sa a dobre mi do padlo, ale stacilo to na dlho. Ked som bola pubertiacka tak som sa tiez vyblaznila az az. A ked bol malinky mensi ako vase deticky tak som tiez vobec nechcela nikam ist bez neho. Ale treba raz za cas to padne dobre. 😉

dzio2
7. dec 2009

ja by som tiez sla na diskoteku ale nemam taku kamosku

lamarika
7. dec 2009

já bych kámošku měla, ale zatím nemám možnost. . . ☹ Ale neva, ono to časem přijde 😉

svataterezicka
7. dec 2009

Holky jaký vedete společenský život s manželem? Myslím bez dětí??? Já bych někdy vyrazila jen ve dvou ale manža nechce.. prej máme rodinu a to znamená že asi do konce života už budem sedět doma jak nějací důchodci enbo nevím..
Jsem říkala pojd na chvilku jenom ale nechce tak nevím jestli nechce se mnou nebo vůbec...

lamarika
7. dec 2009

my sem tam zajdem na večeři, ale je to maximálně jednou za měsíc. Od tý doby co máme malýho jsme byli asi 3x. Jenže u nás je to složitější, protože manžel pracuje v zahraničí a je doma většinou na víkend jednou za 14 dní. . . Každopádně se ale nějaký zábavě nebrání. Aji už párkrát říkal ať někam vyrazíme a dáme malýho na chvilku hlídat nějaký babičce. Jenže já to zatím vždycky odmítla, protože z toho nočního vztávání jsem zatím hotová 😒 Ale děláme rodinný výlety např. ZOO, Dino park atd

laculik
7. dec 2009

Bez deti chodime: kazdorocne minimalne na tyzden v lete vo dvojici na dovolenku, a tiez cca raz za mesiac niekde sa zabavit alebo sa dobre v klude najest 😅 . Teraz pred vianocami je to castejsie (vecierky plesy). Nastastie mame babky.
Casto chodime aj samostatne (jeden doma strazi deti) s kamaratmi von alebo cvicit, atd...
Aj ja som si uzila az az, a cim som starsia je mi dobre doma v klude, ale taky reset bez deti musi byt 😀 😀 .

mauska
7. dec 2009

Hm, manža není většinu času doma,když je tak je rád že má klid. Co je malá na světě tak jsme spolu sami nikde nebyli. On sám jo, já sama nikde. Manža mě nezastoupí a já bych se asi stejně bála a vůbec bych si to neužila. Babičky bydlí mimo město,takže večer by to byl problém. Ale někdy mi z toho už fakt pěkně hrabe 😖
Před porordem jsem teda nijak moc akce a tak nevyhledávala, ale z "občas" se stalo "vůbec" a to je blbý...

lamarika
7. dec 2009

mauska: Já jsem se jendou dostala večer na tři hoďky pryč. Malej spinkal, ale trnula jsem strachy co se doma děje. Byli jsme domluvení že by něco, tak zavolá, tak jsem pořád kontrolovala mobil. . .

mauska
7. dec 2009

lamarika: no, tak nějak yb to bylo. Asi mi to za to nestojí 😅

svataterezicka
7. dec 2009

Já jdu v pátek na akci s bývalou firmou a těším se už jak blázen.. ale jdu sama že. manžel bude hlídat, odstříkám mlíko a bude. Už několikrát hlídal že jsem si zašla k doktorovi, ke kadeřnici, na kosmetiku apod. ale chtěla bych taky někdy zajít s ním někam jako pár. Jsme přece taky partneři a né jen rodiče... Babičky by obě pohlídaly, nabízí nám to i kámoška co je dětská zdravotní sestra!!! Tak probůh jakou by ještě chtěl chůvu?? Jemu to asi takto vyhovuje že jsme furt doma.. jenže on není sám s dítětem min 8 hodin a co si budem vykládat i potom co přijde z práce tak si pohraje, pochová a necítí se tudíž "přemiminkovanej"... A já bych si tak šla zatancovat ach jo 😨

lante
7. dec 2009

Laculík, tak toto mám v pláne v lete.niekam ísť na týždeň bez deciek......skrátka si od nich oddýchnuť.....už som vyčerpaná po psych. stránke.

lamarika
7. dec 2009

Proto já už se těším až bude malej trochu větší a aji noci budou klidnější. Nechci to lámat přes koleno, ale už se opravdu těším až budem moct s kamarádkou někam vyrazit 😀

Manžel když je doma, tak mi s ním dost pomáhá. Ze začátku tedy byl táta na baterky, ale teď je opravdu perfektní. V každý situaci si s malým neporadí, ale to ani nemůže, protože je to táta a né máma 😉 Už nemám strach ho s ním nechat, ale teď to moc nejde. Malej má teď to období kdy je na mně úplně závislej a já se bez něj nemůžu hnout ani na krok. I když se vzbudí, tak pro něj musím jít já jinak je oheň na střeše. . . 😅

mauska
7. dec 2009

já si vůbec neumím přestavit že by byla malá někde jinde než doma ani jednu noc beze mě/bez nás. Bych se bála a vadilo by mi že by jí třeba (kdyby to byl týden) rozhodili celej režim. Asi sem divná. na jednu stranu bych chtěla oraz a na druhou to bez malé nezvládám 😅

laculik
7. dec 2009

tak to si neviem predstavit ze by sa moj nevedel postarat o deti. od narodenia bol zapriahnutý 😅 . sak ja som aj bez nich sama bola viackrat na viac dni mimo republiky dokonca. pomozu aj babky, jasne, ked nestiha. Aj na chalupe boli bezo mna. Podla mna by mu to bolo blbe a hanbil by sa, keby sa nevedel o vlastne deti postarat. To si neviem ani predstavit.