Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Po narodení syna neviem vystáť môjho muža

jaja23
16. nov 2018

Prosim o radu.Pred 4 mesiacmi sa nam narodilo babo.Odvtedy neviem vystat muza.Mrzi ma to,v tehotenstve som na nom vysela,od lasky som bola bez seba.Teraz mi na nom vsetko lezie na nervy.Neviem co s tym.On je kludas,aj ked som hnusna,tak ma chce objat,upokojit a ja ani to neznesiem.Chodi do prace,ja som s malym tak 10 hodin denne sama.Byvame v meste,kde nemam kamaratky,ale snazim sa uzivat si maleho.Mali ste aj vy take stavy?Preslo to?Nechcem sa s nim hadat,ked som s malym tak som kludna,aj sa tesim,ze pride z prace.Lenze potom mi zacne vsetko vadit.Asi si to nezasluzi,ako sa spravam,lenze ja to inak neviem.

bettymacd
21. nov 2018

@jaja23 neboj po tomto mesiaci to bude len a len lepšie🙋🙋🙋

batma
21. nov 2018

Ahoj jaja23 mala som takýto problém aj ja keď som bola tehotná muž ma samu nepustil na kontrolu gynekologovi vždy odskočil z práce pri pôrode tak tiež ma samu nenechal 2 dni bol so mnou v nemocnici a nespal a plakal keď ma videl že mám infuzky aj keď som mala bolesti a tak isto aj ked sa narodila mala plakal keď som prišla domov stále som bola nervozna nemohla sa ma chytit a ani nič až keď sme si dali pauzu som pochopila že ho nechcem stratit a je to medzi nami teraz uplne okey je to normalne poporodna depresia

derdia
30. nov 2018

@jaja23 skus porozmyslat ci ta nestve nieco ine...napr svokrovci,napr.ze ti nikto nezoberie maleho na prechadzku...a take veci.A potom pride muz a zlizne si to on,lebo je jediny,ktoreho mas poruke😀😉naozaj to tak moze byt...skus popisat to co ta stve...a hlavne sa neupinaj na maleho chorobne,ze muza odstavis...lebo v prvom rade mate byt VY DVAJA!potom deti....