• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišlo bábo a manžel sa zmenil. Aj ten Váš sa zmenil?

17. mája 2008 
no sonja, je fajn, že sa teda vraciaš domov, ak to tak cítiš :wink:
lenže ak je to bez toho, aby ťa prosil a zistil, že mu na vás záleží viac ako si myslí, tak sa ti doma veru nezmení nič :frowning2: , lebo si bude stále myslieť, že však ona odpustí a bude dobre :angry:
ja som mimo už dva mesiace a ten môj si len užíva....mňa to síce hrozne trápi, ale hovorím si, že ma čaká asi niečo lepšie...malú nevidel už týždeň, takže prosto otec roka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja sa asi dosť potrápim teraz, ale raz ked dostane rozum sa bude viacej trápiť podsatne on....neželám mu nejakú otázku z detských ústočiek, to asi bude to najhoršie, čo môže počuť :frowning2:
16. máj 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No neprosil , ale prišiel ...Možno bude rozprávať , ked budeme sami doma ...Dúfam :sweat_smile:
matka 26 -držím prsty :slight_smile:
16. máj 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonja, to by chcelo párového terapeuta...
16. máj 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kveta : Vďaka za radu :wink: Vraj mi kúpil brečtan -ako opravedlnenie.... :astonished:
A našim kamošom nezabudol povedať, že bude sekať dobrotu , lebo brečtan je jedovatý..., aby mu náhodou kúsok nepadol do jedla :grinning: No , a tiež je vraj velmi smutný...( referovali kamoši :slight_smile:)

Neviem, kedy sa dostanem opäť k netu , takže všetkým Vám ĎAKUJEM za rady a pomoc... ak nezamknú tému , dám Vám vedieť čo sa dialo doma . :sweat_smile:

Všetkým Vám želám pevné nervy, šťastie a radosť z detičiek :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrú noc :slight_smile:
17. máj 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok