Prišlo bábo a manžel sa zmenil. Aj ten Váš sa zmenil?

sonja2
10. máj 2008

Ahojte ...
Aj Váš mažel sa zmenil po tom ako sa Vám narodilo bábo?
Lebo ten môj si myslí , že môže behať po baroch sedieť tam do rána a piť ... ☹
Došli sme do takého štádia , že som včera vzala dcéru (8 mesiacov) a odišla k mame .
Viem , že útekom nič nevyriešim ale už mi praskli nervy, možu za to okolnosti ako : jeho rodičia chcú klúče od nášho domu , jeho otec na mna vybehne a on sa ma nezastane ešte na mňa nakričí , že neviem držať ústa , jeho brat mu závidí " aj nos medzi očami " a ešte kopec iných ... Som nahnevaná a nešťastná ( a nieje tomu tak poprvé...)
Riešit? Ako?
Poradíte ?
☹ ☹ ☹ ☹

matka26
16. máj 2008

no sonja, je fajn, že sa teda vraciaš domov, ak to tak cítiš 😉
lenže ak je to bez toho, aby ťa prosil a zistil, že mu na vás záleží viac ako si myslí, tak sa ti doma veru nezmení nič ☹ , lebo si bude stále myslieť, že však ona odpustí a bude dobre 😠
ja som mimo už dva mesiace a ten môj si len užíva....mňa to síce hrozne trápi, ale hovorím si, že ma čaká asi niečo lepšie...malú nevidel už týždeň, takže prosto otec roka ☹ ☹ ☹
ja sa asi dosť potrápim teraz, ale raz ked dostane rozum sa bude viacej trápiť podsatne on....neželám mu nejakú otázku z detských ústočiek, to asi bude to najhoršie, čo môže počuť ☹

sonja2
autor
16. máj 2008

No neprosil , ale prišiel ...Možno bude rozprávať , ked budeme sami doma ...Dúfam 😅
matka 26 -držím prsty 🙂

kveta
16. máj 2008

Sonja, to by chcelo párového terapeuta...

sonja2
autor
17. máj 2008

Kveta : Vďaka za radu 😉 Vraj mi kúpil brečtan -ako opravedlnenie.... 😲
A našim kamošom nezabudol povedať, že bude sekať dobrotu , lebo brečtan je jedovatý..., aby mu náhodou kúsok nepadol do jedla 😀 No , a tiež je vraj velmi smutný...( referovali kamoši 🙂)

Neviem, kedy sa dostanem opäť k netu , takže všetkým Vám ĎAKUJEM za rady a pomoc... ak nezamknú tému , dám Vám vedieť čo sa dialo doma . 😅

Všetkým Vám želám pevné nervy, šťastie a radosť z detičiek 😀 😀 😀

Dobrú noc 🙂