Prišlo bábo a manžel sa zmenil. Aj ten Váš sa zmenil?

sonja2
10. máj 2008

Ahojte ...
Aj Váš mažel sa zmenil po tom ako sa Vám narodilo bábo?
Lebo ten môj si myslí , že môže behať po baroch sedieť tam do rána a piť ... ☹
Došli sme do takého štádia , že som včera vzala dcéru (8 mesiacov) a odišla k mame .
Viem , že útekom nič nevyriešim ale už mi praskli nervy, možu za to okolnosti ako : jeho rodičia chcú klúče od nášho domu , jeho otec na mna vybehne a on sa ma nezastane ešte na mňa nakričí , že neviem držať ústa , jeho brat mu závidí " aj nos medzi očami " a ešte kopec iných ... Som nahnevaná a nešťastná ( a nieje tomu tak poprvé...)
Riešit? Ako?
Poradíte ?
☹ ☹ ☹ ☹

martina.d.
14. máj 2008

Mám známeho, ktorý má so svojou ženou 3 deti do 10 rokov.Minulý rok bola na dovolenke s kamarátkou a prišla odtiaľ tak zaľúbená, že si pobalila všetky veci a opustila manžela a aj deti. Zavolá raz za polrok a o deti sa nezaujíma. Čo poviete na takúto matku??? Popritom, ten jej manžel jej by jej zniesol aj modré z neba, deti sú šikovné... Vzorne sa o ne stará, berie ich na výlety,myslím, že okrem matky im nič nechýba. Veľmi radi sa s nimi stretávame.
Aj ja som si niekedy myslela, že na vine sú väčšinou chlapi. Ale posledné roky zisťujem, že je to 50/50. 😉

mirka414
14. máj 2008

prasiatko prepac strsne mi blbne klavesnica a musim poriadne tlct do pismen,aby sa mi vlastne napisali 😠

matka26
14. máj 2008

tak to si naozaj neviem predstaviť, že by som opustila svoje dieťa ☹ 😠 ☹ ☹

davidko73
14. máj 2008

v zivote by som svojho malickeho neopustile...to sa neda....to fak len chlapi dokazu...

vivien742
14. máj 2008

alexandra súhlasím s každým slovom, ktoré si napísala 🙂

alexandra
15. máj 2008

Na druhej strane, su aj matky, ktore by urobili lepsie keby svoje deti ´opustili´, pretoze tak, ako existuju muzi co nevedia byt otcami, tak existuju aj zeny, ktore nevedia byt matkami.. Proste ´to´ necitia...

vivien dakujem..

sonja2
autor
15. máj 2008

Alex , vivien súhlasím 😀
Moja mama bola s otcom 15 rokov , a potom to nevydržala a podala žiadosť o rozvod , predtým sa ma však opýtala, či sa môže rozviesť , a aký mám na to názor 😀 .
Možno keby som vtedy bola povedala nie , tak sa nerozvedie a teraz by bola na psyche... 😀

sonja2
autor
15. máj 2008

martina.d Tieto ženy mali byť povodne mužmi (asi) 😀

alexandra
15. máj 2008

sonja mozno su to skor dcery vyssie popisanych muzov..

sonja2
autor
15. máj 2008

Alebo ... 😀

marianka28
15. máj 2008

ahojte,ako to tu tak citam,normalne som zistila,ze ten moj fakt nie je taky zly ako som si myslela...je byk a to su tazke povahy,niekedy ho sice nedokazem pochopit,ale rokmi zistujem ako nanho...u nas to tiez parkrat vyzeralo na rozvod,ale viem,ze ho lubim a viem,ze aj on mna,tak sme to vzdy vyriesili...pred dvomi tt sme prisli o babo{Missed abortion} a myslim,ze nas to este viac spojilo...hlavne ked som mu pri tom oznameni videla slzy v ociach,pochopila som,ze aj muzi su velmi citlive bytosti...tak vam vsetkym prajem vela sil a drzim palce,nech sa ti chlapi uvedomia!!!

sonja2
autor
15. máj 2008

marianka28:
Je mi to lúto ... ☹
Teší ma , že toto píšeš, lebo ten moj je tirž býk, tak dufam že sa to aj u nás zmení 😀

megustas
15. máj 2008

ahoj soni drzim prsty aby sa ti manzel umudril 😀 mas krasnu bambulu

matka26
15. máj 2008

sonja2 a zatiaľ to ako vyzerá??? ešte si stále u mami??, ☹

marianka28
15. máj 2008

sonja2 diky...ja ti budem drzat paste,ale nevzdavaj to,ak ho lubis a ak lubi on teba...moj "stary" je sice vacsinu casu co je doma pri PC,ale radsej tam ako niekde v bare,krcme...a ked nieco potrebujem,urobi to...v poslednom case fakt nemozem nanho nic povedat,lebo dokonca v sobotu isiel sam od seba umyt riad 😉 az sa mi to nepozdavalo,som sa lakla,ci nie je chory 😀 😀 😀

sonja2
autor
15. máj 2008

matka 26: Ano , ešte stále , ale dnes bol tu ... malej priniesol medveďa velkého ako slon , už to vyzeralo ,že sa ospravedlní ... A potom zaznelo, nechcem aby si ku mame chodila tak často... 😖

sonja2
autor
15. máj 2008

marianka , megustas : ďakujem , dúfam, že v sebe nájdem tolko sily aby som to zvládla ... 😢

mirka414
15. máj 2008

sonja2 to bolo vsetko 😕 pre teba nic?

matka26
15. máj 2008

no veru a tebe nič? 😒
však teraz u mami bývaš tak ako k nej nemáš chodiť často??? 😲

stonozka
15. máj 2008

sonja2: to veru máš to pestré, ja keby som odišla k mame, tak prídem snad o všetko čo mám... moj chlap my síce vytýka rozne vecia a je ku hrubý, často ma ignoruje, ale chvalabohu robí na týždnovky tak si cez týždne ako tak odýchnem... ale už mam na mále, lezie mi fakt na nervy...

sisulik
15. máj 2008

vivien..ja som nepisala ze takto zijem ja...vyjadrovala som sa k clankom...v prvom rade sa treba snazit manzelstvo udrzat, zachranit ho...a nerobit prenahlene rozhodnutia...treba sa schladit...ukazat muzom ze nie sme chuderky, ktore bez nich nevedia existovat..neplakat a prosit ich o navrat ci o to alebo hento...ked zena castokrat sa vyhraza muzovi rozvodom ci podobnymi vecami, tak muzi si na to zvyknu...ako tu uz bolo spomenute, vela muzov si mysli, ze sme bez nich stratene...

co sa tyka toho ze my bez deti nevieme existovat a oni ano...je to divne...ale preco to tak je??? zeby len tym, ze nase deti sme prave my nosili pod srdcom??

sisulik
15. máj 2008

sonja..ja na znamenia neverim...ale aj moj je byk a je hrozne fajn... 😉

sonja2
autor
16. máj 2008

Sisulik: gratulujem k býkovi 😀
mirka, matka 26: priniesol nám s mamou po čokoláde -že na deň matiek ... 🙄

matka 26: On má predstavu, že celé dni budem doma , variť prať žehliť a triasť sa nachystaná kedy príde domov z roboty , že okolo neho budem skákať ... a robiť to , čo mi nadiktuje 🙄
Keď ho prosím , aby ne malú dal pozor dve hodiny, že potrebujem isť niečo vybaviť , alebo len tak isť do mesta, trochu vypnúť , tak mi odvrkne , že buď nemá čas, alebo sa s niekým dohodol....
Manželstvo je o kompromisoch , a pre neho sú kompromisy zrejme neakceptovatelné... 🙄

Povedala som mu aj to , že v pondelok prídem domov , ale nech nečaká zázraky ... 😝

oazapokoja
16. máj 2008

sonja-aj ste spolu o vašom probléme hovorili,ked sa v pondelok vraciaš domov?alebo ideš skúsit sama zachránit čo sa ešte dá?

inak môja polovička je tiež býk a aj ja ,ale sme každý v inej dekáde a je to vidieť,my sa normálne dopľname,kompromis,pochopenie,úcta,priatelstvo a láska to je manželstvo a to všetko ti prajem 😉

sonja2
autor
16. máj 2008

oazapokoja: On stále tvrdí, že sa nič nestalo, a že nemá o čom hovoriť ...
Možno je to tým, že s rodičmi nemá veľmi dobrý vzťah, od malička im vykal( že vraj úcta) a nezdôveroval sa im a preto zrejme nemá potrebu sa rozprávať ...výchova á la starý dobrý socializmus 🙂
Niekedy v januáry sme sa tiež pochytili na tom , že mu naša malá bude vykať ! No pochopíte?! 🙄

Zachraňovať nieje čo , kým sa sám neuvedomí , nezachránim nič ... ☹

oazapokoja
16. máj 2008

čože vykať? 😲 ,ved to neni ani socializmus to je doba na ktorú sa už nepamätá 😨 ,máš pravdu v tom,že to bude výchovou ,no budete to mať ešte ťažké,lebo on nevie čo je to zdôveriť sa ,porozprávať a naučiť ho ,tak to už zostáva na tebe alebo nech navštívi psychologa,myslím,že za pokus by to stálo,ale na druhej strane viem,že k psycho ho asi nedostaneš ☹ čo ti priať asi len to štastie a držat palce 😉

prasiatko30
16. máj 2008

tiez by som povedala ze jedinym vychodiskom je spolocna navsteva psychologa - ale ako tak citam tak ten tvoj baran - a nemyslim na znamenia 😉 - nebude chciet ist k psychologovi - vsak on nema problem. 🙄

sonja2
autor
16. máj 2008

Tiež by bolo východiskom možno aj to keby som len sama isla k psychošovi , nech mi dá nejaké tabolety aby ma nerozhádzal ani granát 😀 ( ale to nespravím) 🙄

mywiel
16. máj 2008

Sonja a kolko mate rokov ty a tvoj manzel? Dietatko ste planovali?

mywiel
16. máj 2008

Sonja s tym vykanim nepozeral casto film "Pelisky"? 🙂