Príťažlivosť v manželstve

cicikmicik
5. sep 2017

Baby otázka pre moju inšpiráciu🙂 ako sa snažíte zostať pre muža príťažlivá? Pretože bohužiaľ som sa zanedbala po narodení nášho dieťatka... a vidím na mojom mužovi že to nie je už ono..nepodvádza ma to nie ani náznak nevery ale sak nebudem čakať kým to príde a potom sa budem zbadavat.. male bude mat zachvíľku rok a je najvyšší cas so sebou niečo urobiť.) ako sa staráte o seba vy ?pri malom aktívnom dieťati??

blabla195
5. sep 2017

@ibrunova moj manzel si udrziava postavu, pekne sa oblieka, stara sa o seba (primerane), pripadnu zmenu vzhladu so mnou konzultuje ☺ a napriklad v pohode pochopi, ze si chcem nalakovat nechty a zabavi deti 😉 (nalakovane nechty sa mu fakt pacia)

emilia25
5. sep 2017

Mne staci na muza nahodit sexy pohlad a mozem mat aj strapate vlasy a teplaky staci ze sa ohnem a uz by bol tam hned.nikdy som sa nemalovala ani to robit nebudem strasne mi zacnu slzit oci a to staci make up aby sa to pustilo.a muz ma miluje aj taku strapatu.

maciatkolulu
5. sep 2017

@osky ja som v kamennom obchode nebola ani nepamatam, objednavam online, ale mimo sk, ale viem, ze objednavaju aj na slovensku a som max spokojna.

gir
5. sep 2017

Keď sa už aj sama cítíš zle, tak je to asi fakt zlé. Nevravím že máš doma behať v lodičkách ale určite nie žiadne o dve čísla väčšie oblečenie. Farba na vlasy nestojí veľa, špirálu na oči, obľúbený parfém ... Ale hlavne SEBAVEDOMIE. Ja som napr. pri dvoch deťoch schudla, jeden má rok a 9 mes. a druhý pol roka. Chudnutie nebolo cielené ale behám od jedného k druhému. Aby mi nebolo málo, robím si atestáciu a to je 1 - 2 x mesačne škola. Raz do mesiaca káva s kamarátkami. Keď mám školu alebo idem na kávu, pekne sa nahodím a manžel zostáva na pár hodín s nimi doma sám, to by si mala vidieť ten pohľad keď mu dám narúžovanú pusinku a s úsmevom poviem "uži si to". Ten moment fakt stojí za to. Nejde o to či máš kg naviac, keď sa budeš páčiť sama seba, budeš sa páčť aj svojmu okoliu. Si mama ale aj žena a krásna žena.

ellise
7. sep 2017

tepláky jsou určené do tělocvičny, ale dnes jsou vidět i na ulici
Když o sebe pravidelně pečujeme, stane se to tak automatickou věcí jako čistění zubů. Dnes žádná z nás nepřemýšlí, jestli si ráno bude čistit zuby. Bude mi brzo padesát a maluji se automaticky každé ráno, o víkendu méně. péče o obličej i tělo se stala mou součástí, v lednici mám 60 laků které pravidelně střídám.

miluna777
7. sep 2017

Ja ešte dieťa len čakám, ale čo pozerám na ihriskách, na ulici, je celkom príjemná inšpirácia. Maminy sa podľa mňa vedia obliecť aj pohodlne aj pekne. Aj keď nenamalované, sú často upravené, s umytými vlasmi, pekné vzorované nohavice, sandalky, jednoduché tielko. Veď na kočíkovanie do parku sa netreba malovať, keď to človek nepovažuje za potrebné. Nie je treba chodiť v lodičkách a sexi minisukni. Sú aj také, čo chodia v šatách, ten makeup majú, tiež sú pekné. Takže asi bude základná vec byť oblečená v čistom, peknom oblečení, nemusí to byť "veľká večerná". Vyparádiť sa na rande s manželom, na výletík s deťmi atď je ale výborná vec.
Jasné, sú vonku aj "špinďúry", čo vylezú v deravých teplákoch, teniskách ako od hnoja a s vlasmi mastnými plnými lupín... No ktovie, čo tie ženy zrovna prežívajú, tak by som nesúdila.
Hlavne nerezignovať na hygienu, cítiť sa v tom čo nosíš sama dobre a budeš vyzerať skvelo za každých okolností 🙂