Starecké brucho po pôrode. Čo poradíte na spevnenie?

adky
6. feb 2011

Ahojte. Ubehol už rok a pol od pôrodu,za ten čas sa mi podarilo schudnúť 25 kíl, ALE! Mala som hromadu strií,tie sa zrazili,zbledli,ale koža mi ovisla-je taká.....starecká (doslova a do písmena) 😔 . Nemáte tip na nejaký krém alebo niečo čo fakt,ale fakt pomáha na spevnienie pokožky na bruchu(okrem plastiky)? Tie strie mi až tak strašne nevadia,ale tá koža áno-velmi ovisla a ked sa za ňu uštipnem-ani ju poriadne necítim 😒 Snažím sa aj cvičiť,ale mám pocit,že len to nepomôže.... ☹

vilki
6. feb 2011

ahoj, ja mam tiez taky problem, mam to brucho take otrasne ze hroza...uz som rozmyslala aj nad abdominoplatikou, ale je to dost penazi...podla mna na toto kremiky nepomozu, skusala som uz vseliake drahe a nic...a ani cvicenie, lebo cvicim skoro kazdy den....tak neviem... 😒

skolara
28. jan 2014

Cvičením to spevnis bude to trvať ale dá sa to

slaskou
28. jan 2014

na ovisnutu vraskavu kozu nepomoze nic...cvicenim spevni akurat tak svalstvo,ale s kozou nespravi absolutne nic... ☹ ☹

aj 130 kilovy ludia ked vela schudnu,ostane im visiet koza a idu na plastiku ☹

miluska254
28. jan 2014

@vilki ahoj kolko stoji abdominoplastika?mas nejake info?

zilicanka
6. dec 2014

najlepšie je papať vela jablčok,,dodavaju tvojej pokožte elasticitu a tiež si možeš urobiť jablčkove obklady,, zvar si jablka a potom si ich poukladaj na brucho, prikri ich vlhkým uterakom a nechaj posobit. najlepšie na vecer pred spaním lebo zabal by mal trvať aspon 3 hodinky.. zarucene pomaha 😉

domka5
19. máj 2023

@adky ahoj, mám ten istý problém :( viem že si to písala veľa rokov dozadu, no chcem sa teda opýtať po toľkých rokoch či sa tá koza nejak zmenila. Skús ma potešiť :D ďakujem moc 🙂

adky
autor
11. jún 2023

@domka5 ahoj, nezmenilo lebo nejako nemalo kedy, bola som druhýkrát tehotná, pribrala, po pôrode som ešte nezhodila kilá navyše a teda koža je "vyplnená" tukom 🙈