Upla som sa na synčeka a manžela vidím inými očami

renata5
6. sep 2012

Baby mali ste aj vy takýto problem???strasne som sa upla na maleho a manzela vidim inymi ocami lezie mi na nervy neviem co mam robit mam pocit ako keby som lubila iba maleho aj vecer idem si radsej lahnut k malemu lebo manzel stale otravuje aj ked sa malemu nieco stane pri mm kricim hysteria chcela by som to zmenit..

katia7
6. sep 2012

mali a dohnali sme to az do poradne ale nelutujem 🙂 musite spolu travit viac casu, nejako sa prekonat, neviem ake velke mas dietatko a ake mas moznosti ale niekedy staci aj prechadzka, vecera, a hlavne aj sex je vo vztahu velmi dolezity, ver mi viem ze si unavena a ze sa ti nechce, rodim kazdy treti rok 😀 ale da sa to a hlavne odzrkadli sa to potom aj na detoch aj ked to nevedia pomenovat najspokojnejsie su ked maju milujucich sa rodicov. drzim palceky 😉

renata5
autor
6. sep 2012

@katia7 dakujem my a sex proste ja nemam na neho chut a ked je v praci tesim sa kedy uz pride a ked pride som nervozna maleho stale bozkavam lulkam a mm len pozera viem ze aj on by chcel ale neviem sa premoct uz to trvapar mesiacov

cerstvamamina
6. sep 2012

mám veľmi podobný problém...

katia7
6. sep 2012

@renata5 ono je to podla mna prirodzene ani mne sa nechcelo hned, nejaku dobu som sa musela prekonavat a tak ale bola som prekvapena ako sa to potom otocilo zrazu, ja uz som bola odstahovana, akoze s tym ze nekoncime len uz som ho nemohla vystat a teraz mam naozaj spokojne manzelstvo, ak budes chciet precitaj si niekedy knizky od dr. Lemana, sex sa zacina v kuchyni, tu som dala muzovi a prebrala ho 😉 a harmonie v manzelstvi tu som citala ja a tiez ma prebrala 😎 neboj ono podstatne je ze to chces zmenit a vela z tvojich pocitov su aj hormony a skratka to musi prejst, vztah s dietatom do jedneho roka je podla mna ta najtazsia skuska 🙂

lucka1987
6. sep 2012

@renata5 musis sa trosku pozbierat.. tvoj syn je aj mm syn, je to cat jeho, a splodili ste ho predsa spolu.. lubis ho , a myslim, ze toto je len chvilkove nie ? snaz sa tvravit co najviac casu s mm, jasne, ze ked sa ti narodi dietatko je pre teba uplne prvorade.. ale si nie len matka, ale ja manzelka. tvoj mm ta tiez potrebuje a potrebuje citit, ze ho stale mas rada...

renata5
autor
6. sep 2012

@katia7 maly ma rok a 3tyzdne my sme mali s mm aj problémy hlavne svokrovci cim viac mi jeho mama ublizuje tym on je viac za nou a to ma dost boli a moju lasku k nemu zabija a preto som si nasla utechu v malom on je usmievavy jedinecny a hlavne vysnivany v nom citim vsetko niekedy mam pocit ze mi viac rozumie ako mm a ked ma pohladi a povie mama to je pre mna liek

zmrzlinkams
6. sep 2012

@renata5 ono je to asi normálne a každa si tym obdobim prejdeme my sme tiež take podobne obdobie mali - ešte teraz sa stane že sa pohadame. a tiež som mala obdobie ked som sa tešila na muža že prijde z roboty a ked došiel tak som bola nervozna 😒 už je to lepšie aj sa to dava do lepšich kolaji ale aj sme sa začali viacej spolu rozpravať tak dufam že sa to vrati do starych kolaji uplne 🙂

mima4
6. sep 2012

@renata5

daj maleho babke a chodte s manzelom na spolocny vikend niekam, a komunijte o tychto veciach, povedz mu, ze pocitujes tento problem, ze ta to trapi.

Co je vsak dolezite, nedavaj na miesto muza svoje dieta. Muz a vztah s nim pre zdrave fungovanie rodiny musi mat vzdy prve miesto v zivote zeny, az potom deti. Vela zien si to zameni a prezivaju formalne manzelstvo s tym, ze ked deti vyrastu, rozvedu sa... Taktiez sa takto velmi ublizuje aj detom, lebo pre dieta je velmi dolezite vidiet lasku rodicov, uctu zeny k manzelovi, ich spolocnu tuzbu zdielat svoj zivot a tato laska sa prirodzene prenasa potom aj na dieta.

sisaha
6. sep 2012

@renata5 uvazovala si nad takou alternativou, ze ak by si tvoj manzel nasiel milenku, resp. zalubil by sa a rozviedol s tebou, vadilo by ti to? Ak si toto zodpovies, tak mas v hlave jasno.. A na svokrovcov sa nevyhovaraj, pretoze pravdepodobne sa k svojej mame utieka preto, lebo od teba lasku a podporu nedostava..

ematko29
6. sep 2012

@renata5 no takto ak Ti môžem poradiť ja som bola strašne upnutá na staršiu dcéru,na manželstve sa to neodrážalo nijako,chcela som Ti len napísať,že ak máš problém so svvokrou tak sa neviaš príliš na dieťa lebo ono rastie amoja dcéra vo vveku 2rokov strašne začala za mojou svokrov liezť ,niečo ju knej strašne ťahalo pripadalo mi to neskutočné .nechapala som prečo,babka jej nič nedala ,mislim okrem sladkostí astym si ju asi podplácala.Ked babku videla na dvore bola ako posadnutá asvokra sa tešila,že ma to žerie musela to namne vidieť ,nehovoriac ako ma to strašne bolelo.som si uvedomila,že moje dieta nebude také ako chcem nemôžem si z neho robiť zachranu pred niečím.neviem z tvojej poslednej odpovede som si myslela,či to nebude tým ,možno sa mylim .

lujza123
6. sep 2012

No to je zase druhy extrem mat na prvom mieste muza a az potom deti. Treba to mat na rovnakej urovni nie hladiet na jedno alebo druhe.

@renata5 si myslim ze by si si mala trochu roztriedit svoje pocity. Je normalne lubit svoje dieta...ale ta laska je ina, iny druh ako by mal clovek citit k svojmu partnerovi, ja ani neviem co ti mam napisat. Neviem ako u teba co je naozaj vo veci, ci su to len poporodne hormony a prilisna naviazanost na syna (pozor na opiciu lasku) alebo ti tvoj muz jednoducho lezie na nervy a si s nim len z povinnosti. Odpoved vies ty...

janano
6. sep 2012

@renata5 na prvom mieste by mali byt obaja, aj syncek aj manzel, pretoze su obaja sucastou rodiny. Avsak syncek plni inu funkciu a manzel inu, syncek ti nenahradi manzela a taktiez naopak, manzel nemoze nahradit syna. To, ze ti ide na nervy manzel, to bude asi preto, ze mate problemy. Musis sa s nim porozpravat, vysvetlit mu tvoje pocity, co sa ti nepaci atd. Nema zmysel to v sebe dusit, to pojde len k horsiemu. Ak ti svokra ublizuje, treba to riesit. Ked tak, skuste poradnu, nech sa na to pozrie niekto treti, nezavisly. Tam nikomu nenadrziavaju.

katia7
7. sep 2012

@renata5 ja si nemyslim ze sa na svokrovcov vyhovaras mm je tiez vzdy na strane svojej matky ale naucila som sa s tym zit viem ze ma miluje a ona ho vychovavala 20 rokov tak ked si ho na seba tak namotala ja to tak lahko nezmenim, moja zasada cislo jedna: neurobit to iste svojmu synovi 😀 ono niekedy treba mat trochu nadhlad v manzelstve kazda by sme chceli princa na bielom koni a potom niekedy nevidime ako nas ten obycajny chlap bez bieleho kona ktory ma s nami deti a trpi nase PMS a veci podobne miluje 😎 hlavy hore zeny manzelstvo nie je pribeh daniel steelovej 😉

kiknjhuknzuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimave
28. dec 2012

@kiknjhuknzuk odpadnem, toto je rada za vsetky zlate🙂