Čo mám robiť - už 4 mesiace sme nemali sex.

lenka107
31. júl 2019

Ahojte ! Dlho som premýšľala či sa s týmto problemom zdôveriť, ale viac už to nevydržím . Od narodenia našej druhorodenej dcéry sme s manželom nemali vôbec sex ! Ani náznak ! Problém je na jeho strane, ja by som tak chcela a už dávno nie až po 4 mesiacoch ! Na 100% viem že manžel mi je verný a viem si aj logicky odôvodniť preco chuť na sex nemá , keďže býva 16hodon v práci dennodenne a reálne tvrdo pracuje !lenže aj ja som unavená , na deti som permanentne sama nemá mi kto pomôcť . Svojho manžela ľúbim a prirodzene po ňom túžim aj fyzicky , no on po mne nie ....trúfam si povedať že výzorom alebo teda zmenou tela to nebude ,keďže nadbytočné kilá už sú preč a dokonca by som povedala že sa moja postava približujú k tej pred deťmi , ktorú tak miloval .... Tak prečo to teraz nefunguje ? Skúšala som navodiť romantickú atmosféru, pradielko vínko všetko bolo a nič .... Aj do sprchy som mu minule vliezla a a okrem pár bozkov nič .... Stretli ste sa s tým niektora ? Čo mám robiť ? Ja viem že vzťah na sexe nestojí ale rovnako nemôže fungovať ani bez neho ....

vilma7
31. júl 2019

Bol pri pôrode? Nemá z neho nejakú traumu?

klauriss
31. júl 2019

Sex je vo vzťahu podľa mňa dosť dôležitý. Ja by som sa s ním snažila o tom porozprávať, ukľudnila ho, že nech je to hocijaký problém spoločne ho vyriešime a na rovinu sa opýtala čo sa deje.

tajfa
31. júl 2019

@lenka107 skus sa s nim o tom porozpravat. Komunikacia je hlavna. Mozno aj sam povie kde je chyba. A 16 hodin denne v praci je dost. Z tohto pohladu sa mu necudujem.. ja nadavam ked sem tam robi muz dvanastky.

silesias
31. júl 2019

My sme mali niečo podobne. Tiež sme mali hluché obdobie. Mali sme vtedy probly s malým a stále niečo riešili stále som ho otravovala že chcem on vôbec ale že vôbec nemal chuť. Ani neviem ako dlho to trvalo no prešlo ho to. Ja som typ čo vyloží karty na stôl takže som mu to povedala vlasy e som to rozoberala každú noc v posteli už aj na nervy som mu s tym išla. Jednoducho si to musel usporiadať v hlave plus maličké deti, 12tky v praci. Ešte stale mavame obdobie keď aj dva mesiace nič. No teraz už dcéra 4,5roka a syn tri takže sa vraciame do normálu 😂😂

ellieellie
1. aug 2019

Tiež mi ako prvé napadlo, či bol pri pôrode...

lulula12
1. aug 2019

Tam moze byt cokolvek, ja by som sa s nim o tom skusila rozpravat a to uplne otvorene, aby povedal sam, kde je problem a najma aby bol ochotny tiez sa tomu postavit a nieco s tym zacat robit aby ste obaja boli v pohodicke 🙂

jankapepe
1. aug 2019

@lenka107 bol pri pôrode?

lenka107
autor
1. aug 2019

Druhý pôrod nestihol, pri prvom bol a napriek tomu všetko fungovalo super . Rozprávali sme sa samozrejme a stále mi len opakuje že je unavený. Že by chcel ale je unavený . Lenže u nás už chýbajú aj uplne také bežné prejavy nejakej fyzickej náklonnosti. Už sa aj cítim trápne ,dosť trápne keď sa o niečo snažím

silesias
1. aug 2019

@lenka107 a prečo mu neveríš? Máte malé deti, veľa pracuje možno nieje fyzicky ale psychicky unavený. Ja sa o všetkom s mužom rozprávam. Neboj prejde to. Máte teraz len také obdobie.

jankapepe
1. aug 2019

@lenka107 tých 16 hodín to robí koľko dní do týždňa?

lucyluv
1. aug 2019

Niektorí muži sú veľmi ohľaduplní, môj si to nikdy neuvedomí, že áno vladzem :D podľa neho nikdy nie je na to čas a energia. Tak po mnohých debatách, čo trvajú asi rok, to konečne pochopil vďaka tomu, že som to s nim odkomunikovala tak, že som to prirovnala k situáciám v jeho práci (ktoré ho stavu), keď si zamestnanci neplnia pracovné povinnosti :D a proste dostal ultimátum, že minimálne raz týždenne a medzi to proste musia byť intímnosti typu viac dotykov bozkov ( máme úplne iný level potreby v tomto) a teraz to ešte lepšie ako pred našou svadbou :D u nás bol problém, že aj dieťa v posteli, plus veľa zmien, sťahovanie, nové povinnosti, viac výdavkov, on by furt len zarábal, ale ja som mu miliónkrát vysvetľovala, že áno, chápem, to je jeho spôsob staranie sa o nás, ale vzťah tým chradne. Fakt to chcelo veľa debát a upozornení, oni sú niekedy proste ako trudi, nič im nedochádza. A hlavne nebrať to osobne, že nie som atraktívna atď.

judar
1. aug 2019

Podaktoré mi tu prídu akoby žili s niekym cudzím keď si ani len huby nevedia otvoriť na človeka s ktorým žijú/s ktorým majú deti/za ktorého sú vydaté keď je problém ...najľahšia cesta je isť na koňa a debatovať s totálne neznámymi ľudmi o medzivzťahových problémoch že?... a za ďalšie ak ženská musí chlapa vábiť na sex prádielkom či vínom a inými blbosťami tak je tam ešte väčší problém než sa zdá

maj98
1. aug 2019

Podľa mňa s príchodom deti sa zmení vo vzťahu všetko. Odkedy som otehotnela sme nemali sex asi rok a pol, muž ma po tejto stránke ignoroval. Najprv som sa pokusala o vabenie ale vyšla som z toho na trapno, tak som sa potom už nesnažila. Jasné že mi to chýbalo ale ja sa predsa nikomu prosiť nebudem. Potom prišiel na to že ho ignorujem po tejto stranke ja, tak začal byt lovec. Proste potreboval ten pocit že on je ten čo lovi, niekedy som ho odmietla aby mal väčší pocit že dobyja on, a odvtedy sa t9 zlepšilo. Síce odkedy su deti tak sex je max.raz za dva mesiace ale aspoň to stojí za to...

spageta85
1. aug 2019

Čo to o nás píšeš??...

alexi2211
2. aug 2019

O tomto sa treba doma zhovárať otvorene s partnerom a neriešiť to tu s cudzími ľuďmi, je mi jasné, že neni to jednoduché sa o tom zhovárať, ale ak sa chcete niekam posunúť a niečo s tým urobiť, tak je to potrebné 🙂

ajka0207
2. aug 2019

@lenka107 myslím ze je este stale skoro po porode. Urcite je unaveny. My mame dva a pol mesacnu a sex sme mali raz, aj to na moju iniciativu. Predtym sme mavali aj kazdy den. Ako to bolo u vas pred pôrodom? Manzel bol iniciator?