Zmenil sa váš vzťah s manželom po pôrode?

diankakandrova
12. okt 2012

Ahojte som mesiac po porode mam krasnu dcerku Emy , byvame s manzelom v Belgicku nemam tu nikoho len jeho a Emy ale po porode sa nas vstah zmenil , nasa Emy place ako kazde ine dieta mava bolesti bruska koliky trapenie s kakanim, reflux neplace velmi len vecer niekedy aj try hod niekedy nepomaha nosenie na rukach kojenie nic a moj manzel neznesie ked place je agresivny ku mne hovory ze je to moja vyna krici po mne a ja som stoho nervozna a neviem preto utisit Emy, bojim sa ho nevadi mi ze emy place lebo ju boli brusko ale vadi mi to ze sa bojim vzdy ked sa blizi vecer manzela lebo viem ze emy bude plakat ked sa zobudi, moja otazka , dokaze mesacne dieta vycitit agresivneho ocka? lebo ked som snou sama nieje az taka placliva ale akonahle sa otvoria dvere zacne sa plac zvysovat je to preto ze ja sa bojim jeho a ona to vysiti , lebo som nervozna? vnima Emy hadku medzy mnou a nim? prosim o radu co mam robyt?za gramaticke chyby sa ospravedlnujem 🙂

itwasajoke
28. dec 2012

@lubkam kazdopadne som roznik ked sme este frcali na atari a hravali zofku 😀 a nemali ani zdani ake sladke bude trepat voloviny na webovych strankach LOL...ale obcas je to krute ked citam tie riadky a predstavim si ze tam je dekco ktore mozno nema ani sajnu ako velmi nebezpecny je tento svet 😉 na strane druhej radsej tu ako na inych strankach 😝

a volacky zo zoznamu boli ina prca 😀 😀 😀 😀 a ja bych si tu pubertu dala s radostou este raz 😀

lubkam
28. dec 2012

@itwasajoke neviem čo je žofka. ja som ročník čo zažil kukuruku, teraz to isté prežívam pri animal kingdom 😉
zopakovala by som si na jeden týždeň keď mi bolo 20. 😉

itwasajoke
28. dec 2012

@lubkam aj ja som frcala na kukuruku 😀 a zofka bol pocitacovy program na atari 😀 taky ten hadik co papal kocky potom bol na nokiach 3310 😀 😀 😀 😀 😀 ci boha tato tema sa ale zvrtla 😀

lubkam
28. dec 2012

@itwasajoke jaj, viem 😉 nemali sme atari, mali sme volačo iné, už neviem ako sa to volala.
inak k téme, nie, nezmenilo sa nič 🙂