Októbrovky 2016

divozienka26
3. feb 2016

Tak baby pridajte sa 🙂

zoginka
4. feb 2016

@divozienka26 asi ano 🙂

8adriana8
4. feb 2016

ahojte...ja zatial este iba tak neoficiálne 🙂... už mate tehu potvrdene aj od lekara?

sivamyska1
4. feb 2016

no tak i ja snáď ...

sivamyska1
4. feb 2016

@8adriana8 i ja zatiaľ neoficiálne, nič nepotvrdené lekárom, termín k lekárke mám 16.2

8adriana8
4. feb 2016

@sivamyska1 ja sa chystám až 22.02...aj ked neviem ci by som nemala ist skorej..som nerozhodna :D asi by som mala zavolat dokimu, co a ako.......... a ako si na to s tehu nevolnostami...vedela si ze si tehu uz pred meskajucou MS?

hviezdicka236
4. feb 2016

Tak aj ja sem asi patrim 🙂 ja idem k lekarovi 9.2. 🙂 neviem sa dockat 🙂

8adriana8
4. feb 2016

@hviezdicka236 držim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂...aj ja som bola prvy krat taka nedockava..teraz sa o to viac bojim

hviezdicka236
4. feb 2016

@8adriana8 dakujem, dufam ze bude vsetko ok, lebo som po chorobe a po atb. Ty uz mas potvrdene ? V ktorom tyzdni si ? Preco sa bojis ? Ja som dnes 5+2 tt 🙂 ked pojdem k lekarovi budem 6+0 tt, dufam ze uz bude nieco pekne vidiet ;)

8adriana8
4. feb 2016

u lekara som este nebola...povodne som bola v skupine aprilovky 2016..cize o dva mesiace by som uz rodila, len nie vsetko dopadlo ako malo.. preto sa bojim a neviem ci prave kvôli predchadzajucim problémom utekat hned k lekarovi alebo pockat...kym to nemam potvrdene tak je to take neiste, ale verim ze v tejto skupine zostanem az do uspesneho konca 🙂

8adriana8
4. feb 2016

@hviezdicka236 jeee aj mne podľa tehu kalkulačky vychádza termín na 5.oktobra 🙂

hviezdicka236
4. feb 2016

@8adriana8 tak to je mi luto :( ale tiez dufam,ze ti vsetko dopadne dobre vsetko, a ze tu budeme vsetky v tejto skupine az do uspesneho konca ;)

8adriana8
4. feb 2016

@hviezdicka236 to patri do inej temy 🙂...tu sa budem iba tesit a radovat ako nas bude pribudat 🙂

hviezdicka236
4. feb 2016

@8adriana8 jeeee 🙂 hej 5.10. mi vypocitalo 🙂 tak sa budeme pekne spolu podporovat ;) 🙂

8adriana8
4. feb 2016

@hviezdicka236 ano ano 😉 podavas prva info ked pojdes v utorok dokimu 🙂 mas aj nejake tehu príznaky ? 😀

sivamyska1
4. feb 2016

@8adriana8 ja som netušila vôbec, že som tehu..MS mi chodila vždy v intervale 24-28 dní, anti neberiem ... Mimčo sme chceli, ja som už v minulosti prekonala potraty dva ☹ , takže teraz som opatrná..ale predtým keĎ som bola tehu vždy som mala nejaké že som špinila alebo tak..Tu v čase keĎ som už mala dostať mrchu som mala mierne špinenie ja že sa rozbehne a nič, v pondelok som len že spravím si test a v živote mi tak rýchlo druhá čiarka nevybehla. Takže sa s priateľom zatiaľ v tichosti tesíme. Moja Mudr. ordinuje len raz v týždni iné dni je na Antolskej, takže preto idem 16.2 sama som si určila termín, nakoľko 9.2 sa mi to zdá skoro a 23.2 som preč ... tak si držme vzájomne palce nech to dopadne super.
A príznakz prsia narástli z čoho ma priateľ radosť a bolia z čoho radosť nemám ja , a bruško je také väčšie občas nejaké pichnutie a kríííže ma tak bolia ☹ ale všetko vydržím ...

sivamyska1
4. feb 2016

a mne termín vypočítalo na 7.10, priateľ má 11.10 narodeniny, takže snáĎ darček vyjde 🙂

hviezdicka236
4. feb 2016

@8adriana8 hej priznaky mam, najskor co ma tak donutilo spravit test este pred ocakavanou MS bolo ze ma naplo z masa pri vareni. A dalsie teraz v poslednej dobe prsia, ach tie prsia, ani podprda ani bez, spanok,ani na bruchu ani na chrbte lebo tak nedokazem zaspat, od malicka spim na bruchu, a na wc chodim viacej v noci ako cez den. :D
@sivamyska1 moj priatel ma narodeniny 14.10. :D takze tiez tak celkom darcek bude 🙂

8adriana8
4. feb 2016

@sivamyska1 ja som si robila test v nedelu, lebo den predtým ma pri behaní trocha pichalo v podbrusku co sa mi stalo prvy krat, tak pred dalsim behani som len tak ze skusim ci nahodou aby som sa nenamahla kebyze som tehu 🙂 a ono sa tam zrazu objavila druha ciarka :D....minuly mesiac by som dala aj ruku do ohna za to ze som tehu (co som nebola, iba som mala vela priznakov) ale teraz som to ani nejak necakala ze by sa mohlo podarit 🙂 jedine co som postrehla tak minuly tyzden som asi tri dni za sebou citila v ustach taku kovovu chut.. co som pri predchadzajucom tehu vôbec nemala....k dokimu sa nemusim objednavat ale chcem ist neskor..az po mojom kritickom tyzdni....v septembri som potratila v 8 tyzdni a prisli na to az pri velkom ultrazvuku v 12tt..preto chcem pockat...psychika nepusti ...ale najradsej by som mala prvy trimester uz za sebou 😕

luciferkax
4. feb 2016

@8adriana8 ahoj, ja som zas bola vo februárovkách, a nie som :(
ale tak hádam nám teraz dopadne všeto OKI :D :D
Ja idem do lekára už v utorok , kázala mi prísť lekárka hned, :D :D
Temín mi vychádza podla kalkulačky na 7,10 D: :D

sivamyska1
4. feb 2016

@8adriana8 ja naozaj nič netušila, žijem tak uponáhľane...tri roboty, kurz nemčiny do toho tréningy vo fitku, čiže len som skúsila ten test a vyšlo to jasne ... akurát včera na tréningu som zbadala, že už ani na bruchu ležať sa mi nedá, nebolo to celkom dobre a to som mala len cviky na chrbát na fit lopte

8adriana8
4. feb 2016

@luciferkax to mi je luto, aale teraz si to vsetko vynahradíme :-* vidim to aj ja asi tak ze nevydržim tie dva tyzdne a urcite pojdem skorej.. strachu sa tak ci tak nezbavim.....termi lekari este pouopravuju tak som zvedava ako nam to vide 😀

8adriana8
4. feb 2016

@sivamyska1 tak ked si taka uponahlana, ty si ani nevsimnes a uz budes rodit 🙂

zoginka
4. feb 2016

Baby mne vyšli na 2 testoch slabunke čiarky tie druhé . Este to nemusí nic znamenať, nemešká mi to dlho. Lekár povie viac. 😊 Musim sa k nemu objednat. Inak ako to je s vyše. u lekára ? Zisti hned z krvi, alebo ultrazvuku ?

luciferkax
4. feb 2016

@8adriana8 preto idem aj ja skôr :D :D chcelas om počkať tri týždne, že pôjdem rovno kuknúť na srdiečko, ale nedá mi to, a idem už v utorok

luciferkax
4. feb 2016

@zoginka slabšia čiarka je tiež pozitívny test :D iba nie si tehotná dlho, tak je slabšia, každý dnom zosilneje a po pár dnoch budú dve kolajnice :D :D moja lekárka ma normálne vyšetrí, maternica už býva zvačšená a robí aj ultrazvuk, kde to tiež vidieť

zaba9
4. feb 2016

@luciferkax ahoj. Aj ja som mala byt vo februarovkach,ale tiez nedopadlo dobre. Tak dufam,ze teraz to uz bude ok az do konca. Tesim sa s vami vsetkymi

luciferkax
4. feb 2016

@zaba9 jeeeej, spolubojovníčka :D :D jasné, verím, ž e to dotiahneme všetky do úspešného konca, aj ked, strach mám riadny

brisilda
4. feb 2016

.mklnlk

zoginka
4. feb 2016

Tak v utorok budem vediet co a ako baby 😉 Idem k lekárovi

hviezdicka236
4. feb 2016

@zoginka aj ja idem v utorok 🙂 neviem sa uz dockat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre