Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

maahuliena
8. okt 2007

sovrm to ja som to písala len informatívne 😉 tú stránku navštevujem často, lebo pôjdeme na umelé...tak sa vybavujem informáciami 😉

sovrm
8. okt 2007

mozno aj inych by zaujimalo kolko to vyde pretoze to naozaj nie je lacna zalezitost... 😉

augustovka
8. okt 2007

neviete ci je take centrum aj v trencine?

maahuliena
8. okt 2007

tak to naozaj nie je... 😔
augustovka poslala som IP... nehĽadaj centruj..ale lepšieho gynekológa!
Ale v trenčíne asik nie... skús cez google vyhľadávanie 😉

augustovka
8. okt 2007

idem kuknut ten net zatial to sice nieje pre nas ale je vzy dobre vediet kde take centra su 🙂

aaa2
9. okt 2007

Ahojte. Predavame Eva-test, už ho nepotrebujeme. Kto ma zaujem, nech napise interne, dohodneme sa.

asmk
9. okt 2007

ahojte kocky, chcela som sa opytat, tie ktore pouzivate ovulacne testy, myslim tie pruzky (take ako tehotenske testy) staci sa testovat kazdy druhy den alebo je potrebne kazdy den. Dakujem za info.

anjelinka
9. okt 2007

asmk, no, podobnu otazku mam aj ja. dnes som si robila ovu test, no ciarka bola len tak kontrolna C a pri T neviem ci vobec bola, javilo sa mi to tam velmi slabunko, mozno vobec..mam skusit zajtra novy?

lauritka
9. okt 2007

v case pred predpokladanou ovulaciou treba testovat kazdy den, lebo LH hormon moze rast rychlo a tak isto rychlo klesnut. najlepsie je merat aj BT aby ste sa vedeli lepsie orientovat.a hlavne poznat svoje cykly nech neminiete na testy majetok ;)

kikusa100
9. okt 2007

anjelinka ked sa ti objavi slaba ciarka treba skusat na druhy den,kym nebude silnejsia... mne sa urobila na 12 den slabulinka ani ju nebolo pomaly vidiet,na 13 silnejsia 14 detto a 15 den uz bola zretelna a bolo ju vidiet pekne... je to tiez dobra vec tie ovu testy... ja mozem len odporucat. len je lepsie nepit a robit to az od tej 11 hod. doobeda..

anjelinka
10. okt 2007

Takze vcera ziadna, ale dnes baby je ciarka uz slabunka, konecne ju tu vidiet 🙂 , mozno zajtra o tom istom case bude silnejsia...kikuska, mas pravdu, je to dobra vec. Tak zajtra poinformujem...

augustovka
10. okt 2007

a kedy sa ma zacat snazilkovat od zaciatku ked sa zacne objavovat aj ta druha ciarka?a en den D je potom kedy? ake ovu testy odporucate?

lauritka
10. okt 2007

dobre je sa snazit ked najdes pozitivny test to znamne dve rovnako silne ciarky. 🙂 pretoze vtedy ke LH najvyssis a ovulka nastane do 36 hodin..ale moze aj skor;)

zabka1984
10. okt 2007

Ahojte, ja sa sice vydavam az v aprili 2008, ale aj tak sa uz snazim do svadby nejak vyriesit otazku ochrany pred pocatim. Ja si uz rok meriam teplotu a tak vzdy viem, kedy je ovulacia. Myslite, ze to staci ako prevencia a da sa na to spolahnut? Dakujem.

vavka33
10. okt 2007

Zabka urcite ano 😉 aj ja som to robila a vzdy to bolo 100percentne 😉

lauritka
10. okt 2007

zabka ak sa nebudete milovat aspon pat dni pred ovulaciou a tri dni po nej. to je viac ako tyzden , tak ako ochrana by to malo stacit.
http://www.elep.sk/ skus mrknut na tuto stranku tam podrobne opisuju plodne a neplodne dni.

augustovka
9. nov 2007

babulky neviete ci pri teste lady q sa po oplodneni respektive po uhniezdeni meni struktura slin a tym padom sa to ukaze na tom teste?dakujem

tittika
9. nov 2007

ahojte,nehnevajte sa za sa medzi vas sprtam ale nepoznate EBAY? ja som tam kupila 50 ovu testov (tie ako tehotenske) za cca 500 korun,zatial mi boli (uz sa minuli) nanic,problem bude asi iny 😖

lenci30
9. nov 2007

Augustovka, ja uz dlhsi cas patram presne po tom istom, mozem ti len povedat, ze v manuali o Eva-teste sa takato moznost pripusta ( pristroj vykazuje + hodnoty). Logicky my vsak z toho vychadza( kedze Lady q test je zalozeny na rovnakom principe), ze by to malo fungovat obdobne aj pri nom.
Snad by sa nam mohli ozvat kratko tehotne babulky, ktore Lady Q test vlastnia (pri Eva teste pretrvavaju + hodnoty aj nejaky cas po vynechani menzes).

maryloou77
10. nov 2007

ahoj baby
tak sa tento mesiac testujem denne od 11dc jednorazovymi ovulacnymi testami a vcera na 16dc sa mi ukazala slaba ciarka, co znamena ze asi ovulacia zacala a potom som skusila aj mikroskop a naozaj ukazal zo slin ovulaciu,tak baby ide to tak a aj tak 😀

maccka
26. nov 2007

Ahojte baby prosím poradíte mi??Objednala som si test lady Q,za 800 Sk cez net,ale tu som čítala,že stojí od 150 po 300.Kolko teda vlastne stoji??dakujem vám 🙂 🙂 🙂

dominica
27. nov 2007

maccka: môj stál v lekárni okolo 130 Sk, vola sa len ovulačný tester Lady a otehotnela som s ním na prvý krát, takže odvtedy som ho už nepoužila. Vyzerá ako rúž, takže ho pichneš kdekoľvek a nikto nevie čo to je 😀 .
Nečítala som túto tému celú, iba prvú stranu, tak neviem, či tu už niekto takéto niečo nepísal.

anjelinka
27. nov 2007

ja som kupila Lady tester za 325,-, aj so svetielkom.

diusa
12. dec 2007

ahojte, ja by som chcela poradit. Kupila som si lady tester so svetielkom. Pouzivam ho 2 mesiac. Prvy mesiac mi ukazal kaprade 4 dni okolo ovu. A suhlasilo to aj s BT. Tento mesiac mi ukazal skoro o tyzden skorej ako som pocitala ale aj to suhlasilo s mojou BT. Takze sme sa snazilkovali a myslela som ze sa to aj podarilo.Priznaky uz zacinam citit. Modlim sa aby nam to vyslo. Dnes som si urobila len tak zo srandy ovulacny test, a take krasne kaprade sa mi tam utvorili... Neviete co to ma znamenat?

google
12. feb 2008

Baby, viete mi niekto poradit, ak mate skusenosti s ovulacnymi testami?

Zaujimalo by ma, ci ovu test ukazuje // - rovnako silne len vtedy, ked skutocne nastane ovulacia, teda ked dojde k prasknutiu folikulu. Moze sa stat, ze ukaze rovnako silne dve palicky pred ovulaciou (s tym, ze LH hormon narasta) ale nakoniec k prasknutiu nedojde a teda nie je ovulka?

smejko1
12. feb 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

google kuk sem, tu sme to rozoberali..... mozno tam nieco najdes 😉

danka24
12. feb 2008

ja som dievcata kupila z netu lady test so svetielkom za 650sk 😠 😠 😠

jasterica
13. feb 2008

baby,prave vcera som si kupila jednorazovy ovu test...v lekarni poradila pani,ze ten papierik je spolahlivejsi na urcenie ovu ako nejaky pristroj,kam sa slina dava...
toto vysetrenie je z mocu a tiez sa mi to zda prirodzenejsie...tak na skusku som si temto zadovazila,potom uvidim... 🙂

dicinka1
13. feb 2008

ajojte?neviete kde by som objednala ovu testy?zo svetielkom?alebo bez?ale dozivotny?

lorry
13. feb 2008

Baby ja si myslim, ze papierove su lepsie ako tie s tym mikroskopom. Ja som si kupila s mikroskopom ale bohvie ako nie som spokojna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre