• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

3. novembra 2016 
no petra ale tam som čitala že pomahaju upraviť menzes a bolesti prsnikov, tak som nevedela že pomôžu aj otehotnieť, a tie tablety chilli ani vyguglovať nemôžem nikde :sweat_smile:
2. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa no vidiiiim dik :slight_smile:
2. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som si kupila kvapky FEMI, nemate skusenosti? pomahaju aj tie
2. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka poslala som ti linky kde sa o tom pise
2. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ci by som dala ruku do ohna za rapiclear. Kamaratke vyslo v ich tehotenskom teste,ze nie je tehotna a v skutocnosti uz bola v druhom mesiaci. ja pouzivam ovulacny - woman secret time a uz par mesiacov a som spokojna
5. jún 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivam tak isto ten woman secret a som velmi spokojna, teraz som ich mala 20 a presne sme trafili ovulku, buduci tyzden sa chystam doplnit zasoby :slight_smile:
5. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. Nakúpila som si ovulačné testy do zásoby. No po mesiaci sa mi podarilo otehotnieť, tak mi ostali. Ak by mala niektorá záujem, lacno predám. Mám aj tehotenské testy. A overené :slight_smile:
23. jún 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
baby vcera bol ovu test dost slaby a dnes je o dost silnejsi ako kontrolna... to znamena ze ovu moze prave prebiehat, alebo ze este len bude??
5. júl 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag kolky den dc si?a letacik nemas?tam by to malo byt napisane.dnes mas ovulaciu ked mas silne ciarky.drzim palce pri snazene :wink:
5. júl 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka, dnes som 15DC a viem ze ked su rovnake ze je pozitivny a ovu bude do 24-48 hodin, len som chcela vediet ci uz ovu nemoze byt, ked je ta druha taka silna
5. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovu uz je ano.tak sup,sup,snazit o sto sest. :wink:
5. júl 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak cez vikend sme si s manzelikom povedali ze sa ideme poctivo snazit tento cyklus, tak som si nakupila testiky... a aj ten mikroskop... viac menej iba ako zabavku... ale zatial ukazuje pravdivo, neplodne dni (3ti den mam menzes :grinning: )
6. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nemám celkom pravidelný menšt.cyklus a chcela by som zistiť či mám dnes ovuláciu. Je na to vhodný RapiClear LH test?
29. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, mám doma zásobu ovu testov,balíček 15 ks + 2 tehu testy zdarma - ak máte záujem, nakuk v bazárku v sekcii nedetské veci.
11. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata, nemate link na nejaky ovu mikroskop za dobru cenu? poprosím najlepšie do IP
29. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja by som sa chcela spytat, ze cim je druha palicka tmavsia a tmavsia, znamena to, ze sa pomalicky blizi ovulka? :slight_smile: Dakujeeem :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby potrebovala by som poradit .kolko stoja priblizne ou testy ,ake su najlepsie teda s akymi mate skusenosti a viem ze niektore baby to kupuju aj cez net nemate skusenost idakujem
24. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto ny neporadi :frowning2:
24. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lulu mam testy na predaj kuk album. :slight_smile:

v lekarni su drahe. :wink:
24. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa spytat, robila som si ovu test, prvy krat v mojom zivote . A dopadlo to asi tak ze prvy den slabulinka druha ciarka, druhy den silnejsia a dnes zasa slabulinka... CO si mam ovom mysliet?? BT nemeriam, ale krcok mam pootvoreny a hore... Mohla byt ovulka, alebo nie. Mohlo ovplivnit vysledky, to , ze som pred testovanim pila??? :confounded:
25. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
damiana mohlo ...pred testovanim by si nemala pit aspon dve hodiny. a testovat treba poobede.
mohlo sa stat, ze si nevychytla tzv. ovulacny peek, ked su obidve ciarky rovnko silne, niekomu ten LH hormon narastie a klesne velmi rychlo. takze ked si mala vcera silnejsiu a dnes slabsiu, niekedy vcera bol peek a ovulacia nastane cca do 36 hodin, cize dnes alebo zajtra. treba sa snazit :slight_smile:
25. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri dakujem za vysvetlenie... no ja som si robila tie testy, niečo pred 11 tou :confounded: a bohuzial som pila, lebo sa mi nedalo ciii, tak som sa nalievala vodou, ej som ja ale krava...co uz somnou... :unamused:
26. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus urobit jedne test aj dnes okolo obeda.
26. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este mi ostali dva...tak to miniem,aby ma to zbitocne nedrazdilo...aj ked myslim, že vysledok bude rovnaky ako vcera :frowning2: asi sa musim zmierit s tym že to opat nevyslo :unamused:
26. nov 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
damiana a co takto merat BT a odsledovat si cyklus, aby si vedela kedy asi chodi ovulacia. :wink: potom to mozes skombinovat aj s testami.
26. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi mi nic insie neostava...od buduceho ciklu,asi zacnem s meranim... :unamused:
26. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom prid do grafov :wink: poradime.
26. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre , plati... a dakujem za pozvanie :dizzy_face:
26. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, kde sa da kupit ten lady q test, som bola v lekarni a pozerali na mna nechapavo ze co chcem. dik za radu :slight_smile:
29. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok