Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

bybi
17. aug 2006

emjee, ani ja. Odkedy nejdu baterky! 😖 Ale zacala som merat bazalku, tam staci teplomer...

emjee
17. aug 2006

ja mam bez svetielka, ale som leniva a zabudam 😀

majusa
17. aug 2006

to mi pripomenulo, že asi to znova po dlhom čase začnem praktizovať 😅

bybi
17. aug 2006

ja som prave skusila, som to vytiahla (kedze nemam svetielko, postaci okno) a cakam, kym zaschnu sliny... 😀

expertka8
17. aug 2006

..majusa..takže už snažilkujete 🙂 ..no to je skvelé...čoskoro vari budete mať krstony zasa v Topoľčiankax 😵 ..aj ja som tam pokrstená ako 2 t. bábo 😀

petra24
17. aug 2006

ahojte,

no ja mam fertility tester aj so svetielkom, aj bez svetielka, zatial som tam nikdy papradie nevidela ☹

majusa
18. aug 2006

expertka, keď bude mimi na ceste, tak sa do Topoľčianok presťahujeme do dedkovho bytu na ulici SNP. Vieš kde to je??? Potom keď budete v Topoľčiankach, musíš prísť na návštevu 😉 😉 😉

expertka8
18. aug 2006

..majusa 😀 ...nie sú to náhodou také malé bytovky???..ako sa mám zorientovať??? 😅 ..inak Topoľčianky poznám od A po Z..od horného konca po dolný..ale názvy ulíc mi nič nehovoria..až na zopár..čítavam,keď idem do obxodu a pod. 😀
...minule som rozmýšľala..či by so nabrala odvahu Ťa osloviť?... 😅 ..a veru odvaha by bola 😀
...ste spokojné s ovulačnými testami ako s formou antikoncepcie?

lanka
18. aug 2006

expertka - na to koukání opravdu stačí normální mikroskop. Navíc si spousta žen stěžuje že v těch maličkých to špatně vidí. U normálního je to podstatně jednodušší. Už jsme o tom debatovali i jinde: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
27. červenec 2006 ve 12:43

Co se týče eva-test byl čas kdy mně docela lákal - bohužel jeho cena je trochu moc vysoká. Jinak coby antikoncepci - nevím, leda v případě že by ti případný další potomek příliš nevadil - spolehlivost asi jako měření BT by mně odradila. Jinak až do určité doby jsem byla dost zásadně proti dodávání nadbytečné chemie do těla. Ale pak jsem narazila na článek který podrobněji vysvětloval hledisko z kterého jsem se dřív nedívala. Zkusím ho najít a hodit sem odkaz. Ostatně udělat si závěr je na každé z nás.

lanka
18. aug 2006

Ani jsem nečekala že se mi to podaří tak rychle. 🙂
http://alexandr.bartak.cz/clanky1/antikonc.html

majusa
18. aug 2006

expertka, odvaha by bola, len či by som ťa spoznala. jj som spoznala v BA, tak si myslím, že aj teba by som spoznala. A sú to tie bytovky. Hneď vedľa je škôlka, ale teraz tam niečo stavajú. S tým ovulačným testom zatiaľ spokojná som, lebo ešte som neotehotnela. Ale snažilkovali sme aj keď tam bol priam prales a zatiaľ nič 🙂 . Ale to stretko platí. Kedy prídete najbližšie do Topoľčianok. Môžme sa stretnúť aj niekde na káve alebo čaji 🙂

kili
18. aug 2006

ja už HA nechcem ani vidieť a už vôbec nie jesť. Ani som netušila čo mi robí, až kým som ju nevisadila. Pred tým som furt priateľovi na sex hovorila: mne sa nechce, som unavená... 😠 a hneď po visadení ma nevie zastaviť už dva roky 😀

expertka8
18. aug 2006

..lanka..dík za typ..zaujímavý článok aj z troxa iného pohľadu ako je tak častokrát opakované stanovisko pod názvom..*xemické svinstvo* 😔
...v konečnom dôsledku..je to na každej z nás na akom druhu antikoncepcie sa dohodneme s partnerom..pretože častokrát mám pocit,že problematika --zabezpečenie antikoncepcie je len na žene 😔

lanka
18. aug 2006

Tak nějak. U něj jsem poprvé zvážila že o HAK budu uvažovat (ovšem až potom co si "pořídíme rodinu" 😀 )

expertka8
18. aug 2006

...ja tiež nie som zástancom HA...a aký máte názor na mužskú sterilizáciu???

...majusa...myslím,že identifikáciou by si rozhodne nemala problém 😀 /zn. červené háro 😀 /..hm??...naposledy sme boli v Top. pred mesiacom 😉 ..presne na púť 🙂 ..xodíme tak nevyspytateľne 😅 ..spomínala som babine Tvojho manžela...vééééľmi ho xválila 🙂

lanka
18. aug 2006

No to není špatný nápad. Ale nedoufám že by mi prošel. Už jen venkovní vyšetření a spermiogram vyloženě protrpěl ač se snažil seč mohl si nestěžovat. Pochybuju že by k něčemu takovému svolil už jen z principu a strachu z dalších doktorů na "spodek" 😀

majusa
18. aug 2006

expertka, áááááááááááááááááno. Asi sa budem červenať za môjho manžela. A čo o ňom hovorila???????? Zaujíma ma, čo si o ňom myslia ľudia v Topoľčiankach..... 🙂 😀

expertka8
18. aug 2006

...myslím,že je to optimálne riešenie pre pár,ktorý už má *potomstvo zabezpečené* 😉 ...žiadne vedľajšie účinky,žiadna pravidelnosť v užívaní tabletiek...myslím,že vhodné riešenie...len ešte ukecať "objekt zákroku" 😀

expertka8
18. aug 2006

...len to najlepšie 🙂 ..bližšie v IP 🙂

lanka
18. aug 2006

A takovej dotaz - co když tě v pozdějším věku ještě přepadne touha pořídit si další? Věkový rozdíl mezi mnou a bráchem je 15 let.

expertka8
18. aug 2006

..hm...preto je dôležité si to skutočne *dobre premyslieť*..ale myslím,že 2 deti sú akurát dosť 😉
..a možno sa príroda zahrá..a žena i napriek tomu otehotnie..veď je tam isté 0,5% zlyhania/resp. prerušenie sa obnoví/ 😀

lanka
18. aug 2006

Hm koukám žádná antikoncepce není stoprocentní 😀 😀

petra24
20. aug 2006

Ahojte,

a máte niektorá skúsenosti s EVA-testom?

Ja mám zatial doma fertility tester - aj so svetielkom aj bez.....prvý čo som mala som umývala to sklíčko po dvodou a sa mi celé zarosilo a voda sa neodparila....tak mi poslali nový....no už som neumývala pod vodou, ale len liehom s vatovou tyčinkou.....no aj tak sa mi zdá ako keby mi to sklíčko zvnútra navlhlo a dobre cez to nevidím.....máte niektorá s týmto tiež také skúsenosti?

zuz11
20. aug 2006

petra, ja mam tiez obe ale na ziadnom take nic nebadam, momentalne ich ale nepouzvam, ale pouzivala som ich pol roka a boli v poho aj ked ja som im umyvala slinami a vreckoukou 😉

ggbg
autor
22. aug 2006

Caute baby,
Iba som chcela prispiet k discusii, ze uz som tiez spokojna s Lady Fertility Tester, lebo som konecne videla ovulaciu 🙂 😀 Som veeelmi dokonca veeelmi spokojna 😀
Zuz11, mam na teba jednu otazocku - ty si otehotnela ten den, ked si papradie videla, alebo predtym alebo potom? Len tak, ci sa to nam nahodou nepodarilo 😀
Majte sa 🙂

zuz11
22. aug 2006

ggbg, ja som mala vianoce este pred ovu bolo tam aj papradie a aj gule 😀

ggbg
autor
22. aug 2006

dobre, no uvidime co sme spravili my 😀
Dam report o mesiac 😀
Maj sa

majusa
22. aug 2006

baby tie čo ste tehotné, skúšali ste použiť test teraz??? Zaujímalo by ma, čo test ukáže. Vyskúšajte to niekto 🙂

zuz11
22. aug 2006

hmmmm.. netusim kde mam tie testery 🤐 😨

lilik
24. aug 2006

ahojte poradili by ste mi nejaky fakt dobry ovu test? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre