Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

dicinka1
13. mar 2008

ja asom ho kupila z lekarskych potrebach...stal 350 sk

riana
13. mar 2008

A nevieš či ho náhodou nemajú aj v lekárni?

dicinka1
13. mar 2008

no ,raz som kupila aj v lekarni,ale bol bez svetielka,ale mi spadol,tak nic z neho....

riana
13. mar 2008

Vďaka, skúsim si ho zohnať

dicinka1
16. mar 2008

nemas zaco...

riska
17. mar 2008

Dievčatá, viete mi poradiť? Robila som si ovu test, po 5 minútach tam nebolo skoro nič vidieť, aj kontrolná čiarka bola strašne slabá. Asi o hodinu som zistila, že sú tam dve čiarky - dokonca rovnako silné. Myslíte si, že ovu naozaj prebieha? Máte s tým skúsenosti?

google
17. mar 2008

riska pozri do navodu do akej doby mozes odcitat vysledok. ale podla mna o hodinu uz to asi neplati

dankakk
17. mar 2008

riana, ak si ten ovu mikroskop este nezohnala, tak skus dat do googlu sonix (nevkladam staranku, aby to nebola reklama) ... tu ho maju za 298,- ... ja som ho kupila tenti vikend v lekarni a uz testujem.... zatial funguje 🙂 ovu este nebola 🙂

riska
17. mar 2008

v návode je tuším 10 minút, ale nepíšu, že potom je neplatný, som zmätená

dankakk
17. mar 2008

riska, a teplotu nemerias?

google
17. mar 2008

ja by som sa po hodine uz na to moc nespoliehala. ak mas spravnu hodnotu LH hormonu teda tolko kolko ma byt cez ovu, ukazalo by ti to aj do 10 min podla mna

riska
17. mar 2008

žiaľ, nie... No nič, skúsim ešte dnes testnúť a uvidím, čo za prekvapenie ma čaká... 😀 Som 15. deň, tak by mohlo zapršať...

riska
18. mar 2008

baby, tak včera som testovala, do limitu sa mi pekne ukázala druhá čiarka, ale bola dosť slabšia ako kontrolná. Tak som sa potešila, že dnes skúsim znova - a bola som v troch lekárňach a ani v jednej nemali ovu testy! A v tej poslednej sa na mňa pozrela akoby som od nej pýtala neviem čo a povedala: To nedržíme!!! Tak asi ich zajtra pôjdem zháňať do zelovecu... 😠 😝

dankakk
18. mar 2008

😀 riska, a snazilkovali ste?

riska
18. mar 2008

Včera nie, ale deň predtým áno, a dnes fakt neviem, či máme snažilkovať dnes alebo až zajtra

dankakk
18. mar 2008

to je fakt na nervy 🙂 kedy je vlasnte ten spravny cas?!?? aj ked meriam BT, tak sa mi to potvrdi az po ovu...

riska
18. mar 2008

tak tak danka, máš úplnú pravdu... Niekedy je to fakt na nervy!

riska
18. mar 2008

dani a koľko sa snažíte?

dankakk
18. mar 2008

asi 1,5 roka... BT meriam 4. cyklus (tak spoznavam svoje telo, pribliznu dobu ovu 🙂 ) ale dnes mi prisli vysledky z plucneho vysetrenia (od nastupu do zamestnania - po skole - mavam caste prechladnutia, dost prechodene....), mam pozitivny nalez ... asi plucne chlamydie... ☹ a ty riska? kolko?

riska
18. mar 2008

ja už 3 roky a medzitým som raz potratila. Už mám za sebou všetko možné a pred sebou snáď to najkrajšie...
Inak chlamýdie sú sviňa, to si určite prelieč.

dankakk
18. mar 2008

smutne ... ten potrat .... a vedia lekari kvoli comu a preco sa vam teraz nedari? ... tie chlamydie - prave studujem... a som z toho smutna, lebo sme chceli aktivne snazilkovat... a teraz dlhodoba liecba... aspon dufam, ze to je ta pricina, preco sa nam doteraz nedarilo....

riska
18. mar 2008

ja mám polycystické vaječníky a nepravidelnú ovulku, nič hrozné, ale stačí to na takú dobi čakania... idem asi zaľahnúť, tak dobrú noc 🙂

dankakk
18. mar 2008

bru noc 😉

maahuliena
20. mar 2008

chcem sa spýtať.., ked má žena anovu cykly, tak jej ovu testy ukážu lne jednu /, že? alebo ked testuje skoro..., ale ked má // nie rovnako silné, je to znak, že ovu sa blíži? hmm? máte niektorá s tým skúsenosti?

maahuliena
20. mar 2008

zvedavá som hlavne pri anovu cykloch.. to asi nikdy ovu test nič neukáže 😒

gregy
20. mar 2008

ahoj mahu 🙂 dve čiarky by sa mali obajviť vždy len intenzita je rozdielna ...

maahuliena
20. mar 2008

aha, no som mysela, že nie vždy, dakujem 😉

katy09
24. mar 2008

baby neviete v ktorej lekarni v nitre kupim ten ovu. mikroskop????? 🙂

zabka
24. mar 2008

AHojky ja som kupila ovu mikroskop v lekarni za 143,- a bola som dost prekvapena ze to bolo take lacne... Teda sa to fakt oplati viac ako tie jednorazove... Este som sa chcela opytat ci ked sa ukaze na tom mikroskope papradie prave prebieha ovu???

dankakk
24. mar 2008

zabka, to papradie sa moze objavit a pred ovu... ono to ukazuje priblizne ... cca kedy su plodne dni... ja by som mala mat najplodnejsi den v stredu a dnes este stale ziadne papradie... 😖 tak uvidim, ci to vobec funguje (aj meriam teplotu...)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre