Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

lauritka
1. apr 2009

lucinka, ak ti takto vyrazne klesla, mozno prave teraz mas ovu 😉

lauritka
1. apr 2009

snazte sa- dnes , zajtra, pozajtra. ak potom vystupi nad 36,8 a bude sa drzat tak je to super 🙂

lucinka1104
1. apr 2009

no však ja mam po pôtode cykilus až 46 dnový takže ked som dnes 19 Dc može to yť ovu ale mikroskop paprade neukázal a nemam ani hlien. Ale ďakujem pekne

katrin21
2. apr 2009

baby,.. tak ja som si dnes namerala 37.... ! hura, dufam, ze sa to udrzi... 😉 a rozmyslala som, ze vcera som sa mozno nemerala dobre... totiz, dnes som zistila, ze ked moc dlho sibrinkujem s tym teplomerom nez ho dam dnu, tak sa rychlejsie vypne.. totiz, len som ho tam dala a uz pipal a ukazal mi 36.6.. sa mi to nezdalo, tak som ho vypla, zapla a sup s nim rychlo dnu hlbsie...a potom mi ukazal 37 ! takze je mozne, ze aj vcera bolo viac.. normalne som sa navnadila na to meranie BT.... a moja dcera( spi so mnou v jednej izbe) mi rano oznamila, ze uz mi zapipal.. videla ze beriem teplomer, len nastastie nevie, kam si ho pchám... 😀 to by som jej asi nevysvetlila. 😀 😀 🤐

lucinka1104
2. apr 2009

katrin meraj ortuťovým mne digitálny raz ukázal 37,5a za sekundu 36,6 😝

ja mam dnes BT 36,5, trochu krvacam takže určite mam ovu, len ma trapi, že mam aj mykozu.....

katrin21
2. apr 2009

ja som pri ovu v zivote nekrvacala... ortutovym sa bojim a tiez by to bolo treba dlho drzat....

lucinka1104
2. apr 2009

ja vtedy ked sme splodili syna 😀 a po pôrode 2 x no a teraz

katrin21
2. apr 2009

inak s tym teplomerom.... nie ze by osm si chcela nmyslat silou mocou vyssie teploty, vsak kto by nechcel 😀 , ale logicky mi pride, ze ked aj nameria raz tak, raz tak...tak skor vyrim tej vyssej, lebo keby tam nebola, tak ju nema z coho namerat, skor mozno tu nizsie vypne z nejakych dovodov skor... neviem, ci ma chapes, ako to myslim, proste, ked das teplomer do niecoho tepleho, moze ist max do tej teploty, ale moze namerat aj menej , ako nedodrzis cas a pod... ale viac 😉 😅 ako je realne asi nie...

lucinka1104
2. apr 2009

jasné že ano , aj len, žeja som takto bola zbytočne mimo akú teplotu mám vždy mi digi odmeral inak ako ortoťový a potom som bola sklamaná tak ja len za to jasné,že ti prajem aby si bola tehu.... 🙂

lucinka1104
2. apr 2009

ozaj a prečo až po 8 rokoch?

katrin21
2. apr 2009

co po 8 rokoch? dieta?

lucinka1104
2. apr 2009

ano 😅

katrin21
2. apr 2009

no... lebo ked mala Kika 2roky tak sme sa rozviedli.. potom som mala nejake vztahy, ale nebolo to na dieta... a teraz to na dieta je 🙂 tak preto 🙂 lebo je to hadam uz " na furt" 😵 ... a uz velmi tuzim po takom malom vonavom uzlicku... kika je uz velka, aj priatelova dcera( ta ma 7, v juni 8) a chceme mat nie len moje deti tvoje deti, ale aj nase deti ... a potom budeme hovorit, ze moje deti a tvoje deti biju nase deti 🙂

lucinka1104
2. apr 2009

aha tak super blahoželám ku vzťahu e želám všetko dobré 😉

katrin21
2. apr 2009

dakujem 😉

katrin21
2. apr 2009

teraz budu v aprili dva roky , co sme spolu 🙂 a uz obaja strasne chceme svišta, lenze ja mam endometriozu, tak neviem, ako rychlo sa nam podari... dufame, ze nam osud bude priat 🙂

lucinka1104
2. apr 2009

aj ja mam a otehotnela som 😉

lucinka1104
2. apr 2009

jej už mam aj paprade aj včera som mala kusok ale dnes mám krásne 🙂 🙂 🙂

katrin21
2. apr 2009

a ty si si to aj nejako liecila? ja som bola na operacii + 3 mesicae injekcie.. otehotnela si v pohode?

lucinka1104
2. apr 2009

nie neliečila

katrin21
2. apr 2009

a vsetko v pohode? ako vies, ze mas endo? si bola na LSK? ja som mala cystu... no kazdopadne, teraz by som mala byt OK, a kedysi som 2x bola tehotna, takze hadam nebudem mat ani ja probloem otehotniet.. len keby sme mohli byt s priatelom stale spolu... lebo nie sme... nastastie, teraz mi plodne dni vysli na vikend, tak uvidime, ci to bolo uspesne... ale zas ked kukam na grafy Lauritky, tak ona ma kazdy mesiac po ovu teploty okolo 37 a nic... tak neviem... asi je fakt dolezite, ci sa tie teploty urzia,alebo na konci klesnu a dojde ms...

michalag
2. apr 2009

Ahojte 🙂 ,
Ja som skusala o 12:15 ovu test a bol o dost silnejsi ako ten vcera (daleko mu uz nechyba ku kontrolnej). Chcem sa spytat keby som skusila vecer znova ovu, moze byt uz pozitivny? Lebo podla teplot, krcka, hlienu to vyzera ze by mohla byt ovu dnes alebo zajtra. Obavam sa toho ze ked ho zajtra vyskusam o takom istom case ako posledne 2 dni ze bude uz slabsi ako dnes 😅 😝
Dakujem 🙂 😉

katrin21
2. apr 2009

michalaq. ono pisu, ze najlepsie je poobede.. okolo obeda je dost skoro.. a ak si aj pila, moze ta ciarka byt slabsia, lebo je " rziedeny" moc.... takze mozno na vecer by bolo o dost silnejsia, a urcite skusaj dneska 🙂 ved spermijky vydrzia v tele 2-.3 dni 🙂 kdezto vajicko zije len 24 hod.....

michalag
2. apr 2009

katrin, pila som naposledy o 10:00, tak to by asi stacilo, lebo myslim ze 2 hodiny odporucaju nepit a to vacsinou dodrzujem.
Tak mozem vyskusat aj o nejakej 19:-20:00?

katrin21
2. apr 2009

ja som mala na teste napisane, ze medzi 10 a 22 hod., tusim..... podla mna naidealnejsie je poobede a vecer.. mne vysli najsilnejsie ciarky vecer( dokonca az o 21.OO) , jasne ze mozes 🙂 ak ti neni luto testov, tak hej. ja som ich mala malo...

michalag
2. apr 2009

oki dakujem, tak vyskusam tak okolo 20:00 🙂 . Ja mam este 2 doma, takze ak tento vyjde (nahodou) pozitivny, tak zajtra aj ked testnem, tak uz asi nebude pozitivny 😅

katrin21
2. apr 2009

mozno hej... mozno dnes bude ciarka silnejsia a zajtra rovanak ako kontrolna.. kto vie 😉 aleja napr. som ju nemala taku silnu ako kontrolnu, lenze ja zas nemam tolko skusenosti s testami....

michalag
2. apr 2009

baby a este som sa chcela spytat, je lepsie mat rovnake testy, alebo mozem vyskusat viacere znacky?

katrin21
3. apr 2009

baby, dnes rano zase 37.... to je zatial dobre, nie? .. som 21 den cyklu

jado
16. apr 2009

Ahojte...prosim o radu, ma niektora z vas skusenosti s tymito ovulacnymi testami a celkovo s objednavanim cez tuto stranku? http://www.ovulacne-testy.sk/wondfo/akcia-ovula... . alebo poradte ktore si kupit? nemam s tym ziadne skusenosti. dakujem za vsetky odpovede. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre