Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

apoloma
3. jan 2010

ahojte kocky urcite mate skusenosti z ovulacnymi testami tak prosim poradte zajtra si chcem ist kupit,este som nikdy ziaden nepouzivala... chcem taky co by mi uz vydrzal na dlhsie kolko asi taky stoji??a ktore su dobre??? a ake su tieto:docsimon alebo rapiclear??dakujem za kazdu radu 🙂 ahojte

luciamu
4. jan 2010

Ahojte! Poradi mi prosim niekto ako je to s meranim bazalnej teploty? S partnerom sa snazime o babo cca 3 mesiace a nic, tak som sa rozhodla, ze s tym treba nieco robit... ☹

jerrymona
4. jan 2010

luciamu, chod na forum "grafy bt stastna 13" a hned na prvej stranke su internetove stranky s touto temou. tam sa dozvies vsetko, co potrebujes. a as mas otazky,kludne sa tam niekoho spytaj. baby sa tam vyznaju a vedia dobre poradit. 😉

malemimi
10. jan 2010

Ahojte!
chcela by som sa opýtať, či aj keď mi vyšlo, že mám plodný deň na testery , či môžem byť už tehotná . Lebo pokial viem tak žena ktorá je tehotná nemáva plodné dni.alebo mám zle informácie?

ďakujem

koran
21. jan 2010

Ahojte. Ja by som sa chcela spytat, kupila som si ovulacny test Womas sectet "Right time", v baleni je ich 5 a stalo to asi 3 eura. Mali iba tieto, tak som si kupila hned dve balenia - myslite si ze budu kvalitne? Pytam sa koli tej nizkej cene, stale citam len to ake su ovulacne testy drahe, ze 7 ks aj 400 Sk a ja mam take lacne. Prosim poradte ci si mam radsej kupit drahsie, alebo ci budu aj tieto spolahlive - neviem sko v tomto pripade suvisi cena/kvalita. Dakujem

toja
23. jan 2010

ahojte, viete mi poradit - Kedy mám mať pohlavný styk, ak mi vyšiel pozitívny ovulačný test?

toja
23. jan 2010

koran=ja mam tie testy,ktore spominas, kupila som si viacero dopredu...testujem uz piaty den a iba teraz i prvykrat vysiel pozitivny, hned bola druha testovacia ciarka silna....len pise sa, ze ovulacia v skutocnosti nastane az o takych 12 hodin, teraz neviem, ci mam P znasilit teraz alebo az zajtra, uz trosku nevladze 😀 😀 😀

skippy7
23. jan 2010

koran....ja som mala tiež tie testy, mam pocit,že nie su až take citlive-však ani citlivost neuvadzaju....ja som to brala tak, že aj ked bola ta druha T čiarka slabšia,tak to bolo pozivne, aj ked pišu opak....testovala som 2x denne....potom som mala drahšie a tie mi ukazali super....

toja...treba mat styk vtedy ,ked maš pozit. test a potom dalšie 2 dni .....čim viac tym lepšie 🙂

toja
23. jan 2010

dalsie dva dni este??? moj p uz nevlaaadze 😀

skippy7
23. jan 2010

toja...musi 😝 , lebo ovulka ešte len pride, lebo nevieš presne kedy začal stupat LH hormon a kedy presne dojde k ovulke....ale niekedy si tie spermijky počkaju na vajko, tak ako uznate za vhodne.....a rano je asi lepšie,ked je tvoj oddychnuty

toja
23. jan 2010

skippy.dakujem 🙂 , len ja som zacala tento cyklus aj meriat bazalku, ak bude teda zajtra rano vyssia,zase sme to prepasli....kokso, to je iny proces, toto "otehotnovavanie" 😀

toja
23. jan 2010

skippy, ty si merias tiez? ako ste na tom vy?

skippy7
23. jan 2010

toja....hovor mi o tom niečo.....ja si meriam BT, ovulku som mala,aj sme sa snažili, aj dorazila mrcha, som z toho sklamana dost....

toja
23. jan 2010

ja som uz dlho kazdy mesiac sklamana...a potom zase citim dalsiu nadej a potom zase sklamana ....a tak stale dokola a dokola...uvidime,kolko dlho vydrzim

skippy7
23. jan 2010

ano je to psycho, pozname....každy hovori, nemysli na to tolko,potom sa to podari....no ale to sa neda na to nemysliet, furt sa bojim, aby som to neprepasla, ten den(dni) D....aj som si už povedala, že kašlem na to,že nemeram, nepočitam, ale neviem sa od toho odputat....ach jo....

toja
23. jan 2010

vies co, pockame do isteho veku, az potom prestaneme,ok? tak v 45ke? 😀

skippy7
23. jan 2010

toja, ja sa teda chystam prestat ovela skor 😵 ....nechcem,aby sa ma pytali ,že či kočikujem vnučku 😀 ....nechcem nič nasilu, ked to bude bude, ked nie,tak asi to tak ma byt proste.... 😒
....ale zatial pre to spravime maximum nie?....tak ty už tu nepiš a šup šup keksikovat! nech niečo zamiesite 😵

toja
23. jan 2010

cakam,kym dopozera TV, nech nema pocit,ze ho idem znasilnit 😀 , nahodou dnes som videla take starsie panie s kocikmi, fakt som sa zamyslela,ci kocikuju vnucky alebo ci sa dietata tak dlho nemohli dockat 😀

skippy7
23. jan 2010

no ved, ak ked tie decka budu v puberte, my budeme riešit svoje problemy s klbami, inkontinenciou,paradentozou... 😀 😀 😀

andzi
26. jan 2010

baby, ak by ste mali záujem, ponúkam ovulačné a tehotenské testy, ktoré mi ešte zostali 0,5 € / kus. Ak máte záujem, píšte do IP.

da1sy14
3. feb 2010

slecny,damy....mamicky,co pouzivate ovutesty....halloooooooooooo 😀
je normalne,ze mam treti den po sebe krasne pozitivny ovutest....som 16DC....14,15 a 16DC mam tu testovaciu ciarku trojnasobne tmavsiu ako je ta kontrolna 😕

pritom som citala,ze ten peak,kedy je test pozitivny trva velmi kratko a zena ho nemusi ani zachytit....a ja hned 3dni po sebe 😝 ....testy pouzivam prvy mesiac,inak uz polroka meriam BT....ovulka je vzdy potvrdena a byva okolo 15-16DC....dnes je teplotka este 36,3,ale zajtra uz na 100%stupne a bude po ovulke...len ma trosku strasia tie testy ☹ 🙄

lauritka
3. feb 2010

Mám pozitívny ovulačný test dva dni za sebou. Čo to znamená?

Niektoré ženy zaznamenajú výrazne zvýšenú hladinu LH hormónu (pozitívny ovulačný test) 2 alebo dokonca aj 3 dni za sebou. Tento výsledok znamená, že testovaním bol zachytený vzostup hladiny LH hormónu na ceste k jej vrcholu a potom jej pokles. Hladina LH hormónu, ktorá spúšťa ovuláciu, sa u jednotlivých žien môže líšiť. Pohlavný styk je dobré mať v deň prvého pozitívneho testu.

da1sy14
3. feb 2010

takze mam zvyseny lh hormon?....a co to znamena? 🙄

no a sex sme mali aj v prvy den pozitivneho testu,aj druhy,i treti 🤐 ....tak snad staciiiiii 😀

lauritka
3. feb 2010

mozes ho mat viac ;) to nevadi. nie kazdemu stupne rychlo a rychlo klesne, dokonca ho moze test slabo ukazovat cely cyklus.

ano snazenicka je dost ;)

da1sy14
3. feb 2010

...tak ak to nevadi 😝 .....je dobre 😉
aspon tieto testy ma potesia svojou pozitivnostou 😀 ....ked uz tehu su negativne 😠
a dakujem lauritka za odpoved 😉

lauritka
3. feb 2010

;)

sjuzocka
11. mar 2010

a akonahle je po ovu tak druha ciarka zmizne alebo postupne niekolko dni bude miznut az bude uplne fuc alebo nebyva uplne fuc nikdy?

maricom
22. mar 2010

ahojte babenky, používate niektorá ovulačné testy firmy Wondfo? ukázali vám niekedy pozitývny výsledok?

doky mi tak vysvetlil ovulačné čiarky, že jeden deň môžu byť silné ako neviem čo a na druhý deň tam nemusí byť žiadna, pretože v tele sa po uvolnení vajíčka produkujú aj ďalšie hormóny, takže tam nastane riadna zmeska...

trelka
30. mar 2010

ahojte pozrite co som nasla, to su tie od firmy levnetesty a su na slovensku 😀
http://alibeba.sk/category.php?id_category=26
už som si objednala

kavaapalma
15. apr 2010

a skusal uz niekto ovulacny mikroskopicky test bud to sa tam na sklicko davaju sliny,alebo hlien ja si to idem zajtra kupit dost som o tom citala vselico mozne tu na nete a vyzera to dobre,stoji to viac ako klasika testy ale zase je na dlhodobe pouzivanie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre