Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malatamara
29. nov 2013

Ahojte kocky. Chcela by som poprosit, ak ste niektore skusali predictor fertility, ukazalo vam to fakt do tych 5 minut? Pretoze mne to do 5 minut poriadne neukaze ani tu kontrolnu ciarku a dodrzala som aj poobednajsi cas( robila som 17:45 ) aj obmedzila pitny rezim (od 15 som nic nepila). Co som si robila vcera, tak do rana mi vystupila aj testovacia ciarka a totalne silna, tak som zcedava co zajtra. Uvadzaju to aj v navode, ze do 5 minut sa ukaze vysledok, ale nemam pocit ze robim nieco zle tak neviem preco mi to ukazuje tak slabo. A este mesiam aj BT kazde rano 6:00 a kazde rano 36,7. Celkom mi to pride az humorne ze kazde rano ta ista teplota 😀 a najlepsie je ze test neukazuje ovu a ja citim bolesti uz druhy den, hlien vsak nie je este vajecny bielok 😖

viki1077
10. jan 2014

mohal by som sa spýtať kde sa dá takýto ovulačny mikroskop kupit a kolko stoji??? Ďakujem 🙂

lauritka
10. jan 2014

@viki1077 dostat v lekarni, bez svetla.. kedysi stal tusim okolo 160 korun.. potom bol aj so svetom , ten bol drahsi. ja mam obidva, ale odlozene v skrini, nepouzivam, ukazovali mi hore dole. 😝

viki1077
10. jan 2014

@lauritka takze to nieje az tak spolahlive??? asi to nieje spolahlive teda na ochranu aby som vedela kedy mam presne ovulku a kedy nie ze kedy mozem otehotniet a kedy nie asi bazalna teplota je presnejsia??? dakujem krasne 🙂

lauritka
10. jan 2014

@viki1077 no povedala by som, ze nie 🙂 stacia trosku niecim ovplyvnen sliny a uz to ukazuje blbosti 🙂 nepresne podla mna. no bazalka je presna, ale ukaze ti ovulaciu az spatne, po prebehnuti, ked sa chces chranit, treba si sledovat hlien, pripadne skusit ovu testy, tie ti ukaze ovu vopred, ale zase tiez to nie je 100% ako chranic pred sexikom.. lebo niekedy spermie dokazu vydrzat v tele zeny aj 4 dni.. a teda este pred pozitivnym ovulac. testom ak by bol sex, tiez z toho mozes otehu.

viki1077
10. jan 2014

@lauritka no skusim ten hlien a aj ovu testy... sksim viacero naraz skusat a uvidime... 🙂 dakujem za radu 🙂

kukucg
29. jún 2015

@lauritka ahoj lauri, prosim ta mam otazocku, chodila som sem asi.pred tromi rokmi, mam vyse dvojrocnu babulku teraz sme chceli zacat riesit tretie ze po ms a ms nedosla.... cakala som ju minulu nedelu od stvrtku som mala spinenie u mna klasika pred ms a v nedelu ked mala dojst ms tak spinenie.prestalo na druhy den slabucku ciarku som nasla od vtedy testujem priebezne ciarka sice silnie ale podla sialene pomaly uz je to tyzden od prvebo dusika a stale sa mi zda slaba.... cyklus nemam uplne pravidelny stale dojcim ale myslim ze ovu viem kedy bol plus minus nejaky den..... myslis ze z tohto by mohlo nieco byt.....?

lauritka
29. jún 2015

@kukucg ahoj, jasne pamatam 🙂 no silnie sice.. ale tak neviem.. aj ked testy v tomto nedaju az taku presnu odpoved.. nechces radsej skocit na krv?, a usg, aby sa aj vylucilo pripadne mimomaternicove tehu.

kukucg
29. jún 2015

no u dr som bola a som objednana na stredu zase.... ja len ze ci.je to v kybli.alebo by mohlo.z toho.nieco byt..... ty uz si to kopec videla tak ze mozno budes vediet ma napadlo.....

lauritka
29. jún 2015

@kukucg ale neusi to byt v kybli.. testy nie su na 100% 😉 a hlavne takto v zaciatkoch..

kukucg
29. jún 2015

@lauritka vdaka 😉 dam vediet v stredu ...

kukucg
30. jún 2015

@lauritka dnes...

kukucg
2. júl 2015

@lauritka tak na sone bol vacok ktory bol.o.par dne mensi akoby mal.podla ms, tak neviem, dr vravela ze podla nej je to ok ze to vyzera take posunute trosku, v kazdom pripade mam stale obavy o dva tyzdne dalsie sono!..

lauritka
2. júl 2015

@kukucg no treba verit malemu ze zabojuje, niekedy to moze byt pozadu a potom to dobehne 😉) a silnie ti to pekne uz

avonka84
25. jan 2016

Ahojte minuly mesiac som mala mrchu 10.12 a tento mesiac s vybolavackou az 17.1.dnes mi ovu test ukazal slabucku ciarku(pod svetlom)mam testovat dalej a v akom case.dik

klarika27
3. nov 2016

Ahojte, ak by ste niektorá chcela, ponúkam nový nepoužívaný monitor https://www.modrykonik.sk/market/tehotenstvo-pa... Cena je s dohodou.

kominar
17. jan 2017

Ahojte .Chcem sa spýtať či môžem otehotnieť. ak mám FSH 11,5 , LH 11,5, E2_51,0 .Ďakujem veľmi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre