Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

maggiore
23. mar 2011

ahojte ... pripájam foto mojich ovu testov (11.-15. DC) ... som z toho trošku jeleň, myslíte že už nastala ovu, všade sa píše, že tá testovacia čiarka má byť rovnaká, až výraznejšia, ale ten moj stredný test má takú slabšiu 😖 , dnes (16 DC) už bola skoro neviditeľná..... dík za postrehy 🙂 .... ozaj, testovala som vždy cca o 18.00 a dve hod. predtým som nepila

anjelicek26
23. mar 2011

@maggiore - no ja ti neviem, tieto kazetkove nestmavnu az tak, ako tie obycajne pruzkove... podla tohoto by som povedala, ze ovu este nebola...

maggiore
23. mar 2011

@anjelicek26 no mne sa tiež zdá, že ešte nebola, takže pre istotu pokračujem v testovaní a uvidíme 😉 .... ďakujem za názor 🙂

jaya47
23. mar 2011

@kessica Ak by si bola tehotna a to uz v nejakom detekovatelnom stadiu, tak ovulacny test by bol pozitivny. Ovulacny test reaguje aj na hormon HCG, aj LH, tehotensky iba na HCG.

maggiore
28. mar 2011

tááákže, minulý týždeň to bol planý poplach .... pripájam dnešný test 21DC ... to je jasná ovulka 😉 .... som šťastná, že ju vôbec mám 😀 .... baby, žiadne slabé čiaročky, musí to byť jednoznačná hrubikánska čiarisko ... funguje to, len treba vydžať

maggiore
28. mar 2011

@jaya47 môžem sa spýtať, približne koľko by trvalo, kým by tehotenstvo zachytil aj OVU test?

jaya47
28. mar 2011

@maggiore Priblizne rovnako, ako tehotensky, tu je porovnanie http://www.peeonastick.com/opkhpt.html

jankula
29. mar 2011

@maggiore krásny pozitívny ovu testík - gratulujem 😵 Smiem sa spýtať na značku, cenu a kde si ich kúpilia (net, lekáreň ...)? Ďakujem a držím palce, nech o také dva týždne máš také krásne bakulky // aj na modro-bielom testíku 😵

maggiore
29. mar 2011

@jankula Dík, aj ja dúfam 😉.... k tým testom, kupovala som v lekárni, tento bol prvý z tretej sady .... no ale asi takto, každú sadu som kupovala v inej lekárni, a každá bola iná a teda aj ceny sa líšili - moje prvé, ktoré sú aj na foto vyššie v téme, boli woman secret right time kazetkové 10€, ako druhé som mala Biogema prúžkové 15€ tu mi už posledný piaty začínal trošku tmavnúť, tak som si na druhý deň dokúpila znova Woman secret, ale teraz prúžkové 6€ a hneď prvý bol tmavý a je na foto 😵 .... prišla som na to, že keď prídete do lekárne, hneď si pýtajte lacné testy, lebo, keď poviete iba prosím si ovulačné testy, tak Vám ponúknu to najdrahšie čo tam majú ... no sú aj lekárne, kde majú iba tie drahšie ...

jankula
29. mar 2011

@maggiore ďakujem za radu ... a silno, presilno držím palčeky, nech to tento krát vyjde 🙂

maggiore
29. mar 2011

@jankula jééj, ďakujem si milá 🙂 ... skús tie testy a tiež daj vedieť, ako si dopadla ... držím päste ... človeka to aspoň troška poteší, že je nádej .... a aspoň na dákom teste su // 😉

jankula
30. mar 2011

@maggiore áno, ako píšeš ... vždy treba mať nádej a myslieť na to dobré. Dočkáme sa, verím tomu, že to dlho nepotrvá 😵

sasena033
9. apr 2011

babule
prosim Vas prosim o radu ....moj cyklus teraz neviem som po vysadeni HAk a zacala som si robit ovu testy od posl mrchy som mala 14 dni 4 aprila teplota od vtedy 36,5 az do piatku...v piatok 36,8 dnes 36,7 ovu test dnes negativny predtym som nemala cas kupit tak neviem asi ovu uz prebehla mala som od utorka boelstia uz topomaly prechadza---len moja otazka znie to uz viem z eod pozit.testu nastane ovu od 12-48 hod..a s teplotou je to ako?? pred ovu je nizka a v case ovu s azvysi??? alebo ked uz je zvyseni ako ja piatok,a dnes tak uz mam po nej dakuje,m

tini33
10. máj 2011

Ahojte, zostalo mi 21 ks ovu testov ak mate zaujem napiste IP

enriketa
24. máj 2011

Ahoj tini33 koľko za nich pýtaš?

mariynka
26. máj 2011

vcera mi prisiel balicek a v nom 40ovu testov 🙂 🙂 🙂 teraz uz len vyckat novy cyklus a hajde sa testovat 😉 🙂 ci tu ovu vobec mam 😉

majulosa
13. jún 2011

ahojte. Včera mi došiel uvo test s osvetlením. Chcela by som sa opýtať či to naozaj funguje lebo sa pokúšame už rok a nič chodím aj ku doktorke je veľmi zlatá. CSnaží sa mi veľmi pomôcť. Ale asi veľmi chceme a preto sa to ani nedarí ☹ . Poradte niečo čo naozaj funguje...

majulosa
13. jún 2011

ešte by som sa chcela opýtať že koľko trvá ovu ked som mala na tom ovu teste s osvetlením také papradovité čiarky ale miestami neboli a miestami boli silné a že do koľkýh hodín môžeme skúšať
🙂 Ďakujem za radu

strihalka
13. jún 2011

@majulosa ahoja,prosim te , co je to za test s osvetlenim?nepoznam to...

majulosa
13. jún 2011

@strihalka ahoj to je lady tester s osvetlením

katus193
13. jún 2011

@majulosa ahoj ja mam ten tester ale mne to nejak nefunguje,teda nic tam nieje vidiet a ovulku mam to viem

majulosa
13. jún 2011

@katus193 ahoj a dávaš sliny alebo hlien lebo ja dávam len sliny hned ráno a dnes ked som prišla ráno z nočnej tak sme sa milovali a ked som vstala tak som si spravila test ovu a bolo pekne vidieť papradovité vzory len som si musela zaostriť. tak dúfam že sa niečo podarilo. Skús si aj ty zaostriť a to len tú časť otáčaj kte sa kukáš nie celou kde dávaš sliny alebpo hlieny.

katka2011
14. jún 2011

baby ktore ovu testy si podla vas najlepsie, od ktoreho vyrobcu?

katus193
14. jún 2011

@majulosa skusala som davat oboje a nic mi neukazalo,iba raz som mala aspon sa mi zdalo ked som zaostrila ze tam bolo nieco take ale vieckrat uz nie,tak drzim palce nech ti to vyjde

mirip
14. jún 2011

Ahojte, kedže mám dve deti a dalšie už neplánujem a mám ovulačné testy ak niekto chcete tak naíšte IP nie sú také drahé ako tu na Slovensku

libka1
14. jún 2011

ja som pouzila woman secret a teraz som v 21 tyzdni 😵 mala som tu istu znacku pruzkove aj kazetove 😉

lilien6
14. jún 2011

ahojte rada by som popisala s nejakou snazilkou

majulosa
14. jún 2011

@katus193 dakujem mojka no aj na nete píšu že žena nemá každý mesiac ovuláciu. Nod dúfam že sa nám to podarilo. Bolo by to najkrajšie čo by sa mohlo v mojom živote stať no jasné že okrem priateľa lebo bez neho by to nešlo. MOjka a ty skúšaj každý mesiac. A rob si to každý deň aby si vedal že kedy máš ovu.

katus193
15. jún 2011

@majulosa no tak to som ani nevedela ze ovulacia neni kazdy mesiac

mirip
16. jún 2011

ak niekto chce mám ovulačné testy, mala som ich vela a ešte mi ostali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre