Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

zuz11
17. aug 2006

ggbg, ten mikroskop sa da aj zaostrovat takze asi je potrebne ho zaostrit 😀 ja som otehotnela ked som mala na nom vianoce 😅 gulocky zo stromcekymi, je to dobra vec, lepsia ako tie jednorazove ovu testy 😀

expertka8
17. aug 2006

..mňa osobne by zaujímali vaše reakcie na eva-test...hm?

expertka8
17. aug 2006

..zuz11...ty si mala LADY-Q???

majusa
17. aug 2006

aj ja ho mám a keď tam dam málo slin, tak ostane čisté sklíčko, a keď tam dam toľko, že to schne do rána, tak vtedy je to tam vidieť 🙂

zuz11
17. aug 2006

expert, ja mam ten Lady fertility test 😅

ggbg
autor
17. aug 2006

Zuz11,
dakujem za odpoved. Ako sa da zaostrit? Mam to pootocit?
Inac, tiez sa mi zda, ze za tu cenu (320 sk) je to lepsie ako jednorazove testy (cca 100 sk).
Expertka8, dakujem aj Tebe. Ten evatest sa mi zda strasne drahy, ja si to osobne nemozem dovolit.
Zuz11, Ty mas ten Lady Q, co poslala expertka, alebo mas Lady Fertility?
Inac, pocula som, ze existuju aj nejake ovulacne testy 5 v 1. Viete nieco o tom? Zatial som taketo nenasla ani v jednej lekarni ☹

Dakujem

expertka8
17. aug 2006

..babenky...koľko stoja tieto ovu testy?????..v tomto smere som negramotná 😅

majusa
17. aug 2006

Ja som to kupovala tuším za necelých 200. Ale sú rozdielne. Buď máš so svetielkom, alebo sa pozeráš do svetla. Tie so svetielkom sú drahšie 😒

zuz11
17. aug 2006

expert, tie bez svetielka stoja do 200sk a tie zo svetielkom sa mi zda ze do 400sk a su snad dozivotne 😀

majusa
17. aug 2006

ja mám bez svetielka a tiež mám pocit, že ten test kým nestratím, tak ma prežije 🙂

expertka8
17. aug 2006

..no to sú mi ale *novinky*....že s...bez..svetelka 😅 ..baby ja som v tejto oblasti vážne "magor" 😅
..viem,že to funguje na báze nanášania slín...alebo sa mýlim????
...môžte mi opísať vaše *texnologické postupy*??? 🙂 😅

kili
17. aug 2006

tak, ja som si kúpila bez svetielka a stál ma asi 150,-. Mám ho rok a zo začiatku som ho používala denne, aby som zistila, či mám vôbec ovuláciu a nemala som. Už som si myslela, že ho možno neviem používať, ale tento mesiac som brala na ovuláciu lieky a prvý krát som videla to papradie.
Postup: na sklíčko nanesieš sliny, najlepšie bez bubliniek. Ja som si vždy naplula na ruku a potom mikroskopom som nabrala sliny bez bubliniek. Nechá sa vyschnúť, tak aby bolo úplne súché. A potom nasadíš nástavec, ale dá sa aj bez neho a pozrieš sa do svetla. Celkom jednoduche. Ja som robila chybu v tom, že som to nevydržala, aby to vyschlo úplne. Tých slín tam treba naozaj dosť a tak to schne až pár hodín.

majusa
17. aug 2006

presne tak, ako to píše kili. Ja som si to už síce dávno nerobila, lebo manžel keď to vidí, tak sa so mnou nechce ani milovať. Ževraj ho nezaujíma, čo je tak, aké papradie. On tomu neverí. A neviem, či to funguje, lebo veľakrát sme sa milovali keď bolo papradie a zatiaľ nič 😒

kili
17. aug 2006

majusa, aspoň to papradie máš, ja iba s tabletkami 😢

expertka8
17. aug 2006

..vidíte niečo obdobné????...neviem...mám poxybnosti,či to skutočne funguje???
http://tehotenske-testy.net/ovulacny-test.html

zuz11
17. aug 2006

expert, hej aj tento funguje tak isto 😀 😉

domcek
17. aug 2006

podla mna su to komercne hluposti. 😒

kili
17. aug 2006

expertka, na cene a kvalite asi nezáleží. Je to len obyžajný mikroskop. ak by tvoje deti mali doma nejaký hračkársky, tak môžeš použiť aj ten.

zuz11
17. aug 2006

domcek ale lacna hlupost a podla mna funguje.. kolko daju baby za tehu testy? iba za jeden daju pomaly tolko co za tento tester 🤐

expertka8
17. aug 2006

..veď ten Lady-Q stojí 700,- 😔

zuz11
17. aug 2006

expert ten lady fertility test o polovicu menej a to uz aj zo svetielkom ze sa mozes testovat aj v tme 😀

expertka8
17. aug 2006

..zuz..super produkt...pod rúškom tmy sa pôjdem rýýýýxlosťou svetla otestovať..aby manžel nezaspal 😀 😀 😀

kili
17. aug 2006

expertka, to platíš za image. 700,- korún, čo sa zbláznili, ten môj za 150,- vyzerá tak isto. Za 700,- si kúpiš normálny mikroskop zo vším všudy.

expertka8
17. aug 2006

..srandovala som..myslím,že toto nie veľmi vhodná metóda,ak už mimi neplánujeme 😉 ...u vás je to úplne o niečom inom 😉

kili
17. aug 2006

ten mikroskop sa dá používať aj ako antikoncepcia, popis v návode je písaný tak, akoby ho na to vymysleli.

zuz11
17. aug 2006

kili , neodporucam sa na to spoliehat ako antikoncepciu, som z nej v 24tt 😀

kili
17. aug 2006

zuz, to nie ja, to tvrdia oni 😅
😀

bybi
17. aug 2006

Ja mam tiez, so svetielkom. Po tyzdni mi dosli baterky a tak je uz bez svetielka! ☹ 😀 Tak ani neviem, ci to funguje, lebo som este nekupila dalsie 😅

emjee
17. aug 2006

ja ho mam tiez, uz som sa dobre davno netestovala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre