Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

reivka
2. jún 2009

no petra ale tam som čitala že pomahaju upraviť menzes a bolesti prsnikov, tak som nevedela že pomôžu aj otehotnieť, a tie tablety chilli ani vyguglovať nemôžem nikde 😅

reivka
2. jún 2009

ahaaaaa no vidiiiim dik 🙂

reivka
2. jún 2009

inak ja som si kupila kvapky FEMI, nemate skusenosti? pomahaju aj tie

petra2505
2. jún 2009

reivka poslala som ti linky kde sa o tom pise

tana007
5. jún 2009

neviem, ci by som dala ruku do ohna za rapiclear. Kamaratke vyslo v ich tehotenskom teste,ze nie je tehotna a v skutocnosti uz bola v druhom mesiaci. ja pouzivam ovulacny - woman secret time a uz par mesiacov a som spokojna

petra2505
5. jún 2009

ja pouzivam tak isto ten woman secret a som velmi spokojna, teraz som ich mala 20 a presne sme trafili ovulku, buduci tyzden sa chystam doplnit zasoby 🙂

lenkale
23. jún 2009

Ahojte dievčatá. Nakúpila som si ovulačné testy do zásoby. No po mesiaci sa mi podarilo otehotnieť, tak mi ostali. Ak by mala niektorá záujem, lacno predám. Mám aj tehotenské testy. A overené 🙂

michalag
5. júl 2009

Ahojte
baby vcera bol ovu test dost slaby a dnes je o dost silnejsi ako kontrolna... to znamena ze ovu moze prave prebiehat, alebo ze este len bude??

mamartinka
5. júl 2009

michalag kolky den dc si?a letacik nemas?tam by to malo byt napisane.dnes mas ovulaciu ked mas silne ciarky.drzim palce pri snazene 😉

michalag
5. júl 2009

mamartinka, dnes som 15DC a viem ze ked su rovnake ze je pozitivny a ovu bude do 24-48 hodin, len som chcela vediet ci uz ovu nemoze byt, ked je ta druha taka silna

mamartinka
5. júl 2009

ovu uz je ano.tak sup,sup,snazit o sto sest. 😉

kaktusik007
6. júl 2009

ahojte, tak cez vikend sme si s manzelikom povedali ze sa ideme poctivo snazit tento cyklus, tak som si nakupila testiky... a aj ten mikroskop... viac menej iba ako zabavku... ale zatial ukazuje pravdivo, neplodne dni (3ti den mam menzes 😀 )

arielmo
29. júl 2009

Ahojte. Nemám celkom pravidelný menšt.cyklus a chcela by som zistiť či mám dnes ovuláciu. Je na to vhodný RapiClear LH test?

zuzzka1
11. sep 2009

Ahojte kočky, mám doma zásobu ovu testov,balíček 15 ks + 2 tehu testy zdarma - ak máte záujem, nakuk v bazárku v sekcii nedetské veci.

denisocka
29. sep 2009

dievčata, nemate link na nejaky ovu mikroskop za dobru cenu? poprosím najlepšie do IP

tinkapn
24. nov 2009

Ahojte, ja by som sa chcela spytat, ze cim je druha palicka tmavsia a tmavsia, znamena to, ze sa pomalicky blizi ovulka? 🙂 Dakujeeem 🙂

lulu19
24. nov 2009

ahojte baby potrebovala by som poradit .kolko stoja priblizne ou testy ,ake su najlepsie teda s akymi mate skusenosti a viem ze niektore baby to kupuju aj cez net nemate skusenost idakujem

lulu19
24. nov 2009

nikto ny neporadi ☹

lauritka
24. nov 2009

ahoj lulu mam testy na predaj kuk album. 🙂

v lekarni su drahe. 😉

damiana
25. nov 2009

Ahojte. Chcem sa spytat, robila som si ovu test, prvy krat v mojom zivote . A dopadlo to asi tak ze prvy den slabulinka druha ciarka, druhy den silnejsia a dnes zasa slabulinka... CO si mam ovom mysliet?? BT nemeriam, ale krcok mam pootvoreny a hore... Mohla byt ovulka, alebo nie. Mohlo ovplivnit vysledky, to , ze som pred testovanim pila??? 😖

lauritka
25. nov 2009

damiana mohlo ...pred testovanim by si nemala pit aspon dve hodiny. a testovat treba poobede.
mohlo sa stat, ze si nevychytla tzv. ovulacny peek, ked su obidve ciarky rovnko silne, niekomu ten LH hormon narastie a klesne velmi rychlo. takze ked si mala vcera silnejsiu a dnes slabsiu, niekedy vcera bol peek a ovulacia nastane cca do 36 hodin, cize dnes alebo zajtra. treba sa snazit 🙂

damiana
26. nov 2009

lauri dakujem za vysvetlenie... no ja som si robila tie testy, niečo pred 11 tou 😖 a bohuzial som pila, lebo sa mi nedalo ciii, tak som sa nalievala vodou, ej som ja ale krava...co uz somnou... 😒

lauritka
26. nov 2009

skus urobit jedne test aj dnes okolo obeda.

damiana
26. nov 2009

no este mi ostali dva...tak to miniem,aby ma to zbitocne nedrazdilo...aj ked myslim, že vysledok bude rovnaky ako vcera ☹ asi sa musim zmierit s tym že to opat nevyslo 😒

lauritka
26. nov 2009

damiana a co takto merat BT a odsledovat si cyklus, aby si vedela kedy asi chodi ovulacia. 😉 potom to mozes skombinovat aj s testami.

damiana
26. nov 2009

no asi mi nic insie neostava...od buduceho ciklu,asi zacnem s meranim... 😒

lauritka
26. nov 2009

tak potom prid do grafov 😉 poradime.

damiana
26. nov 2009

dobre , plati... a dakujem za pozvanie 😵

algi
29. dec 2009

bre ranko, kde sa da kupit ten lady q test, som bola v lekarni a pozerali na mna nechapavo ze co chcem. dik za radu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre