Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

zuz11
24. aug 2006

Lady Fertility test ja mam tento aj je super 😀

bybi
27. aug 2006

caute babulky, musim sa pochvalit, ze som dneska prvy krat videla papradie na tom mojom testri, tak sa tesim... 😀

zuz11
27. aug 2006

gratulujem k papradiu a sup do snazenia 😵 😉

mixka
27. aug 2006

snazit sa treba, az ked sa objavia vianoce???

zuz11
27. aug 2006

mixka, papradie su stromceky u nas a to je ovu, ked su vianoce a su gulicky a stromceky je bud pred alebo po ovu 😉

susy
27. aug 2006

Ahojte dievcence.Asi dost blbucka otazocka,ale chcela som sa opytat,ci sa daju tieto ovul.testy kupit v kazdej dobrej lekarni,na aku dlhu dobu su urcene a asi aka je cena napr.toho Lady Fertility.Stale sa snazime a ja ani neviem,ci vlastne mevam ovulaciu 😒 .Dakujem vam...

zuz11
27. aug 2006

susy ten lady fester je az pokila ho nestratis alebo nerozbijes 😅 a bez svetielka stoji cca do 200 sk a zo svetielkom do cca 400sk a ak ho aj nemaju mali by ho byt schopne objednat 😉

susy
27. aug 2006

Zuz11,dakujem.Hned zajtra ho idem zhanat po BA.Uz sa aj tesim. 😵

margarita
28. aug 2006

ahojte,
ja som Lady Fertility Tester kupila za 175 Sk v Auparku v lekarni, a uz len cakam na tie vianoce 🙂
je to fakt dobre, male, prakticke a zabavne sledovat 😉

majusa
28. aug 2006

ja som mala včera vianoce 🙂

margarita
28. aug 2006

tak Stastne a Vesele Ti prajem 😀

majusa
28. aug 2006

margarita, aj u teba budú, ja som na ne dlho čakala. Včera to bol totiž už 27.deň cyklu. Ale našli ma 🙂

margarita
28. aug 2006

to je super, ja viem, ze pridu, len si tak este mesiac-dva-tri pockam, lebo musim dobrat nejake lieky, takze aj ked teraz budu, darcek este nedostanem 😵 ale verim, ze ak budem dobrucka, tak budu aj s darcekom do bruska 😀
najlepsie na tom je, ze mojho muza to vcelku fascinuje tiez, tak sa chce vzdy pozriet, ze ako to vyzera, a bezne sa ma pyta, ci som si uz dnes odplula 🙂

vazne tento test doporucujem, je to najlacnejsi variant a celkom sa mi paci

naiki
30. aug 2006

Ja mám tiež Lady Fertility Tester za cca 160 Sk, používala som ho asi 3 týždne, začala som niekedy v strede cyklu, dlho ukazoval, že nemám ovuláciu, ku koncu cyklu to začali byť vianoce a potom jeden krát aj krásne husté papradie. Potom to ukazovalo jeden deň ovuláciu, druhý deň nič na striedačku a potom som sa na to testovanie vykašlala .... a po týždni mi vyšiel pozitívy tehotenský test. 🙂 Takže teraz neviem, či som mala ozaj ovuláciu tak neskoro, alebo to už ukazovalo, že som tehotná. Musím to odskúšať, čo ukáže teraz. 🙂

susy
30. aug 2006

Ahojte dievcence.Dnes som si kupila ovul.test Lady Fertility a hned som si ho aj urobila 🙂 .Objavili sa mi tam malicke bodky a aj sem tam bublinky,chcela by som vediet,ci je to v norme a ci to mavate niekedy aj vy.Ako sa natyva tento tvar?Dik.

susy
7. sep 2006

Dievcence,uz som to vseeetko pochopila.Par dni mi to trvalo.Dnes je to 3ti den,co mam papradie 😀 😀 😀 .

gangulienka
8. sep 2006

susy dufam ze snazilkujete o sto sest 😀

susy
8. sep 2006

Tomu ver,ved sa mi uz aj sniva o papradi. 😀

linle
11. sep 2006

Ahojte kocky, ja som si tiez pred par dnami kupila lady tester, lebo s manzelom sa snazime uz asi pol roka a velmi sa nedari.

Doteraz som tam mala stale len gulicky. Vcera bol moj 22. den cyklu a ukazalo sa mi prvykrat jasne papradie. Taaak som sa tesila, i ked den cyklu velmi nesedel. Inak mavam posledne mesiace 25dnovy cyklus, takze menstruaciu budem mat za par dni. Testovala som sa rano, este predtym ako som si umyla zuby, alebo som sa najedla. No a poobede som si od samej radosti urobila druhykrat test a uz som tam mala len gulicky. Po papradi ani naznak. A dnes rano tiez len gulicky 😒 Stalo sa to niekedy i Vam? Podla merania BT som mala ovulaciu asi tak 14. den cyklu, len to som este nemala tester, takze na 100% to neviem.

Naiki ty si pisala, ze ti to tiez ukazovalo na striedacku papradie a gulicky a bola si tehotna. Prosim, nemohla by si sa kvoli mne otestovat teraz (ked vies na 100% ze si tehotna), co ti to ukazuje?

linle
12. sep 2006

Naiki, tak už ani netreba reagovať.

Dnes som dostala menštruáciu aj napriek tomu, že som pred dvoma dňami videla papradie. Z tehotenstva zase nič nie je 😖

Ale aj tak tomu nerozumiem, prečo sa papradie ukazuju hocikedy, nielen pri ovulacii.

harper
12. sep 2006

Baby, ak sa Vam nedari otehotniet tak je to dost casto o psychike. ja som bola po pol roku snazenia u lekara, ktory mi dal kalendarik do ktoreho som si mala vsetko zapisovat, povedal, ze ak sa nepodari do pol roka otehotniet, tak ze mi spravi nejake testy. ale kedze sme mali pred svadobnou cestou, tak som si povedala, ze mesiac hore - dole a ze zacnem s meranim az po svadobnej ceste a tak som to uplne pustila z hlavy no a na svadobnu cestu sme uz isli 3 😀 a v nedelu bude mat nasa Anetka 4 mesiace 😀

ikke
12. sep 2006

linle, ja sice nemam osobne skusenosti, ale podla toho, co tu baby vselikde pisali, lady tester je skor zaujimava hracka nez skutocny tester 😔 aspon ja mam taky dojem... 😅
meranie BT je urcite presnejsie, samozrejme, ak vies spravne "vyhodnocovat" 😉

nevesta
12. sep 2006

Linle, no na testery sa paprade ukazuju podla toho aku mas koncentraciu soli v slinach, ja z tohto dovodu tomuto testeru moc neverim 😅 Sol ti moze v slinach ostat aj po vecernom jedle 😉

petra24
12. sep 2006

Ahoj Ikke,

citam, ze Ty vies BT merat.....rada by som zistila ako u Teba...alebo u inych babuliek....kolko mavate nameranu teplotu a kedy....pred MS....po MS....atd.....
Ja som si teraz zacala merat po MS....a mam tych 37 ... hnmmm....ale neviem kolko ma byt...atd....
Poradte

nevesta
12. sep 2006

Peti, na zaciatku cyklu by mala byt 36,4 plus minus, kedze kazda sme ina 😉 den po ovulacii stupa o 0.3 a viac stupna hore a den pred mrchou pripadne v den mrchy klesne spat na cca povodnu hodnotu. Ak si tehu, neklesne, aj ked neviem, ci pocas celeho tehu, musim sa opytat tehuliek, tak daleko sme sa nedostali 😔 Ak mas este nejake otazky, napis mi IP, teraz idem 2 dni na skolenie, cize nebudem mat pristup na net 😉

ikke
12. sep 2006

hmm, petra, omyl... ja nemeriam, netestujem, nesnazim. ja som tu iba taka posvadobna fosilia... a fseeeckym vam drzim palcoky 😉 😵

petra24
12. sep 2006

No, asi budem musiet tento cyklus skusat merat kazdy den.....co ako sa bude menit.....uvidim......
A ak som tehu.....kolko by malo byt stupnov?

nevesta
12. sep 2006

Ikke 😀 😀 ze fosilia 😀 vsak ty snazit uz cochvila budes 😉

mixka
12. sep 2006

ikke, to sme na tom rovnako, ja tiez uspesne odolavam seckym metodam 🙂

nevesta
12. sep 2006

No nemalo by to hlavne prudko klesnut 😉 kazda sme ina, takze presne stupne netusim. Inak nezabudni si merat vzdy rano pred tym ako vstanes, alebo co kolvej spravis. Aj mierny pohyb moze zvysit teplotu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre