Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

tittika
1. feb 2009

ahoj petra,ja som sa zacala testovat od 10teho dna cyklu,potom som si odkladal testy a porovnavala,vzdy bola kontrolka najprv bledsia,potom tmavsia ale nie taka ista tmava ako hlavna I, ak mas moznost popros svojho Dr. aby ti sledoval ovu ultrazvukom to je iste,testy nie su take spolahlive 😉

petra2505
1. feb 2009

tittika vies ja to chcem skusit sama podla testov aspon dva mesiace a ked to nevyjde pojdem k lekarovi, inak diky za radu

danka24
20. feb 2009

ahojte potrebujeeem pomooooooccc robila som si ovu test prvy v utorok 10dc bol negativny ale ciarka viditelna a aj v stredu negativny a ciarka tiez dobre viditelna.. a dnes uplne negativny som 13dc ale tu ciarku skoro nevidno.. co si mam o tom mysliet?

korenka
21. feb 2009

ahoj dani,neviem,čo to je,ale niekde som čítala,že žena má aj cyklus bez ovu,alebo si mala ovu v tie slabé čiarky.......neviem 😒 ......ja si kladiem podobné otázky,ja som testovala včera prvý krát,čiže 12DC,aj dnes poobede o 14-tej a vyšli mi oba dni slabé čiarky,tak som zvedavá,čo bude ostatné dni....... 😨

bleelka
22. feb 2009

ja som tiez robila 12 DC a bola slaba ciarka, dalej som uz ani netestovala, lebo som mala pocit, ze ovulka bola uz 8 DC hoci som takto skoro este nikdy nemala... podla mna nikdy nebude stav ked obe ciarky budu rovnako viditelne... ☹

petra2505
22. feb 2009

ja som dnes 17 DC, rano som si skusila len tak spravit OVU test a mam krasne dve uplne silno viditelne // tak dufam, ze to konecne vyjde 🙂

korenka
22. feb 2009

petra,ráno?
ale tam píšu,že sa má robiť skôr poobede až k večeru a nemá sa piť 2 hodiny pred............ale ti gratulujem aspoň k tomuto úspechu,lebo ja to prvý krát pozorujem od 12DC,dnes som 14DC,a od 17 DC mám brať D,tak preto to aj pozorujem,či mám vôbec ovu a kedy......... 🙄

petra2505
23. feb 2009

korenka rano lebo ja stale pijem 😉 no my sme sa snazilkovali v sobotu, chcela som aj vcera len akosi sa mojmu poloviciakovi nedarilo 🙄

korenka
23. feb 2009

aj ja stále pijem,len či to je dobre,keď si testovala ráno?
neboj,aj zo soboty sa spermijky udržali,oni vydržia 72 hodín. 🙂

petra2505
23. feb 2009

korenka verim, ze ano lebo mala som aj ine priznaky.....no snad sa to podari a ked nie aspon viem, ze som funkcna 🙂 a mam cerstvo po laparke tak dufam, ze aj to pomoze

korenka
23. feb 2009

ano,aj laparka je super,aj ja som mala v apríli min.rok

petra2505
24. feb 2009

ja som laparku odkladala rok, ale dufam, ze ked uz ju mam za sebou konecne sa dockame //

danka24
24. feb 2009

ahojte tak dnes mam pozitivny ovu testiiik ta testovacia ciarka je silnejsia ako kontrolna takze supeer a vcera mi na utz.a mala som folik 23,2mm takze mame naordinovane snazenie.. 😀
a som objednana na laparku 13.3. takze ked budem tehotna tak nikam nepojdem..

woodynka
24. feb 2009

babulky o akej laaprke to hovorite? k comu pomoze laparka? som myslela, ze sa laparka robi iba ako peracia pri komplikaciach zenskych??? 😨

petra2505
24. feb 2009

danka tak sup off z netu a snazit sa 😀 ja som mala pozitivny cez vikend tak sme sa snazili o sto sest dufam, ze to k niecomu bolo 😀 😀 😀

petra2505
24. feb 2009

woodynka hod do goglu a tam sa docitas viac, ide o zakrok ked baba nemoze otehotniet

danka24
24. feb 2009

peti no musim skoncit v robote a to bude az o 17 a musi aj muzicek prist z prace 😉 peti tak drzkam ti palce 😵

petra2505
24. feb 2009

😀 dani ja som povedala, ze ak by mi vysiel ovu pozitivny a budem v praci pytam si dovolenku a snazime sa 😀 😀 pozitivny vysiel v nedelu snazili sme sa v sobotu, v nedelu /ale akosi sa nedarilo 😀 / a vcera
dnes mu dam pokoj 😀 😀
tak nech to snazenie prinesie vytuzene//, ja sa ich snad raz dozijem, po dva a pol roku to beriem uz s rezervou

danka24
24. feb 2009

peti vitaj v klube aj my sa snazime 2a pol roka. 😉

pipussa
24. feb 2009

ahojte,
prosim, kde v BA je mozne kupit ovulacne testy-klasicke pasiky, balenie 10 kusov. Videli ste to niekde ? / ja som doteraz videla len 1 a 5 kusove / Alebo viete vyrobcu, kto to vyraba ? Vdaka

petra2505
24. feb 2009

danka tak potom vies ako to prezivam 😀 ja mam este pol roka cakat a ked sa nepodari chce ma lekar poslat na umele, ale pevne dufam, ze sa tomu vyhnem a do pol roka sa to podari 😉

stanusa
25. feb 2009

ahojte, začala som používať ovulačný test od včera t.j. 12 DC. Podĺa pokynov sa má robiť medzi 10. - 20. hodinou v približne rovnakom čase, robím po 17.tej. Dnes mi ale skoro žiadna čiarka nevyšla a včera bola slabá. O pití tekutín v návode nepíšu nič, je tam toto: zredukovaná tekutina odobratá 2 hodiny pred použitím moču môže zabrániť zdetekovaniu LH hormónu. tomu nerozumiem 🙂

bleelka
25. feb 2009

stanusa, to mas ten isty test co som mala ja, tiez som tomu nerozumela, znamena to, ze 2 hod pred testovanim nemas pit

lia
25. feb 2009

aku znacku ste si kupili??

bleelka
25. feb 2009

Woman secret right time a druhy OVU LH, ale tento som este nepouzila

stanusa
25. feb 2009

tiež woman secret 5 v 1
ďakujem lia, tak asi preto mi nevyšla, lebo som veselo popíjala 😀

stanusa
25. feb 2009

ešte ako som to pochopila- odobratá tekutina je moč a nemá sa odobrať 2 hodiny pred testovaním.. 😅

janemari
25. feb 2009

Ak sa mozem pripojit pouzivala som OVU LH ale aj Rapi test a zevraj je tento spolahlivejsi.

bleelka
25. feb 2009

janemari Rapi test je najspolahlivejsi?
stanusa, tiez som to tak pochopila, ale zistovala som si to a je to tak, ze nepit 2 hod pred testovanim, no napisane je to uplne naprd, nedava to zmysel

janemari
25. feb 2009

Ano testy Rapi su neviem teda,ci najspolahlivejsie,ale spolahlivejsie ako OVU LH.Sedel mi aj s pozorovanim hlienu/billingsovka/ a odporucila mi ho doktorka ktora sa zaobera prirodz.plan.tehotenstva.Ma vela pacientok tak ma taky mali prieskum.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre