Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

zabka
3. mar 2008

A kde si kupila ten mikroskop lebo na nete je cena vyse 700,-

nela00
4. mar 2008

zabka ja som ho kupila normalne v lekarni. Neviem, ci s nim narabam zle, no papradie som na nom zretelne nevidela

zabka
4. mar 2008

A kolko stalo?

nela00
5. mar 2008

ako dicinka pisala 350,-

dicinka1
10. mar 2008

ajojte,ja mam zo svetielkom,ale moj stale ukazuje plodne dni...davam tam slinu....skusala som raz slinu raz hlien a az vcera som mala papradie,trosku ...z hlienu.....zo slin mi stale ukazuje papradie....asi je doje....alebo co...prepacte...

smejko1
10. mar 2008

ja som si tento mesiac robila asi 12 ovu testov----- baby, davajt esi pozor na silnenie ciarky, lebo ona dost slabo zosilnie a vy este cakate a odrazu uz je po ovulke, lebo sa vam neukaze ziadna 2 palicka!!§
odkladjte si testiky a porovnavajte - tot moja rada !!!

dicinka1
10. mar 2008

dakujeme... 😉 🙂 poradi niekto s tym mikroskopom?to nie je ten lady q,ale este ten taky co vyrabali urcite za komunistov....

janino
10. mar 2008

smejko1...ja som si robila len jeden...dám ho do albumu...aj ma strašne pichal vaječník...mohla byť ovu práve v ten deň?

dicinka1
10. mar 2008

jasom si dnes tiez robila ovu test a boli tam 2 palicky,sice jedna trochu slabsia,ale zretelne ju vidno...skoda,ze manzelik pracuje v prahe a vrati sa az pred sviatkami ☹ ale aspon viem ,kedy sa mame snazit na dalsi mesiac..aj ked s manzelovymi spermijkami....no neviem,neviem.mam ovulku az na 21 dc.....lebo mam 35 dnovy cyklus.

janino
10. mar 2008

dicinka...ja som mala ovu pravdepodobne až 32DC...nekonečné cykly mám 😒

jarus1
10. mar 2008

baby, mávam 28 dnový cyklus, v období 14 dna od začiatku ms sme sa snažili...dnes som si robila test a bol negatívny. Ked som prišla domov, boli tam 2 čiarky...je to chyba?

dicinka1
10. mar 2008

janino?ake dlhe cykly mas? 😕 jarus,co som citala...niektore testy po limite mozu,ale nemusia byt pravdive...

janino
10. mar 2008

posledný bol 51 dní 😝

jarus1
10. mar 2008

no ved....to neviem....nemá tu niekto s tým skúsenosti?

janino
10. mar 2008

ja mám jarus...tiez mi minulý mesiac vysiel test. rano bol negat. a ked som došla domov z práce...dve palice...ale tehu som nebola ☹

dicinka1
10. mar 2008

51 dni to je dost... 😒

jarus1
10. mar 2008

aj také niečo je??? ja už neviem, som z toho hotová, neviem kedy a čo...

janino
10. mar 2008

neznervózňuj sa teraz...zajtra si v kľude urob nový test a prípadne zájdi za doki...a koľko dní ti mešká MS?

dicinka, že? nechcem však brať žiadne lieky...snáď sa mi to upraví aj bylinkami..len musím pozisťovať akými 😔

jarus1
10. mar 2008

zatiaľ mi nemešká....pm bola 18.2.

linka
10. mar 2008

Ahojte,mozem poprosit o radu? prvy krat som zacala s ovu testmi,zacala som testovat na 11dc-testovacia ciarka slaba,12dc ciarka silnejsia,ale slabsia oproti kontrolnej a dnes t.j. 13dc je taka ista ako na 11dc,vyzna sa niekto? myslite,ze ovu uz bola? vdaka 😉

janino
10. mar 2008

linka...ak sa objaví akákoľvek čiarka..treba začať snažilkovať každý druhý deň, kým čiarka na ovu teste nezmizne...ono je to tak, že LH je najvyšší tesne pred prasknutím folikulu, takže vtedy by už mali spermijky čakať u teba vnútri aby neprepásli vajíčko kotúľajúce sa vajcovodom 😉

dicinka1
10. mar 2008

jarus,vydrz do rana...rano si urobis testik znovu s rannym mocom...vtedy je najvyssie hcg... janino,vraj je dobra alchemilka...mnesa po nej upravil mc.ja som to mala rozhadzane....42 dni,niekedy dlhsie a anovulacne cykly som mala....

janino
10. mar 2008

keď príde dalšia MS asi ju skúsim...dík 😉

jarus1
10. mar 2008

som nervozna z toho...smutne som pozerala na negaítvny test a teraz dom ma to rozhodilo

linka
10. mar 2008

jani dik 🙂 ,snazili sme sa v sobotu a dnes,tak dufam,ze bojovnici nieco uz konecne poriesia 😅

dicinka1
10. mar 2008

janino....nemas zaco,je tu este vela takych tem,kdesa dozvies,co este mozes pomoct... 😉

janino
10. mar 2008

linka...držím palce 😉

linka
10. mar 2008

aj ja vam vsetkym drzim prsty,aby to uz konecne vyslo 🙂

dicinka1
10. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana
13. mar 2008

Ahojte. Ako sa presne volá ten ovulačný mikroskop? Musím si ho tiež zadovážiť, snažíme sa už asi 9 mesiacov a stále nič, vyskúšala som ovu testy, ale nebola som s nimi spokojná a stáli strašne veľa peňazí. Radšej by som vrazila peniaze do niečoho takéhoto.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre