Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

awe
16. feb 2008

ahojte dievcata 🙂 precitala som si v tejto teme, ze viacere sa pytali, ci je priznak tehu aj to, ze na ovulacnom mikroskope sa zobrazuje papradie aj po oplodneni, myslite si, ze to papradie je len priznakom ovulky alebo to moze signalizovat uz aj mozne tehotenstvo?

cigaretka5
20. feb 2008

AHojte kocky snazime sa o mimi v podstate len par dni, ale uz teraz som zamatena z toho co je tu popisane. Cely cas som bola v naivnej predstave ze najvacsia sanca pocat babo je medzi dvomi cyklami , ale niektore z vas pisu ze povestne papradie sa im ukazalo uz treti den cyklu? ten treti den menstruacneho cyklu?
A co BT - kedy je sanca splodit dieta - ked je najnizsia alebo najvyssia( vzdy som si myslela ze ked stupne)?
Vcera som si kupila ovu test, ale asi som uz uplne blba ale( Lady test( mikroskop) -nevidim v tom sklicku nic ani papradie ani beztvaru strukturu, Kolko slin tam mam dat liter?

dakujem

nela00
20. feb 2008

caute dievcata! mikroskop mam par mesiacov ale zretelne papradie som v nom nevidela. co robim zle? skusala som aj papierovy ovu test, len podla vypoctu dorazenia ovuly, mi nevysiel:(

nela00
21. feb 2008

ahojte, neprida niekto radu v ohlade ovulacnych testov?

google
21. feb 2008

nela musis tie papierove testovat viac dni po sebe... testovala si len jeden den?

lauritka
21. feb 2008

babulky odporucam mkrnut na tuto stranku a najst si clanok o ovulacnych testoch a o BT 😉 lepsie vam to uz nikto nevysvetli 😵 http://merenibt.xf.cz/index2.html

awe
24. feb 2008

ahojte 🙂
kedze mam nepravidelny cyklus, chcela by som tento mesiac vyskusat ovu testiky,ale zda sa mi, ze ceny za to su prehnane, neviete mi zo skusenosti poradit nejaku znacku cenovo prijatelnejsiu, aby som nevyhodila vela penazi, ked neviem, kedy mam ovulku a budem asi musiet testikovat viackrat 😉 cez net nechem objednavat...dakujem za vsetky tipy.

lauritka
25. feb 2008

awe praveze najlacnejsie mozes objednat cez net...inac okrem lekarne nevime ako sa daju zohnat 😕
raz mi objednali v jednej lekarni test verify ovulacny za nejakych 50 SK..ale to bolo uz davno a odvtedy nemaju.
takeze ak chces naozaj usterit tak cez net... www.lacnetesty.sk

awe
25. feb 2008

baby a neviete aka je doba dodania, ked si ich objednam cez net?

weja
27. feb 2008

ahojte, potrebujem poradit...
vcera som si robila ovu test a bola tam slabulinka druha ciarka... ma zmysel testovat aj dnes alebo staci az o 2 dni? 😕 ovu mavam az okolo 20.-24.DC a dnes som len 18DC... meriam aj BT a ta dnes este o cosi vystupila, takze ovu asi tak skoro este nemusim cakat, alebo...?
zaujimali by ma vase skusenosti... 😉

a este jedna otazocka - v pripade, ze by islo o anovulacny cyklus, ukaze sa mi zakazdym len jedna /? 😕

lauritka
27. feb 2008

weja zo skusenosti viem, ze LH hormon moze stupnut velmi ryhlo..ak uz ciarku objavis treba testovat kazdy den.
a ked ide o anovulacny tak to neviem..ono ten LH hormon mozes mat zvysseny ale nemusi byt zrely folikul ktory nepraskne..ale to len dedukujem.
awe neviem aka je doba dodania.

weja
27. feb 2008

lauri - dufala som, ze mi napises ty 😀 beriem ta uz ako odbornika 😉
mne teraz zacali nejako skakat teploty 😒 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... tak sa trochu bojim, aby neslo o anovulacny cyklus 😔 v tom pripade nechcem zbytocne minat ovu testy... ale tak snad, ked sa uz objavila aj ta druha ciara, hadam ovu pride... 🙂

awe - mne to prislo presne o tyzden odo dna, ako som im uhradila peniaze na ucet... inak, uz funguje len ceska verzia tej stranky www.levnetesty.cz, takze to posielaju z Ciech... ale ako vravim, netrva to dlho - max. tyzden... 😉

lauritka
27. feb 2008

weja tak dnes mas teda poriadny skok 😕 nepila si vcera 🙂 a este ma napadlo..co ked prebehla ovulka niekedy rano a potom uz poobede ten test slabol hmm ??? 😕 mne sa raz stalo, ze som vychitla len jeden den pozitivne a na druhy uz som nevidela skoro nic na teste, vyskocilo to velmi rychlo..zo dna na den.

anjelinka
27. feb 2008

ja som kupovala odtial:

http://tehotenskytest.sk/slovensky/kombinovane-...

celu tu sadu, 4 ovulacne a 1 tehu pri tom, vyslo to celkom v pohode.

a dosli za dva dni.

weja
27. feb 2008

lauri - nie nepila som 😀 ja neviem, co mam stale s tymi teplotami ☹ uz to vyzeralo tak vyrovnane a tychto par dni to zasa skace, ako sa mu chce... 😠
ved ja som uz tiez vselijako spekulovala nad tym, ale zda sa mi nepravdepodobne, ze by ovu uz bola - od kyretu som ju este nemala pred 20 DC... 😕 no uvidim, co ten test ukaze dnes... ale dakujem 😉

ozaj, preco sa nemoze pit alchemilka pocas mrchy? 😕 ma to nejaky negativny vplyv na cyklus? ja som sa totiz akosi "pozabudla" a zacala som ju pit uz pocas ms... 😔

lauritka
27. feb 2008

weja ze vraj velmi prekrvuje maternicu.. tak neviem..niekto tvrdi, ze sa nemsie pit ani v tehu..niekto ze ano 😕
ja ju pijem po mrche a tak cca do ovulky na rast sliznice.. potom zase trosku pauza..ono vsetky bylinkove caje by sa mali pit aj z pauzou a striedat vies.

smejko1
27. feb 2008

ja ju vzdy zacinam pit pocas mrchy...... nemoze to skodit..... kamosky co otehotneli to tak tiez pili, tak nevidim dovod, preco by som ja nemala 🙂))

wejka - tento cyklus je nas, nezabudaj 😉

lauritka
27. feb 2008

no ved prave..je to indivudalne... ved uz ako chces..kazdy si najde ten svoj vlastny system ;)

weja
27. feb 2008

lauri - no ved to, ze prekrvuje maternicu, ale tak snad mi cyklus nenaburala... 😕 to by uz co bolo...? 😠
smejko - ahoooj 🙂 uz si zdrava? jasne, ze nezabudam... tento cyklus musime byt uspesne 😉

google
27. feb 2008

lauri a ty ked si pouzivala tie testy - tam pisu ze ked ti vyjdu //, mas sa snazit do 6 - 24 hodin... ale mne vysli dva dni po sebe v rovnakom case //... netusis preco? 😕

lauritka
27. feb 2008

google to sa niekedy stane...ale presne netusim preco..je dobre sa proste snazit v tie dni ked ti vyjde pozitivny a basta ..hoci aj dva alebo tri po sebe 🙂

augustovka
1. mar 2008

ahoojte mala by som na vas jednu otazocku co ukazuju ovu testy po ovu?zas su bez ciarky?

elli.g
1. mar 2008

ahojte...áno augustovka...sú bez čiarky negatívne...pretože je znížená hladina LH hormónu

dicinka1
2. mar 2008

ajojte...mne moj ovu test ukazuje papradie stale...asi je dajaky debilny,nie?

dicinka1
3. mar 2008

ukazoval niekomu tak uz ten mikroskop lady zo svetielkom?

danielitka26
3. mar 2008

ahoj moja

dicinka1
3. mar 2008

ajoj............tu si......?to je prekvapenie

danielitka26
3. mar 2008

tu som.... 😀 ako vyzerá ten ovulačný test ???

dicinka1
3. mar 2008

taky mikroskop ako ruz vyzera...sikovny maly...je bez svetielka,alebo zo svetielkom...stal ma 350 sk....

dicinka1
3. mar 2008

idem off...pa....neskor sa ozvem pa.moja...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre