Aké máte skúsenosti s ovulačnými testami na Slovensku?

ggbg
17. aug 2006

Pekny den prajem,
Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s ovulacnymi testmi na Slovensku? Vyhladavala som na nete, ale nenasla som moc aktualne info. Dnes som si kupila Lady Fertility test - taky maly mikroskop, ale neviem co si mam mysliet - nic tam nevidim ☹
Dakujem za kazdu radu!

danka24
9. júl 2008

ahoj lahhel... ano mas pravdu stihas nebojkaj sa 😉

lahhel
9. júl 2008

Mila danka24,
dakujem velmi pekne za tvoju odpoved...neskutocne ma to potesilo, ze to stihame...pekny dnik 🙂

maryah
17. júl 2008

aj ja mam otazku ohladne ovu testov. kupila som si ovu test (testovanie mocom) a robila som si ho v strede cyklu a robila som si ho dva dni po sebe a obidva dni som mala obidve palicky rovnako tmave. moze sa mi to ukazovat oba dni rovnako? s partnerom sme mali styk obidva dni - aj hned po prvom zisteni dvoch paliciek a aj po druhom (ovu test bol pozitivny predvcerom a aj vcera). neviete ci je tam nejaka sanca na otehotnenie? mohla by som mat styk aj dnes, nebudu po takom "snazeni" tie spermie menej kvalitne? ☹

danka24
17. júl 2008

mary nebojkaj perfektne ste sa trafili a uz len teraz vydrzat aby sa vajko uhniezdilo a o 16dni mozes robit testiik 😉

maryah
17. júl 2008

dakujem danka za odkaz, velmi ste ma potesili a dufam, ze mate pravdu 🙂 . to cakanie je namahave, ale oplati sa cakat.

maryah
19. júl 2008

Zdravym danka, tie dva dni som mala ovu test pozitivne a na treti den som mala bolesti v spodnej casti bruska, asi to boli vajecniky. Taka bolest ako pri menstruacii. 😢

marcelamatisova
24. júl 2008

Ahojte, skusenejsie babenky, neviete nahodou, ked ovulacny test ukazuje iba jednu ciarku (tu kontrolnu), je to zarucene, ze zena nema ovulaciu? Alebo je nejaka sanca, ze to ten test iba nespravne ukazuje? Dakujem 😵

dicinka1
25. júl 2008

musis si to robit-ten test aspon 5 dni po sebe...niekto ma ovulaciu uz 9-ty den..niekto na 14-niekto az na 20-ty...najlepsia je folikumetria....a potom sa este uistit testom....ja to tak robim taktiez.... 😀 😀 😀

mariettka27
26. júl 2008

ahojte babky,tak ja som si kúpila ovu mikroskop asi pred mesiacom v lekárni za 350sk a je úplne na houby... ☹
papradie mi ukazuje každý den,aj teraz ked mám mrchu,tak neviem,či nanho zle plujem alebo čo... 😀 😀 😀
mám značku sonix,tak neviem či máte niektorá podobnú skúsenost s ním...
chcem vyskúšat ešte ovu testy,len je to dost drahé,ale skúsim,ked ten mikroskop nie je dobrý... 😖

dicinka1
26. júl 2008

marietka.,..mikroskop je ch...ovina..to ti napisem, pravdu..mam ho aj ja..a tiez my stale ukazuje papradie..ser na to..ja kupujem ovu tesiky..sice ma to vyjde mesacne okolo 500-600 sk...ale stoji to za to..viem presne kedy je ovulka... 😀

mariettka27
26. júl 2008

ahoj dicinka,hladám na nete nejaké lacnejšie ovu testy,ty ich kupuješ v lekárni?Máš odskúšaných viac druhov?Ak áno,ktoré su najlepšie? 😉

mariettka27
26. júl 2008

dici,ešte sa ta spýtam.Prečítala som na téme Permen,že tvojmu drahému si naordinovala kyselinu listovú,to môžu aj chlapi?Môj berie zatial zinok a cem m,uvažujem nad permenom tiež,len či to nie je zbytočne vela vitamínov.Ten cem m obsahuje aj kyselinu listovú som teraz prečítala na zložení... 😉

maryah
26. júl 2008

ahojte baby, aj ja si myslim, ze ovu testy su lepsie, nemala som sice skusenosti z ovu mikroskopom ...

mariettka27
26. júl 2008

ahoj maryah,tak ten mikroskop radšej ani neskúšaj,mna len vytáča.Ukazuje mi plodné dni stále,aj teraz cez mrchatú... 😒
ty používaš testy?

maryah
26. júl 2008

ahoj mariettka, ano, ja pouzivam ovu testy uz druhy mesiac... ten prvy mesiac mi ukazovalo negativne (asi koli tomu, ze som vysadila antikoncepciu mesiac pred tym) a tento mesiac mi ukazovali dva dni pozitivny vysledok a na treti den som mala bolesti vajecnikov... teraz uz len cakat este tyzden aj par dni a dufam, ze aj tehu test bude pozitivny (i ked neviem lebo som mala stres)

mariettka27
26. júl 2008

maryah,tak ti držím pästičky,aby si si našla potom na testíku dve paličky... 😉
my sme sa tiež snažilkovali pred 3týždnami,aj som si už myslela,že som tehu ked nedošla mrcha ale dostala som ju po týždni meškania.Snád budeš mat ty viac štastíčka... 😉

maryah
26. júl 2008

mariettka, dakujem velmi pekne. ako dlho sa snazilkujete? my len tri mesiace takze tomu este nechavam volny priebeh, ale pomaham si tymi ovu testikmi a dufam, ako kazda zena co sa snazilkuje, ze to co najskor vyde. aj ja ti velmi drzim paste a dufam, ze sa ti to co najskor podari 😉

dicinka1
26. júl 2008

marietka..ja si ich kupujem v lekarni cca 80 sk...ale niektore baby si ich objednavaju cez net...su spolahlive....

dicinka1
26. júl 2008

ano...je tam kyselina listova...ale tu berie aj okrem,ale len sem tam....

dicinka1
26. júl 2008

vela stastia..a do skoreho tehulkovania.... 😀

rovni
26. júl 2008

baby ja by som ten ovu mikroskop uplne nezavrhovala,my sme snazilkovali rok a nic,potom som si kupila ovu mikroskop aj ovulacne testy a hned sa zadarilo-som mala podla testu ovulaciu,aj mikroskop ukazal "papradie",inak tam bola len ta "bodkovana" struktura

dicinka1
26. júl 2008

rovni..asi mas ine sliny ako mi...lebo mne ukazoval vecne to iste...stromceky...

mariettka27
27. júl 2008

ahojky 😉
rovni,to si mala štastie,že ti to tak pekne ukazovalo.Ja asi zle plujem 😀 😀 😀 tak ako dicinka,nie som s ním spokojná.
alebo patríme medzi ženy,ktoré majú ovuláciu celý mesiac? 😀

maryah,dakujem ti pekne za povzbudivé slová,budúci rok budeme istotne všetky tehulkovat...my sa snažíme dva roky.. 😉

dicinka1
27. júl 2008

marietka..to by bolo divne nie? 😀 mat ovulaciu 365 dni v roku... 😀 to by bola parada...

mariettka27
27. júl 2008

no to hej,to by sme už boli dávno tehulienky.. 😀

dicinka1
27. júl 2008

😀 😀 😀

zuzik1407
24. aug 2008

AHOJTE.JA SI OBJEDNAVAM OVULACNE TESTY NA WWW.DOCSIMON.SK

mima263
8. sep 2008

Ahojte baby, poradí mi niekto?

Už 2 cyklus si robím ovulačné testy a aby som sa trafila do toho správneho dňa robím ich už od 10 DC. Zatiaľ som sa nedopracovala k žiadnemu pozitívnemu výsledku. MInulý cyklus som mala tú druhú paličku najviditeľnejšiu na 15 DC a to ani zďaleka nebola rovnako tmavá ako testovacia, potom ju bolo vidieť čím ďalej tým menej. Teraz bola najsilnejšia na 16 DC. Dnes na 17 DC bola oveľa svetlejšia.
Testy si robím každý deň v rovnaký čas poobede, 2 hodiny pred tým už nepijem žiadne tekutiny. Cyklus mám pravidelný 32 dňový.1 mesiac som skúšala merať BT a skákala mi 4 dní 36.6 - 36.9 (to je asi fakt čudné)

Máte niekto podobnú skúsenosť?

jerryjanka
8. sep 2008

ahom ja si robim testy už asi 5 mesiacov a tiež som ani raz nemala test uplne pozitivny
ale posledne tri mesiace aj meriam teplotu tak presne viem kedy je ovulka 😉

mima263
8. sep 2008

Skúsim, dík 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre