Ako si zistím ovulačné dni?

cejka
23. apr 2007

ahojte pomozeme my niekto ako si zistim ovulacne dni 🙂

estanis
1. mar 2011

@dayanka precitaj si vyssie prispevok, ktory napisala katarina104

dayanka
1. mar 2011

@estanis no vdaka...

estanis
1. mar 2011

@dayanka ak niecomu nebudes rozumiet, myslim, ze katke mozes napisat, ona ti poradi 😉 alebo aj ja, niecomu som sa pri katke naucila 😉

riana12
1. mar 2011

@lucka.lucy nemyslim, ze by si bola tehu... je taka pikoska, ze ovu test vie reagovat aj na hormon HCG, ktory sa v tehu tvori... teoreticky teda, ak by si uz bola tehotna, tak by si mala ovutest silnejsi...
myslim vsak, ze tehotna nie si...
testuj, kym sa ti testiky neminu, nemozes usudzovat z dvoch urobenych testov, ze ovu nemas alebo ze si tehu a pod. ved kalkulacka na nete ti vyratala, ze najneskorsi termin ovulky moze byt 4.3., ja by som na tvojom mieste testovala az do nedele, to by ti malo vydrzat s testami...
a byvas v zahranici?

riana12
1. mar 2011

@dayanka robis si niekde na internete graf?alebo doma na papieri kreslis?

dayanka
1. mar 2011

@riana12 NO PRAVE SOM ZBUCHALA 1 NARYCHLO V PC, NIC MOC, ALE DA SA VYCITAT...VYZNAS SA V TOM PROSIM TA????

riana12
1. mar 2011

@dayanka a vies ten graf dat sem? alebo mi aspn napis datum-den cyklu-teplotu, ako si si to kazdy nem namerala a ja na to mrknem 😉 a potom to skusime zhodnotit... ja si BT meriam uz dva roky, tak co-to uz mam odsledovane...

dayanka
1. mar 2011

@riana12 mam to v exceli, cize sem to asi nepojde ☹

riana12
1. mar 2011

@dayanka napisem ti do IP moju mailovu adresu a mozes mi poslat tu tabulku tam, mozme sa tak dohodnut? 😉

dayanka
1. mar 2011

@riana12 jasneeeeee diiiky moc 🙂

riana12
1. mar 2011

@dayanka tak pisem do IP teraz 😉

riana12
1. mar 2011

@dayanka no tak podla grafu si zatial ovu nemala... ake mavas inokedy cykly? dlhe? alebo roznej dlzky?

inak by som ti odporucila robit si graf niekde na internete - www.wunchkinder.net /nemecka/ alebo www.fertilityfriend.com /anglicka/
a ked budes potrebovat pomoc, tak mozes dojst sem - https://www.modrykonik.sk/forum/tema/grafy-bt-s...

lucka.lucy
1. mar 2011

@riana12 byvam v Madride uz tri roky a dva roky som vydata. 😀 Len mi to je trosku divne, lebo mam aj take malinke krce v podbrusku, take akoby tlak. tak preto som sa tesila, ze budem ovu a zatial teda nic. tak uvidim 😖 zajtra okolo druhej si urobim dalsi a ked nic tak budem pokracovat az do nedele. A na buduci mesiac si kupim na kazdy den aby som to mala 100% iste 😀 😎
Ty uz mas babatko?

riana12
1. mar 2011

@lucka.lucy baby si tuna objednavaju dost lacne testy tusim z e-bay... tak tam skus popatrat aj ty 😉 rozhodne to vyjde podstatne lacnejsie ako z lekarne... inak tu na SK sa da za cca 8€ kupit 5ks ovulacnych, tak som normalne sok zazila, ked spominas tie ceny v Madride 😕
no ja babatko este nemam...

lucka.lucy
1. mar 2011

@riana12 no to je napad cez e-bay to ma ani nenapadlo 😎 no je to tu dost zle co sa tyka tehotenstva, nedostavas ani matersky prispevok 😵 dobre,co??

riana12
1. mar 2011

@lucka.lucy no to je pecka 😝 🙄

topanka
14. mar 2011

no ja by som sa pridala mam podviazane vajecniky uz 12 rokov a ovulaciu som mala pravidelne po case mi zmizla a teraz ju badam tiez ale nie kazdy mesiac ze by sa mi tie vajecniky trocha uvolnili bola by som aj rada keby som tehotna no uvidím vsak príroda dokaze vsetko !

xixi7
4. apr 2011

Baby opravte ma prosim, ak sa mylim. Pri merani bazalnej teploty dojde ku dnu, kedy mi nahle stupne teplota. To je vsak uz den po ovulacii. Ovulacia je vypustenie vajicka z vajecnika. Ked je vajicko vypustene, je schopne oplodnenia 12 az 48 hodin pred svojim zanikom. T.j. niekomu od ovulacie vajicko zanikne do 12 hodin, niekomu do 48hodin. Takze v case, ked mi stupne BT, tak moze byt vajicko 24 hodin vypustene a bud je neskoro alebo mam este dalsich max. 24 hodin na otehotnenie.

adusska
4. apr 2011

Kočky viem, že to možno nebude presne k veci,ale ako som hľadala tak som hľadala ale nikde som nemohla nájsť tému ktorá by mi pomohla...tak to risknem tu u Vás 🙂
Počujte....sexovali sme s mužom zhruba na 9-10 deň po menzese...je vtedy nejaká pravdepodobnosť otehotnenia?
Prosím napíšte mi na adika10@post.sk
Moc Vám ďakujem,krásne zajtrajšky prajem 😉 Andrea

madeinslovakia
10. feb 2012

☹ halo dieutata!
tak drahe testy ako mam udržat pritom som nezamestaná, pomožete mi prezradit je možno aj iným sposobom zistit OVU prosím?
Dakujem!
madein.

martaholla
23. júl 2012

@simonka321 ten výtok môže znamenať že si v tom"poznám tú tabletku pred rokom som použila aj já
no úž by som jú nepoužila nikdy...lebo nechcem tú strašiť baby alé je dosť možné že ked chceš bábo nemusí ani byť
ták to je...ja si vždy poviem čo príroda dá vie prečo ..lebo to ták má asi byť 🙂

viktorka555
31. júl 2012

ja som používala ovulačný prístroj - personu, ovulačné testovacie tyčinky dáš do moču a prístroj vyhodnotí, mám ju z Nemecka, už ju nepotrebujem, som na materskej.

hoho
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkadi
27. jan 2013

aka je najvhodnejsia teplota na splodenie drobceka babulky.

marikac
27. jan 2013

@katkadi u kazdeho ina 😉 sleduj si teplotu, meraj si pravidelne, a graf ti vyhodnoti ovu....ibaze spatne, preto je dobre poznat svoj cyklus.......ja odporucam v kombinacii s ovulacnymi testami.

katkadi
27. jan 2013

JA MAM CYKLUS KAZDYCH 35 DNI

morandia
18. feb 2013

AHOJTE ..OHLADOM TEJ OVULACIE ESTE JU LEN OCAKAVAM:D NO CHCEM SA OPYTAT CI NEVIETE PORADIT KEDY JE DOBRE POCAS OVULACIE ALEBO PRED CI PO NEJ SNAZIT SA O BABATKO ...IDE O TO ZE BY SME CHCELI DIEVCATKO A NETUSIM KEDY JE NAJLEPSIE ...DAKUJEM ZA INFO

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre