• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cervikálny hlien a bazálna teplota

23. novembra 2016 
14. jún 2012 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby dnes mam cevikalny hlien taky ako bielok ,chceme babatko ale mm je na nočnej :unamused: .Ako dlho trva tento hlien a kedy su plodne dni?
5. aug 2012 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bubinko83 hlienik mozes mat aj par dni pred ovulaciou, takze pokial je,snazte sa.
v den ovulacie sa uz zvykne kazit -a kremovatiet,po ovule je husty a biely.
7. aug 2012 o 06:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka ahoj, po ovulácií je hlien hustý a biely? lebo mne teraz vyšlo, že by som mala ovulovať až 03.10.2012, ale ten hustý hlien biely som pozorovala už 30.09.2012 - je možné, že by som mala ovuláciu tak skoro po menštruácií? :confused: ďakujem za odpoveď, akosi sa v tých veciach ešte moc nevyznám :grinning:
1. okt 2012 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkadovolenka moze byt aj pred ovulkou hned po mrche. potom sa zacne menit.. na vodovy a pripadne taky bielkovy tahavy..
cize sleduj dalej ;) on moze rychlo zmenit konsiztenciu
1. okt 2012 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
aha, dakujem pekne :slight_smile: už som dačo naštudovala aj na nete - mení sa to akosi rýchlo, to máš pravdu :dizzy_face:
1. okt 2012 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Babule, je normálne ak mám po ovulácii krémový hlien? Graf mi teplotu ešte nevyznačil ale na 99,9% som si istá že bola na 18DC (teraz som 21DC). Nemá po ovulke nastať "obdobie sucha" ?? A okrem toho ma pobolievajú vaječníky ako pred menzesom, resp. aj pred ovulkou ma takto v poslednej dobe pobolievajú :confused:
4. okt 2012 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@26lenka6 aj ja som 6.den po ovulke a stale mam biely čiry vytok nieje ho vela ale je tam.Baby mali ste ho daktora ked ste uz boli v tom?
14. okt 2012 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mojedieta ahoj, ja som si tiež už myslela že možno sa konečne zadarilo , že taký hlien mávajú niektoré tehulky ale teplota klesla, ja dnes, max. zajtra začínam nový cyklus. A možno to je tým Mastodynonom ktorý užívam. Takže už viem že sa nemám toho hlienu držať keď si zas budem namýšlať že som hádam už aj tehu :pensive: . ale každopádne, držím palce :wink:
15. okt 2012 o 07:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@26lenka6 ahoj s hlienom je to individualne.. niekto uz po ovulacii ziadny nema, niekomu sa iba zmeni jeho farba a konzistencia.. v zasade ak je husty a biely alebo len nie je ako ten pocas ovulacie nie je to nic nezvycajne..
15. okt 2012 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@syssu tak neviem ale ja som to takto este nemala...po ovulke som mala vzdy uz husty biely vytok a to som vedela ze uz mam neplodne obdobie..
15. okt 2012 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak mam od dnes tahavy lepkavy hlien,konzistencie bielka a mam 17DC tak kedy by sme mali mat sexik najlepsie.zajtra idem do nocnej.nechcem to prepast.
21. jan 2013 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka
ahoj lauritka.dúfam,ze ta neotravujem ,ale ako som čítala vo viacerých témach tak sa celkom vyznas:slight_smile: potrebujem poradiť.dnes som 15dc a včera poobede som mala bielkovy tahavy hlien a dnes sucho,teplota predovulacna...bola to ovulka,alebo čo?
25. jan 2013 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katra52 ahojki.. no ovulka moze byt, dnes, v den ovu sa uz moze hlienik kazit ;) zajtra by si mala stupnut..
25. jan 2013 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka
a ak nestupne? ja už som z toho všetkého jeleň :/
25. jan 2013 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katra52 tak mala by zajtra, najenskor pozajtra , ale hlienik sa niekedy objavi aj mimo ovu hmm.. a ake mas teraz teploty ?? nemas graf ??
25. jan 2013 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
36,3-36,5 graf si robím v mobile
26. jan 2013 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka
ahoj lauritka:slight_smile: tak teplota stúpla ako si písala ale merala som o hodinu skôr 36,7:slight_smile: tak ovulka bola az včera?nie ked bol ten vajcovy hlien?:slight_smile: kedy si mam znacit?
26. jan 2013 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katra52 noo super. ovulacia je den poslednych nizkych teplot, takze vcera . v den ovu ako som pisala, sa uz moze hlien kazit. dnes si teda 1 dpo ale je dobre si to potvrdit este aspon dalsimi 2-3 teplotami, ci budes aj nadalej vysoko.
26. jan 2013 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka
ďakujem si veľmi zlatá :slight_smile: konečne niekto ochotný mi poradiť,keďže aj môj dr. je neochotny.:/
26. jan 2013 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katra52 kludne, ved som tu uz nieco zazila a videla.. :D :wink:
26. jan 2013 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka
minulý cyklus som mala anovulak,menstruacia s meškaním ak sa to tak dá nazvať bo mávam nepravidelne a to taka ze som mala 6dni spinenie 3 dni normal a potom zase jeden den spinenie.na 7 den u dr. robil sono,ze všetko je ok.2roky sa s mm snažíme a on mi povie ze sme mladý.tak mi dr.krajanovi zo šale poslal do prievidze papiere pre mm na spermiogr :rolling_eyes: am a mne na vyšetrenia do blavy tak som zvedavá čo poviedia výsledky...dvanásť rokov mi môj dr. nerobil žiadne testy ...prepáč že som sa tak rozpisala,ale nemám s kým o tom pokecat :sweat_smile:
26. jan 2013 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katra52 no po dvoch rokoch snazenia uz sa patri nieco poriesit, mladi nemladi.. to uz moze indikovat nejaky problem . takze ti asi urobia hormonakny profil. mm spg- to je super- ale este aj meraj teplotu, tam to tiez pekne vidno ci ovulacia prebieha alebo nie.
26. jan 2013 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katra52 a ku ktorému dr. chodíš? bývaš priamo v PD? Ja som z bojníc.
Dva roky snaženia a nič to treba už riešiť. My sme po roku snaženia, a po doktoroch sme chodili 3roky, a teraz máme dvojky
26. jan 2013 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lauritka
no veď práve ,že ked nerieši on tak to riešime cez iného dr.ten mi hneď poslal tie papiere,tak v pondelok ide mm k urologovi a pak uvidíme čo mi povedia ked budem volať po jeho výsledkoch do blavy...so synčekom sme sa pokúšali tiež dlhšie ale ten sa na 8. mesiac zaradilo...
26. jan 2013 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula18
ahoj:slight_smile: ano priamo z pd...chodím k Perkacsovi,chcela som sa k Hudecovi dat,ale je v takom stave :(
26. jan 2013 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katra52 no ja som chodila s hudecovi, ale bola to tak trocha strata času. Na všetko mal čas, keby to bolo na nom ešte by sme deti nemali. Ja som si musela všetko vybaviť.
27. jan 2013 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula18
to fakt aj Hudec je taky lenivý? tu v pd su asi všetci gyn. takí:( a teraz máš koho? ja tiež pôjdem kvôli tomu do ba...a neviem ku komu sa mam preradit....
27. jan 2013 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, vidim, ze sa tu venujete hlienu krcka maternice, mam otazocku, mozem mat plodny hlien, aj ked sa neuvolni vajicko, ak je anovulacny cyklus, popripade ak nepraskne folikul a vytvori sa cysta?
13. feb 2013 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, viete mi poradit? ovulaciu mavam skoro po MS. tento mesiac som si vsak vsimla, ze menzes presiel, ale po jednom cistom dni sa mi objavil plodny hlien svetlo ccervenej farby. najskor som myslela, ze je to este nejake spinenie ako dozvuk MS, ale to uz by bolo dlho a je to svetlo cervene a zretelne ide o hlien. mam s tym bezat k lekarovi alebo to moze byt sprievodny znak ovulacie? ovulacny test mi zatial vysiel negativne (velmi slaby pruzok oproti kontrolnemu)
14. feb 2013 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok