• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cervikálny hlien a bazálna teplota

23. novembra 2016 
@leellee no nie je to uplen idealne, tie teploty mas take nizsie.. ale dajme tomu, ze ovu bola.. uvidime. kedy pride mrska.
3. aug 2014 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka ahoj, prosim ta, ty sa v tom vyznas... Zaujimalo by ma aka bazalna teplota ma byt po tehotenstve. Som 9 mes po porode a teraz sa nam stala taka nehoda :sweat_smile: tak som skusila odmerat tepotu a je skor vyssia ako nizsia. Pred tehu som poctivo merala ale teraz po porode neviem ako to je. Este som totiz nemala od porodu menzes...
24. aug 2014 o 18:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juranka no akolko mas ??? taku aku si mavala po ovu ?? treba zmerat ale viac dni po sebe.. :wink:
24. aug 2014 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka mala som dnes 36,9. je to taka teplota skor po ovulke lebo pred som mavala iba zhruba 36,4. Budem teda merat dalej a uvidim co dalej. No nepamatam sa presne kolko dni uz je po keksiku ale asi min. tyzden az 10 dni. Cakam ci pride aj menzes pretoze 2 dni po keksiku bol aj tahavy hlien aj bolest vajecniku na jednej strane...
24. aug 2014 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@juranka jj tak este meraj, ci aj dalsie teploty budu hore.
24. aug 2014 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som dosť zmätená z aktuálneho môjho grafu. Myslela som, že som mala ovu na 11ty deň. Stále mám však výtok vaječného bielka a stále sa mi zdá kvalitnejší a je ho už aj viac. Zatiaľ to bolo vždy tak, že mi výtok po ovu zmizol a asi týždeň potom a týždeň pred MS som začala cítiť podbruško. Aj teraz by to sedelo s podbruškom, ale nechápem ten výtok. Myslíte (na základe grafu), že ovu môže ešte len prebehnúť?

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php#
25. aug 2014 o 15:13  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. aug 2014 o 15:43  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eetynka zle to davas.. hore si klikni na sharing, home page set up... a tam klikni na create ur own chart.. a potom ti hore v takom uzkom ramceku vygeneruje link
25. aug 2014 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. aug 2014 o 21:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka Ďakujem Lauritka, ale voľako sme to nezvládli, tak mi drahý spravil screenshot :slight_smile: spravila som si nakoniec ovutest a vyzeral skoro pozitivne. tak mi zmizla ta cervena ciara, ktora dovtedy ukazovala ovu na 11ty deň. Na 9ty deň bola na ovuteste tiež druhá čiarka (bledšia ako dnes), tak som ďalej netestovala, lebo sa mi zdalo skoro. Na 12ty podobna ako na 9ty a na 13ty uz ziadna.
25. aug 2014 o 22:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eetynka no pockaj a dnes ho mas zase pozitivny ? :confused:
25. aug 2014 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka hmm, ešte nie úplne. je to môj prvý mesiac s ovutestami... všetky predtým mali druhú čiarku slabšiu ako má tento.
25. aug 2014 o 22:38  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eetynka no lebo si to zapisala do grafu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2014 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka toto je prvykrat, co som to zapisala. Na ten 11 ty den som nemyslela ciarku na ovuteste, ale na fertilityfriendovi, co ti automaticky spravi do grafu ten velky cerveny kriz cez cely graf, ked si mysli, ze bola ovu. Ale to zmizlo, ked som tam dnes dala + k ovutestom. takze asi mi to zle oznacilo ovu a je az teraz, ze? Minuly mesiac som mala 36,4 v 2. lutealnej faze (merane v ustach), tak som trosku zmatena. proste som si myslela, ze uz mam PMS a ja som este asi ani ovu nemala.. O:slight_smile:
25. aug 2014 o 22:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eetynka no ale preco si to tam dnes dala :slight_smile: ked si dnes nemala pozitivny &,
25. aug 2014 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eetynka ono teoreticky mozes byt 9 dpo, ovulka mohla byt 13 dc.. ale ked merias v ustyych.. no nemusi to byt uplne presne.. najlepsie je merat v posve, tam je stala teplota.
25. aug 2014 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka v ustach mi to viac vyhovuje. parkrat som skusila odmerat potom aj v posve a vzdy som mala o 0,3 viac. dnes teplota 36,2 a ciarka zosilnela. zeby uz? ja mavam jeden cyklus 28 dnovy a druhy 35 dnovy - teraz mam ten dlhsi cyklus, ale ak ovulka bude zajtra, pozajtra, tak to uz taham na 40ty den a to som uz dlho nemala..

ten spodny test je dnesny, vrchny vcerajsi
26. aug 2014 o 21:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eetynka jj.. no podla mna su ale obidva pozitivne.
26. aug 2014 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@eetynka pocu nebudes ty tehu nakoniec ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2014 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka no keby nebolo toho hlienu (viem, ze to moze byt aj v tehu, ale myslim, ze mam otvoreny krcok, co by v tehu nebolo), tak by som o tom zacala uvazovat. ale je ale :slight_smile: mam posledny ovu test, tak ten to zajtra bud vyluci alebo.. nevyluci :slight_smile:
26. aug 2014 o 21:55  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@eetynka no som zvedava :slight_smile:
26. aug 2014 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka tak to aj ja veru :slight_smile:
26. aug 2014 o 22:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
teplota vyskocila na 36,5. hlien stale pritomny. ovu test (z ranneho mocu, nevydrzala som) stale pozitivny
27. aug 2014 o 07:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka dnes 36,3 vytok zmizol zo dna na den, tehu test negativny. Takze zajtra pozajtra MS :( Aspon sa mi posunula ovulka na skorsie (zacala som brat cinske bylinky).
28. aug 2014 o 14:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eetynka ah :frowning2: nno jo..
28. aug 2014 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka Ahojky, tak dnes som cakala 36,1 alebo tak, ale vyskocila na 36,6. spravila som si teda posledny ovu test, co som nasla doma a je podobny ako tie predtym. cize toto je moj 4 ovutest, co vyzera tak nejak podobne (vcera som nerobila, lebo som robila tehotensky mamatest a na nom nic nebolo). O fyzickych a psychickych priznakoch pisat nechcem, lebo to moze byt PMS, "nieco na mna ide" atd a v tom sa nikto nevyzna..
Dakujem za nazor :slight_smile:
29. aug 2014 o 13:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eetynka tak potom si asi po ovulke, ak sa budesdrzat hore :slight_smile: tie testy si mala jasne pozitivne. a toby tomu aj odpovedalo :slight_smile:
29. aug 2014 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritka aha, sa mi to konecne podarilo:

http://www.fertilityfriend.com/home/406076

teda myslis, ze ovulka nebola 11ty alebo 13ty den? ten vytok som mala asi 2 tyzdne (zvycajne ho mam 4 dni) a brucho citim uz tiez asi 10 dni. nechce sa mi verit, ze by bola az teraz ovu (brucho vzdy citim az po ovu, par dni pred MS). To plusko do OPK som si dala naschval (vtedy som ja mudra netestovala:slight_smile:) na 9ty den bola ciarka, ale slabsia, na 12ty taka ista a na 13ty uz ziadna, preto si myslim, ze som to s ovutestami presvihla.

Tento dnesny test je uz podla teba negativny?
29. aug 2014 o 14:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eetynka mozem sa opytat ake cinske bylinky to boli? dakujem
2. apr 2015 o 08:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Prosím mam otazocku.teraz prvý mesiac si zapisujem do grafu BT.vcelku rozumiem kedy by mala nastat ovulacia a tiež rozumiem,že sú dve fázy cyklu.nerozumiem ale,ako presne ich mam rozdeliť v grafe.všade píšu,že zaznacuje o 0;05 C nad najvysiu teplotu z tých nízkych najneskôr po 6 dní z tých nízkych teplôt.ale 6 deň uplne od začiatku cyklu,či 6 deň po skončení menstuacie.Ďakujem :slight_smile:
8. jún 2015 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok