Cervikálny hlien a bazálna teplota

katakata
29. jún 2006

baby, vytváram túto tému pre tie snazilky ktoré si merajú bazálnu teplotu a sledujú aj hlieny.ja to pozorujem asi tri mesiace a mám pocit ze sa odchylujem od normálu.v múdrych knihách sa píse ze tvorba hlienu trvá tak 3 dni v rôznej intenzite a to by mali byť práve tie dni kedy teplota trosku klesne pred ovuláciou...ja vsak sledujem teplota sa oproti hlienu omeskáva o také tri styri dni....vie mi niekto poradit ako mám pri takom chaose vedieť kedy ovulujem? napíste prosím aj vase skusenosti s touto metódou. dík

lauritkatesty
21. jan 2016

😉

butterfly333
21. jan 2016

@dzanem dakujeeem aj ja tebe 😉

dzanem
5. feb 2016

Ahojte,bola ovu?hlien bol 8,9,12dc

lauritkatesty
5. feb 2016

@dzanem 12 dc 🙂

dzanem
5. feb 2016

@lauritkatesty okii,vdaka 🙂

simonezet
9. apr 2016

Caute myslim si, ze mam prave ovulaciu ale nezaznamenala som cervikalny hlien:(. Pred ovu skor taky hnedkasty - zltkasty vytok. Tak neviem :(. Je mozne ze tam je ale je len pri krcku?? Mozem otehotniet aj ked ho je malo?

lauritkatesty
9. apr 2016

@simonezet teoreticky ano, su zeny co skoro vôbec nebadali hlien a otehotneli..
dolezity je hlavne na krčku aby bol priepustny pre spermie.

pifina
9. apr 2016

@simonezet mne na hlien velmi pomohol pupalkovy olej, po mesiaci bol hlien aj babo v brusku 😅 2x 😅

simonezet
9. apr 2016

Dakujem baby

bosorka27
25. máj 2016

Dievčatá bola ovulka a kedy?prečo asi mi teplota tak pomaly stúpa?

lauritkatesty
25. máj 2016

@bosorka27 no mozes byt teoreticky 1 dpo a este to moze ist vyssie, nie kazdemu stupa hned 🙂

bosorka27
26. máj 2016

@lauritkatesty hm....ďakujem:(

lauritkatesty
26. máj 2016

@bosorka27 No dnes ako?

bosorka27
26. máj 2016

@lauritkatesty dnes takto ale mojkanie bolo naposledy v nedeľu tak aj tak nič z toho nebude:(

pifina
26. máj 2016

@bosorka27 netreba hadzat flintu do zita, spermie preziju pri dobrych podmienkach niekolko dni 😅

bosorka27
26. máj 2016

@pifina ďakujem len neviem či mali dobré podmienky:/

bosorka27
26. máj 2016

@bosorka27 a ozaj nemohla byť ovu skôr?nemohla mi teplota stúpať pomaly a postupne?

bosorka27
26. máj 2016

@pifina a ozaj nemohla byť ovu skôr?nemohla mi teplota stúpať pomaly a postupne?

pifina
26. máj 2016

@bosorka27 nepamatam si uz presne tie pravidla, ale myslim, ze nie

bosorka27
26. máj 2016

@pifina hm ďakujem:(

lauritkatesty
26. máj 2016

@bosorka27. No keď.bol. sexik .v.nedeľu,a ovullka.mohla.byť. v utorok,tak mohli.ešte vydržať

bosorka27
27. máj 2016

@lauritkatesty tak je to 50:50 .uvidíme...

ejuska2586
19. aug 2016

Pekný deň prajem. Potrebujem radu. Prvý krát si sledujem cyklus:
- Dnes je 11DC:
1-5. den: teplota nemerana - menzes,ovu test samozrejme tiez nerobeny
6. den: teplota 36,2; ovu test negativny, bez hlienu
7. den: teplota 36; ovu test negativny, bez hlienu
8. den: teplota 36,2; ovu test negativny, hrudkovitý biely hlien
9. den: teplota 36,2; ovu test negativny, hrudkovitý biely hlien
10. den: teplota 36,2; ovu test negativny, biely kremovy hlien
11. den: teplota 36,2; ovu test zatiaľ nerobený, skôr vodnatý, ale ešte nie úplne číry a je neelastický

Myslíte si, že sa môže blížiť ovulácia? Môže byť ťen dnešný hlien už plodný?

lauritkatesty
19. aug 2016

@ejuska2586 ano len meraj dalej, vodnaty pripade natahovaci hlien sa moze obavit uz aj par dni pred ovulkou.

ejuska2586
19. aug 2016

Dnesny testik-uz moze prichadzat ovulka?

ejuska2586
19. aug 2016

Tak uz je to potvrdene. Robila som si pred chvilkou teatik a mam 2 krasne ciarocky. Takze predsa bude ovulka...

ejuska2586
20. aug 2016

Takze vcerajsi vwcerny verzus dnesny ranny... A rano bol aj sex, ak sa podari, tak aj vecer akusim manzela nahovorit. Tak snad sa zadari a menzes uz .Takze vcerajsi vwcerny verzus dnesny ranny... A rano bol aj sex, ak sa podari, tak aj vecer akusim manzela nahovorit. Tak snad sa zadari a menzes uz nepride.....

nivea777
20. aug 2016

@ejuska2586 skor si dajte sex zajtra rano..do vecera sa mu nestihnu doplnit spermie,resp. nestihnu dozriet..preto sa aj odporuca kazdy 2-3 den mat styk

polyana
20. aug 2016

ahojte, velmi sa v sledovaní hlienu nevyznám, nikdy som to nerobila. Ale kedže sme sa rozhodli pre tretie bábo, potrebujem poradiť. Včera mi doktor pri prehliadke povedal, že ovulka ešte nenastala, tj. bol 13 den cyklu. Dnes ráno som ale pobadala taký mazlavejší hlien na toaletáku, a celkovo sa cítim stále dosť mokro. A oblasť rodidiel je na dotyk akoby potretá gélom. Môže byť že už ovulka prišla? Kedy sa asi posnažiť? Dnes či lepšie až zajtra?

lauritkatesty
20. aug 2016

@polyana kym maš hlien, snazte. presne sa to neda urcit, moze byt aj par dni pred ovu.. po nej zistis, ked uz bude husty a kremovy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre