• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cervikálny hlien a bazálna teplota

11. septembra 2016 
21. jan o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dzanem dakujeeem aj ja tebe emoticon
21. jan o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte,bola ovu?hlien bol 8,9,12dc
5. feb o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. feb o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lauritkatesty okii,vdaka emoticon
5. feb o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Caute myslim si, ze mam prave ovulaciu ale nezaznamenala som cervikalny hlien:(. Pred ovu skor taky hnedkasty - zltkasty vytok. Tak neviem :(. Je mozne ze tam je ale je len pri krcku?? Mozem otehotniet aj ked ho je malo?
9. apr o 18:29  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016 (27. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simonezet teoreticky ano, su zeny co skoro vôbec nebadali hlien a otehotneli..
dolezity je hlavne na krčku aby bol priepustny pre spermie.
9. apr o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simonezet mne na hlien velmi pomohol pupalkovy olej, po mesiaci bol hlien aj babo v brusku emoticon 2x emoticon
9. apr o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Dakujem baby
9. apr o 20:58  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016 (27. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá bola ovulka a kedy?prečo asi mi teplota tak pomaly stúpa?
25. máj o 21:55  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (7. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bosorka27 no mozes byt teoreticky 1 dpo a este to moze ist vyssie, nie kazdemu stupa hned emoticon
26. máj o 00:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty hm....ďakujem:(
26. máj o 08:28  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (7. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bosorka27 No dnes ako?
26. máj o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty dnes takto ale mojkanie bolo naposledy v nedeľu tak aj tak nič z toho nebude:(
26. máj o 13:17  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (7. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bosorka27 netreba hadzat flintu do zita, spermie preziju pri dobrych podmienkach niekolko dni emoticon
26. máj o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pifina ďakujem len neviem či mali dobré podmienky:/
26. máj o 20:43  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (7. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bosorka27 a ozaj nemohla byť ovu skôr?nemohla mi teplota stúpať pomaly a postupne?
26. máj o 20:51  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (7. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pifina a ozaj nemohla byť ovu skôr?nemohla mi teplota stúpať pomaly a postupne?
26. máj o 20:53  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (7. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bosorka27 nepamatam si uz presne tie pravidla, ale myslim, ze nie
26. máj o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pifina hm ďakujem:(
26. máj o 21:15  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (7. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bosorka27. No keď.bol. sexik .v.nedeľu,a ovullka.mohla.byť. v utorok,tak mohli.ešte vydržať
26. máj o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty tak je to 50:50 .uvidíme...
27. máj o 07:04  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (7. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)

Pekný deň prajem. Potrebujem radu. Prvý krát si sledujem cyklus:
- Dnes je 11DC:
1-5. den: teplota nemerana - menzes,ovu test samozrejme tiez nerobeny
6. den: teplota 36,2; ovu test negativny, bez hlienu
7. den: teplota 36; ovu test negativny, bez hlienu
8. den: teplota 36,2; ovu test negativny, hrudkovitý biely hlien
9. den: teplota 36,2; ovu test negativny, hrudkovitý biely hlien
10. den: teplota 36,2; ovu test negativny, biely kremovy hlien
11. den: teplota 36,2; ovu test zatiaľ nerobený, skôr vodnatý, ale ešte nie úplne číry a je neelastický

Myslíte si, že sa môže blížiť ovulácia? Môže byť ťen dnešný hlien už plodný?
19. aug o 09:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ejuska2586 ano len meraj dalej, vodnaty pripade natahovaci hlien sa moze obavit uz aj par dni pred ovulkou.
19. aug o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnesny testik-uz moze prichadzat ovulka?
19. aug o 15:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak uz je to potvrdene. Robila som si pred chvilkou teatik a mam 2 krasne ciarocky. Takze predsa bude ovulka...
19. aug o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Takze vcerajsi vwcerny verzus dnesny ranny... A rano bol aj sex, ak sa podari, tak aj vecer akusim manzela nahovorit. Tak snad sa zadari a menzes uz .Takze vcerajsi vwcerny verzus dnesny ranny... A rano bol aj sex, ak sa podari, tak aj vecer akusim manzela nahovorit. Tak snad sa zadari a menzes uz nepride.....
20. aug o 10:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ejuska2586 skor si dajte sex zajtra rano..do vecera sa mu nestihnu doplnit spermie,resp. nestihnu dozriet..preto sa aj odporuca kazdy 2-3 den mat styk
20. aug o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, velmi sa v sledovaní hlienu nevyznám, nikdy som to nerobila. Ale kedže sme sa rozhodli pre tretie bábo, potrebujem poradiť. Včera mi doktor pri prehliadke povedal, že ovulka ešte nenastala, tj. bol 13 den cyklu. Dnes ráno som ale pobadala taký mazlavejší hlien na toaletáku, a celkovo sa cítim stále dosť mokro. A oblasť rodidiel je na dotyk akoby potretá gélom. Môže byť že už ovulka prišla? Kedy sa asi posnažiť? Dnes či lepšie až zajtra?
20. aug o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@polyana kym maš hlien, snazte. presne sa to neda urcit, moze byt aj par dni pred ovu.. po nej zistis, ked uz bude husty a kremovy
20. aug o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš