• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cervikálny hlien a bazálna teplota

11. septembra 2016 
Baby ja sa sledujem uz cez pol rok a stale nechapem ovu hlienu nikdy ho nemam natahovaci a ciry ale ked ma dost boli v podbrusku spravim ovu test je pozit ale hlien mam zakaleny mliecny a trochu sa natahoval viete mi poradit ze preco??
8. sep o 22:37  •  3 deti - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Chcem vas poprosit o radu. Prvy mesiac meriam BT a skusala som aj ovu testy. Ani jeden test sa mi nezafarbil uplne. Myslite ze ovu uz prebehla? Prikladam aj grafik:smiley: citala som uz tolko prisprvkov, ze sama sa v tom nevyznam:smiley: dakujem za kazdy koment:smiley:
11. sep o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajoda 8-9 dc si ebola nachladnuta, nepila alkohol .?? meriaš stale rovnaký čas ?
11. sep o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty pila som 7dc, ale to nejaké dva poháre rýbezlaku :slight_smile: nachladnutá nie som. meriam teplotu rovnaký čas, každé ráno po zobudení. Ovu testy som robila tiež každý deň rovnaký čas poobede ked som prišla z práce. Skúsila som urobiť ovu test teraz ráno a vyšiel pozitívny :slight_smile: Len mi to nejak nepasuje zase s teplotou :slight_smile:
11. sep o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jajoda ktory den vyšiel rano pozitivny ?
11. sep o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty 11dc vyšiel pozitívny a ešte čo mám poznačené pichanie v podbrušku od 5-7 dc
11. sep o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jajoda tak to ti potom sedi. sice sa nema testovat rano, lebo potom uz si mozes vycikat cely hormon, ale v tvojom pripade je to v podstate uz jedno, lebo BT stupla na 13 dc a drzi sa hore. takze ovulka bola 12 dc
11. sep o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty si strašne zlatá, ďakujeeeem :slight_smile: :slight_smile:
11. sep o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. sep o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš