• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cervikálny hlien a bazálna teplota

23. novembra 2016 
Baby ja sa sledujem uz cez pol rok a stale nechapem ovu hlienu nikdy ho nemam natahovaci a ciry ale ked ma dost boli v podbrusku spravim ovu test je pozit ale hlien mam zakaleny mliecny a trochu sa natahoval viete mi poradit ze preco??
8. sep o 22:37  •  3 deti - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Chcem vas poprosit o radu. Prvy mesiac meriam BT a skusala som aj ovu testy. Ani jeden test sa mi nezafarbil uplne. Myslite ze ovu uz prebehla? Prikladam aj grafik:smiley: citala som uz tolko prisprvkov, ze sama sa v tom nevyznam:smiley: dakujem za kazdy koment:smiley:
11. sep o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajoda 8-9 dc si ebola nachladnuta, nepila alkohol .?? meriaš stale rovnaký čas ?
11. sep o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty pila som 7dc, ale to nejaké dva poháre rýbezlaku :slight_smile: nachladnutá nie som. meriam teplotu rovnaký čas, každé ráno po zobudení. Ovu testy som robila tiež každý deň rovnaký čas poobede ked som prišla z práce. Skúsila som urobiť ovu test teraz ráno a vyšiel pozitívny :slight_smile: Len mi to nejak nepasuje zase s teplotou :slight_smile:
11. sep o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jajoda ktory den vyšiel rano pozitivny ?
11. sep o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty 11dc vyšiel pozitívny a ešte čo mám poznačené pichanie v podbrušku od 5-7 dc
11. sep o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jajoda tak to ti potom sedi. sice sa nema testovat rano, lebo potom uz si mozes vycikat cely hormon, ale v tvojom pripade je to v podstate uz jedno, lebo BT stupla na 13 dc a drzi sa hore. takze ovulka bola 12 dc
11. sep o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty si strašne zlatá, ďakujeeeem :slight_smile: :slight_smile:
11. sep o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. sep o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj lauritka,poprosila by som ta o radu,ci je to správne ? Pred ovuláciou som mala dost nádchu ,,
25. okt o 19:48  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelma a toto je vlastne prvy cyklus ked meriaš ? a ovulačne testy si robila kazdy den ?
nejak mi nesedia s teplotou. a ktorej meravaš , mast ich dost vysoke.
25. okt o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty toto je prvý cyklus,meriam si okolo ôsmej rano,tak sa zobúdzam ,,ani mne sa nejak nezdajú tie teploty,preto som rozmýšľala ,ci to nemohlo byt aj tým nachladnutim,teda mala som nepríjemnú nádchu . Ovulacne testy som si robila tie 3 dni a potom este dva,ale boli úplne slabunke . Tak neviem,mozno nieco robím zle
25. okt o 19:59  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty to su tie 3 a tie ďalšie dva som uz neodfotila,boli slabunke
25. okt o 20:01  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelma hmm tak ano tvaria sa pozitivne, ale meriaš stale rovnaký čas ano ?
25. okt o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No niekedy to bolo o pol ôsmej ,niekedy o ôsmej ,taká pol hodinka urcite môže byt rozdiel,,raz bolo 8.10 ,,ale vzdy po prebudení ,, myslis,ze tam by som mohla robit chybu ?
25. okt o 20:09  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lauritkatesty no niekedy to bolo o pol ôsmej ,niekedy o ôsmej ,taká pol hodinka urcite môže byt rozdiel,,raz bolo 8.10 ,,ale vzdy po prebudení ,, myslis,ze tam by som mohla robit chybu ?
25. okt o 20:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelma nie,polhodinka by nemala.. ale nejde mi do hlavy, ze sa ti nezvyšila Bt po testoch...
25. okt o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelma ovu testy sa maju robit od 10
25. okt o 20:19  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (24. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty ja tomu celému este skoro vobec nerozumiem :slight_smile: mozno další cyklus bude lepší:blush: a skúsim aj ten iný graf co si mi poradila
25. okt o 20:22  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adelma ale ako ani tato aplikacia nie je zla, je to prehladne :wink:
25. okt o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nivea777 ahoj,tie som si robila okolo druhej poobede,,len teplotu som si merala okolo ôsmej :/ snáď sa to vsetko rýchlo doučím a další graf bude lepší :blush:
25. okt o 20:25  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelma a prechladnuta si bola ktore dni cyklu ??
25. okt o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelma zle som precitala :D malo spanku za posledne dni :D
25. okt o 20:27  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (24. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. okt o 20:30  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nivea777 v pohode,chápem :slight_smile: ja niekedy preskocim slovíčka :slight_smile:
25. okt o 20:31  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelma podlla BT mi by sedela teda ovulacia na 17 dc, tie teploty na začiatku cyklu mohli byt ovplyvnene prechladnutim. a testy si robila aj predtým?? 14,15,16 dc ?
25. okt o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty no ja som si kúpila az neskor tie testy,ked som skúšala prvý ,myslela som ,ze mozno nieco z grafu vycitam predtým ,ale samozrejme ,ze som sa nevyznala ;))
25. okt o 20:36  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lauritkatesty este som sa chcela veelmi poďakovať za odpovede a cas :heart:
25. okt o 20:48  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. okt o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelma nevadi,, uz domeraj a uvidíme ako skonči grafik :slight_smile:
25. okt o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok