• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cervikálny hlien a bazálna teplota

23. novembra 2016 
Ahojte, zacala som merat bt, nevyzera moj graf cudne? Teploty su tak ako som namerala po zobudeni, vstavam o siedmej, no par dni v tyzdni o siestej. Bola ovulacia podla vas na 13dc? Dakujem
27. okt o 07:36  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som mala superukazkovy predovu hlien na 12dc, na 13dc som mala v priebehu celeho dna spolu 4 pozitivne ovu testy (12dc este nie pozit a 14dc uz nie pozit), no dnes som uz 16dc a baz teplota stale nestupla (od 8dc stale 36.5) - mohla nestupnut napriek prebehnutej ovulacii? Alebo po akom case po ovulacii je este normalne ze nestupla? Dakujem pekne za odpoved dobrej dusi :slight_smile:
20. nov o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes 17dc a teplota stale nestupla :(
21. nov o 06:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sushia No to nevyzera dobre. Ze by ta telo oklamalo a ovulka este neprebehla?
21. nov o 08:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes 18dc uz 36.9, tak ja neviem :(
22. nov o 06:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sushia Zaujimave. No vyzera totak, ze ovulka az vcera. Uvidime, ci aj zajtra bude hore.
22. nov o 07:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dnes teda 19dc a zas 36.9 :slight_smile:
23. nov o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sushia ak sa uz budes drzat.bola.cca 16-17dc.niekedy moze teplota az o den neskor zareagovat
23. nov o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauritkatesty
@ejuska2586
Dakujem vam pekne

No ked bola 16-17dc, hlien uz tomu vobec nezodpovedal - husty biely, uz nie vodovy natahovaci + co tie pozit ovu testy 13dc?
23. nov o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No nie vzdy vsetko sedi presne.aj hlien sa uz moze kazit v den ovully..a tej teplote moze trvat proste kym poriadne zareaguje na progesteron.nie je to standart
Ale stava sa to.
23. nov o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok