• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cervikálny hlien a bazálna teplota

11. septembra 2016 
Svetluska, tak na toto mám jasnú odpoveď a ešte jasnejšie to vidí môj manžel..Nie že šibe, mne priamo z toho zadrbkáva. emoticon Snažíme sa teraz druhý mesiac, po tom, ako som objavila na TT dve čiarky a následne som dostala mrchu, som hneď vlietla sem do fóra a posilnená všetkými tými informáciami o ktorých som len hmlisto tušila, nabralo moje šibinovanie na obrátkach..A to prosím som tiež v takom istom veku ako ty.. emoticon.To čo si prekonala musí veľmi bolieť emoticon a celkom s tebou cítim, podobné som zažila, aj keď už dávnejšie.Tiež som si mysle, že musím hneď otehotnieť lebo inak sa zbláznim. emoticon
30. okt 2006 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
levon, teraz nie celkom rozumiem, Ty si momentálne tehu keď si mala tie // ? emoticon
30. okt 2006 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja po kazdom prichode ms odmietam den s kazdym komunikovat emoticon takze to uz nie , ze nam sibe...to je uz chore emoticon
30. okt 2006 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajap, to poznám ... emoticon A normálne ma dokáže vyviesť z rovnováhy keď mne dôjde MS a dozviem sa o známych, ktorí čakajú už 3. dieťa po sebe...... emoticon
30. okt 2006 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. CHcem sa Vás opýtať má sa nejako zmeniť hlien, keby som bola pred MS nahodou tehu?´dá sa to nejako podla hlienu zistiť skor?
30. okt 2006 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cucuska, tehotenstvo sa pred očakávanou MS dá veľmi ťažko zistiť. Neviem o tom, že by sa tehotenstvo dalo určiť podľa hlienu.
30. okt 2006 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
linie ďakuejm. Vieš momentalne mi začina trošku švitoriť.Tak by sme strašdne moc chceli emoticon
30. okt 2006 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cucuska - ako tak citam tuto temu, svitori nam hadam kazdej emoticon . Ale ked ja uz tak velmi chcem kojit a kocikovat, ueeeeeeeeeee.
30. okt 2006 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
levon - dakujem. Ano, fyzicky sa uz citim fit, ale psychicky som uplne mimo. A mozno preto terazstrasne intenzivne pocitujem to, co som opisala. A zaroven si uvedomujem, ze sa chovam ako sialena. Ked mi muzik povedal, ze v januari zrejme ide na 6 tyzdnov sluzobne do USA, chytila som brutalny hysak, ze kam chce ist, ze sme mali snazilkovat... chapete??? Ked som vychladla, citila som sa strasne.
30. okt 2006 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AJ AJ , AJ JA svetlus
30. okt 2006 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ale da sa zistit podla krcku zevraj, ci je zena tehu emoticon
zevraj krcok dva dni pred MZ sa zacina otvarat, no a ked ostava stale zatvoreny a tuhy tak ste tehu.
aj teplota ak sa drzi hore viac ako 18dni tak ste tehu.

aj mne z toho sibe. mam tolko informacii, ze dakedy uz ani neviem normalne posudit ovulku. emoticon

aj drahy mi vravi, ze mi kvalitne sibe uz z toho. a zlosti sa.
lebo ja som zatial len predsnazilka emoticon
30. okt 2006 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule moje ja mam 32 a zasibava mi komplet zo vsetkeho.4testy negat.,ziadne velke prsia a uz vobec nie bolestive na dotyk,druhy den nepravidelne spinenie k tomu obcasna bolest brucha a doktorov verdikt ze som tehula,tak ja uz neviem.BT ani 37 tak co mam povedat ja a ta tuzba po babenku je taka silna ze si zacinam mysliet ze ten moj doktor videl to co som vlasne chcela vidiet ja emoticon Cize babo ktore mozno ani nieje.Taze vas nazor?Komu sibe najviac?No predsa Tanicke{loske}
30. okt 2006 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak to som rada, ze mi nesibe jedinej. Zajtra idem na prehliadku k doktorovi, aby ma vysetril, ci som tehu. Totalne sa bojim, ze mi povie, ze si to len namyslam. Ale manzelik je viac v klude a ubezpecuje ma, ze ked mi uz 3 testy vysli pozitivne, malo by to byt v pohode. Ja dnes ani nezaspim. Drzte mi palce babulky emoticon
30. okt 2006 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne, ze drzime padix, to ked ti vysli 3 poz, tak to bude dobreeee emoticon

tanicka, ja neviem, nie je pohodlnejsie verit doktorovi? emoticon
30. okt 2006 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
padix nestresuj....mozme ti len gratulovat emoticon
a loss neboj isto si aj ty tehulka ludsky organizmus je nevyspytatelny a ten doktor je hadam nejaky doktor emoticon
30. okt 2006 o 20:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
padix 3testy a 6paliciek,ty si urcite tehulka,k comu ti srdece blahozelam,len sa pekne vyspinkaj,lebo zajtra prvy ktat uvidis svoje male miminko emoticon
babulky dakujem,ja zajtra volam doktorovi,kezby som aj ja svoje malicke zajtra videla zdrave a krasne
ajap78 jasne ze je to pohodlnejsie len ak to tak nie je bude to este horsie
30. okt 2006 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
padix neblázni, 3 pozit.testy a ty stresuješ? Alebo nás úbožiatka provokuješ? emoticon Som presvedčená, že tehu si, zajtra pošli božtek miminku aj za nás. emoticon Blahoželám emoticon
30. okt 2006 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne, je to jasna provokacia emoticon my sa tu hlienujeme, krckujeme, bazalkujeme a oni robia pozitivne testy jeden za druhym emoticon
30. okt 2006 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivush, trošku neskoro, ale predsa odpoveď.. tehu nie som, napriek mojej oooobrovskej túžbe a pozit. testu emoticon Mrcha prišla na deň presne a ešte akááá emoticon Ja krava som div že nie rozobeala, v jakej pôrodnici odrodím,v podobnom duchu sa niesli všetky moje reči adresované mužíčkovi počas piatich dní, čo som mala zaručene všetky tehu príznaky.. emoticon Už si pripadám ako fenka, tie mávajú tuším pseudograviditu.. Prichystajú si brlôžtek a čakajú emoticon emoticon
30. okt 2006 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je des, ako ma potom clovek verit tym testom ????
30. okt 2006 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak, tak ajap emoticon Ale myslím si, že sa im dá veriť, keď sa robia až po vynechaní MS. Ja som si robila Rapi Clear 5 dní pred MS, pretože som bola zvedavá, dosť sme sa snažili emoticon celý mesiac. Inak doteraz mi testy ukázali vždy pravdu.
A čo ty, ako dlho sa snažíte? Čítam si, že máš dcérku,ja mám zasa práve dvojročného synčeka..Moc chceme druhé mimi, ale v kútiku duše sa aj bojím,aké by to bolo vo štvorici emoticon ty nemáš žiadne pochybnosti?
30. okt 2006 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, tie co si sledujete hlien... moze sa stat ze ten sparvny hlien mozem mat iba jeden den? Pretoze ked prisiel, tak som sa tesila ale na druhy den nic.. emoticon mozno to ani nebol ten spravny...ale ak nahodou, moze sa stat ze trvla iba jeden den?
2. nov 2006 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubecka,teto meisac som aj ja mala iba jeden den
2. nov 2006 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
valhali, dnes rano nas zaujima rovnaka vec emoticon
takze je to normal, iba jeden den?
2. nov 2006 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubecka,neviem, ci je to normal, lebo u mna nic nie je normal, kedze mam 39dnovy cyklus...
sice sa snazim iba 2.mesiac,ale pri takom cykle sotva otehotniem, takze na druhy tyzden idem za gyndou, nech mi predpise nejake tabletky na podporu tehotnosti. Clostil,alebo nieco podobne, co tu beru holky na stimulaciu vajecnikov.
2. nov 2006 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubecka, ten najspravnejsi ano. v poho. aspon teda u mna.
2. nov 2006 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diki funny,
valhali, no to mas dobre, keby som ja ma 39dnovy emoticon my sa snazime od 1.9. hned po vysadeni HAK, no lenze mi neprisla mrcha, po 45 dnoch som isla k dr., bola som aj na UZV, tehu som nebola, tak mi pichli vyvolavacku.. no a som zvedava ako to bude dalej.. dva mesiace presli a ja som mala len jednu MS
2. nov 2006 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubecka, ja som brala 3 roky HAK. Predtym som mala cyklus 30 dnovy. stalo sa, ze mi menzes vynechal ale aka taka pravidelnost tam bola. Pocas brania HAK to bolo ukazkove, na hodinu presne. Po vysadeni mi cyklus zblbol uplne, nedostavala som aj 3 mesiace. Potom ma vysetrili a hormony som mala rozhadzane, vajecniky PCO. Ja si myslim, ze za to moze HAK. Telo si odvykne nieco samo produkovat a je to v keli.
2. nov 2006 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubecka, valhali, jasné, že je normálne mať ten správny hlien len v jeden deň. Úplne normálne je aj keby ste žiadny hlien nespozorovali. U každej ženy je to iné, lebo každá sme iná emoticon Aj keď nemáte hlien, aj keď ho máte ten správny v jeden deň, aj napriek tomu môžete mať plodné dni a následne ovuláciu.

lubecka, nebuď nešťastná kvôli menštruácii, je úplne normálne ak sa ti to bude upravovať aj pol roka. Takže hlavne nestresovať a byť trpezlivá emoticon Veď raz sa ti cyklus musí upraviť.
2. nov 2006 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj, kocky, ja od pondelka tak intenzivne myslim na tie gynekologicke veci, ze mi z toho o chvilu prepne.
Aj ked sa snazim iba 2.mesiac, pojdem na gyndu, nech mi da nieco na stimulaciu, nemam nervy cakat kady mesiac. Uz teraz viem, ze sa nezadarilo, uz len to blbe cakanie na mrchu...Dufam,ze ma nevyrazi, ked jej poviem, ze co chcem po dvoch mesiacoch snazenia
2. nov 2006 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš