Cervikálny hlien a bazálna teplota

katakata
29. jún 2006

baby, vytváram túto tému pre tie snazilky ktoré si merajú bazálnu teplotu a sledujú aj hlieny.ja to pozorujem asi tri mesiace a mám pocit ze sa odchylujem od normálu.v múdrych knihách sa píse ze tvorba hlienu trvá tak 3 dni v rôznej intenzite a to by mali byť práve tie dni kedy teplota trosku klesne pred ovuláciou...ja vsak sledujem teplota sa oproti hlienu omeskáva o také tri styri dni....vie mi niekto poradit ako mám pri takom chaose vedieť kedy ovulujem? napíste prosím aj vase skusenosti s touto metódou. dík

lenuliatko
1. mar 2007

Ahojte, ešte ste tu? Tak pridám svoj graf, ako sa odvčera zmenil. Teplota ešte stúpla a už mi systém vyhodnotil aj ovu. ja si ale mysím, že nebola, príznaky tomu nezodpovedajú. Test som robila 4.deň meškania a bol neg.

lenuliatko
1. mar 2007

A na graf som zabudla 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Bože, som prepracovaná 😝

bosorka
1. mar 2007

Ahoj Lenuliatko: mrkla som na tvoj fraf a mas ho asi taky isty blaznivy ako ja 😉 Mam pocit, ze sa z toho obe nevieme vysomarit. Ja to vsak na tvojom grafe vidim na taky 17 DC tu tvoju ovo. Tam sa teplota oproti priemeru trosku zdvihla. Niekedy sa nemusi zdvihnut moc viditelne a napriek tomu ovu prebehla. A potom je tam ten jednodnovy pokles akoby pri uhniezdovani vajicka a potom vzostup teplot. No tak neviem, uz si sa tesovala ? 😉 Ak by sa teploty drzali, tak by som mala pre teba veeeeelmi peknu spravu 😉 Mrkni na moj graf, je rovnao streleny ako tvoj, tiez takmer neviditelna ovu a potom pad a zase dodatocny narast teplot. tak bud budeme mamulkami alebo nam proste uz sibe 😀

lenuliatko
1. mar 2007

Bosorka, videla som tvoj graf, ťažko na to niečo povedať. Ty si aspoň mala tie teploty viac rozhádzané, ovulka sa mala kde skryť. 17 DC som mávala ovulku predtým, ale teraz /pri tom poklese/ som merala asi hodinu skôr, takže tie rozdiely môžu byť ešte menšie. Testovala som 4.deň meškania a neg. Skúsim ešte raz v sobotu a výsledok už budem brať ako realitu. Ak by som bola tehu, už to musí ukázať /to budem 18 dní po poslednom milovaní pred dlhou pauzou/, ak bude neg. tak jednoducho nie som tehotná. A ak to teraz fakt bola ovu, na mrchu si počkám ešte 11 dní. Krásna predstava 🙄 Idem chrapkať, zajtra daj vedieť, čo nové. Aj ja tu hodím aktuálnu teplotu. Dobrú noc.

lauritka
2. mar 2007

j mam BT uz tri dni 37,3 aom dnes 14 DC..to je trocha nenormalne nie?

sandrika
2. mar 2007

lauri a určiťe nie si tehu ešťe z mynulého mesiaca? Viem že si mala mrchu, ale to neznačí že by si nemohla byť..
Alebo nie si prechladnutá?
Inak na tú BT sa fakt nedá spoliehať, čím vic si ju meriame tým viac vychádzajú dáke bludy.. 😠

kila
2. mar 2007

Lauritka ak si pred tým mala nízku BT, tak už asi prebehla ovu...

lauritka
2. mar 2007

no neviem lebo som si predtym nemerala, meram si len tri dni..ale uz si zacnem nech odsledujem aspon par cyklov..a sandri neverim ze by som bola tehotna..lebo som mala normalnu mrchu..ale napadlo ma ze mozno ovulka prebehla skor??

maca77
2. mar 2007

lauri, ak mávaš kratšie cykly, tak ovu mohla skôr prebehnúť

lauritka
2. mar 2007

normalne mavam 28 ale mozno to aloe mi to dajak aktivovalo 😠

kila
2. mar 2007

Lauritka, však aloe možno ti len pomôže... 😉 Kde si to kúpila?

maca77
2. mar 2007

ber to tak, že poovulačná fáza trvá 10-16 dní. To znamená, ak by bola napr. u teba tých 16 DC, tak teoreticky by ovu musela prebehnuť 12DC.

cucuska
2. mar 2007

Ahojte otázocka: som 6DC pred mrchou sa teplota pohybovala okolo 37,1 v den mrchy bola 37,1 pocas mrchy bola 36,9 a teraz je zas 37,1. mrchu mavam bezne 5 dni a teraz je 6 den a nevyzera ze by chcela presta. uvitam vsetky napady a rady dakujem

lauritka
2. mar 2007

kila som za zaregistrovala vo firme..a tam som to kupila..forever living products

cucuska
2. mar 2007

kaslem na to . Bt je divna vec 😅

kila
2. mar 2007

Cucuska možno si tehu?! Nemám žiadny iný nápad...

cucuska
2. mar 2007

KILA DIK

kila
2. mar 2007

Cucuska, držím ti palčeky aby to tak bolo a potom v pondelok ale najneskôr v utorok daj vedieť čo bolo u lekára... 😉

cucuska
2. mar 2007

kila dám vedieť podla mňa tehu nie som len moj a BT je asi mimo 😅 dám určite vedieť

zrzuska
2. mar 2007

cucus to je divne. 😨
no ved uvidis co ti povie dr. ja v pondelok budem volat a dufam, ze sa tam uz konecne dopracujem. uz to bude treti tyzden co cakam na tie vysledky 😖

bosorka
2. mar 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/170922
nechapem tomu???? vysvetli mi to niekdo?? dakujeeeem 🙂

spapulka
2. mar 2007

Ahojky bosorka, ja tomu rozumiem tak, ze zajtra testni. Mas nejake priznaky? Na wunschenkind odporucaju testovat 18DPO, ak teplota neklesa. Tak skus zajtra a skus aspon 2 rozne testy, pre istotu...drzim palceky

bosorka
2. mar 2007

spapulka ahojky. ja som sa testla na 5 den meskania a bolo to neg. Teraz je to uz 7 dni a nechcem testovat, lebo si myslim, ze je to oproti prvemu testu este moc skoro. Radsej ani neverim v tehotenstvo, lebo priznaky nemam ziadne, len citlive bradavky, ale nie je to nic hrozne. A kvoli tomuto vsetkemu som z toho taky jelen 😀

brii
2. mar 2007

Ahoj bosorka,mne to skor pripada, ze na ff zle vyhodnotili ovu. Kedze Ti tam chyba par teplot, je to tazko urcit, ale podla toho, co tam mas, bola podla mna ovu az 27.den.

katy2
3. mar 2007

Ahojte, kocky... Prosim poradte mi. Neviem, co si mam mysliet o mojom grafe. Do dnesneho dna mi ukazoval ovu a dnes rano mi teplota klesla (vobec neviem preco) a graf si to s tou ovu rozmylsel a zrusil mi ju... Co si o tej krivke myslite? http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Dakujem za vase nazory...

mimusiacik
3. mar 2007

🙂 LENULIATKO,pozrela som si tvoj graf z 1.3,ked sa milujete tesne po mrske tak casto,ejakulat sa zriedi,skuste sa viac nazhavit na kvazi 1,2 dni pred ocakavanou OVu,v den OVU aspon 3x(rano,popoludnie,noc),potom pekne hlboky prienik s vysoko vylozenymi a rozkrocenymi nozkami,idealne,mat orgazmus(i rukou na klitoris sama) pred vyvrcholenim muza a po nom este raz,aby sa krcok matenice pootvoril,zvlhcil a do 1hod po ejakulovani,ked este viac skvapalni,krcok pri orgazme nasaje ako vysavac...1hod lezis s vysoko dvihnutymi nohami,pod bedra vankusik,nech co najviac gravitaciou tecie kam ma,pocas toho mozes po 15min otocat kvazi dookola,na bok,brucho,druhy bok,nech stecie po vsetkych stranach,su rozne sklony vaginy,idealne natocit na tu stranu,kde bola OVU BOLEST - ulahcit cestu chvosti 🙂 kom,nech zbytocne nebludia v nespravnom vajickovode!

mimusiacik
3. mar 2007

🙂 A samozrejme nesprchovat...preco romky rodia a my nie?Romky nepouzivaju tolko sprch,kupela,intim gelov,nerobia si vyplachy sprchou zvnutra,to len my posadnute cistotou - a tym si skodime,nicime BEZNU a potrebnu FLORU,menime kvalitu hlienu!Cim zlozitejsi organizmus,tym vacsie problemy s pocatim - ber prirodu MYSI a DELFINY.Dan za genialitu?chichichi...

mimusiacik
3. mar 2007

🙂 Nikto nezistil ci OVU BOLEST je to ,ked folikul praskne a do brusnej dutiny vytecie trocha tekutiny,alebo to ,ked uz sa vajicko kotula v uzulinkom vajickovode v kt.by uz mali cakat nastupeny vojacikovia!!!Treba zvysit pravdepodobnost pocatia na MAXIMUM,pred, pocas,po OVU (max 3 dni prezivaju v tele zeny spermie - dievcence sa rodia udajne PRED a PO OVU,chlapci presne v DEN OVU,YY spermie uzke rychle,ale skor hynu,YX spermie gulate pomalsie,ale preziju viac.Najviac potratov CHLAPCOV - su slaby! 🙂

lenuliatko
3. mar 2007

Ahok Mimusiacik, tak to bol fakt detailny návod 😉 Ale fakt vďaka. Každá rada drahá, keď sa nedarí. O väčšine z tých trikov som vedela, aj ich používam. Akurát to 3x počas ovu sa mi nezdalo, veď sa nestihnú urobiť kvalitné spermie. Inak tehotná nie som, dnes som robila test po 18. dňoch od posledného milovania pred dlhou pauzou a neg. Graf mi vyhodnotil ovu, takže asi prečkám LF už by po nej mala prísť mrcha. šla by som na vyvolávačku aj hneď ale asi je ešte skoro. Meškám 9. deň.
Toto je aktuálny graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Už si nádeje nerobím, ale tvoje rady využijem pri najbližšom cykle. Ďakujem a ahoj, idem na nákupy. 🙂

linle
4. mar 2007

Ahojte kočky,

podarilo sa mi na fertilityfriend.com zaregistrovať ďalšie konto. Niektoré z vás tu písali, že im sa nedarí zaregistrovať. Ak by teda mala ešte niektorá z vás záujem o túto registráciu, pošlite mi požiadavku do IP. Ja vám napíšem prihlasovacie meno a heslo a poradím so zmenou hesla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre