Cervikálny hlien a bazálna teplota

katakata
29. jún 2006

baby, vytváram túto tému pre tie snazilky ktoré si merajú bazálnu teplotu a sledujú aj hlieny.ja to pozorujem asi tri mesiace a mám pocit ze sa odchylujem od normálu.v múdrych knihách sa píse ze tvorba hlienu trvá tak 3 dni v rôznej intenzite a to by mali byť práve tie dni kedy teplota trosku klesne pred ovuláciou...ja vsak sledujem teplota sa oproti hlienu omeskáva o také tri styri dni....vie mi niekto poradit ako mám pri takom chaose vedieť kedy ovulujem? napíste prosím aj vase skusenosti s touto metódou. dík

gresa
21. máj 2007

Sandrika ďakujem a budem čakať 🙂

sandrika
21. máj 2007

Nemáš začo budem na Teba myslieť..ja idem tiež testovať v piatok 😉

deina
21. máj 2007

Kedy by mal byt ten plodny hlien? Ja som ho mam uz asi dva dni, vcera bol ukazkovy, dnes je ho uz menej, ale ovu este nebola. Nemal by sa zhodovat s dnom ovu? 😨

sandrika
21. máj 2007

áno deina mal, si si istá, že nemáš ovu?

deina
21. máj 2007

Mozno je ovu dnes pripadne zajtra, ale najviac toho hlienu bolo vcera, hoci ho mam aj dnes.

sandrika
21. máj 2007

Ko+ký DC si? Meriaš si aj BT? A aký dlhý cyklus mávaš?

deina
21. máj 2007

Dnes je to 15DC, ovu mavam okolo 14 - 16DC, cyklus dlhy 25-28 dni (ale zatial som merala iba 3 cykly).

gresa
21. máj 2007

Sandrika nech máš v piatok na testíku pekné // čiarky. Držím palce 🙂

ivana98
22. máj 2007

ahojte..mam otazocku, sice nie priamo o hliene, ale myslim ze sa aj tak hodi:
stava sa vam, ze je krcok maternice rano inak polozeny ako vecer? rano si ho za posledne dni vobec nevedela nahmatat, je prilis vysoko a vcera som skusila vecer rovnako v sede a bol niiizko..je to normalne? 😅 vyhodnocovat sa ma iba rano, ze? ale ako, ked si na neho nedociahnem? 😅 😝

sandrika
22. máj 2007

gresa díky, si strašne zlatučká v piatok dám vedieť, neviem bola som si istá, že som no už mám pochybnosti, ale každopádne ma hrozne napíňa z cigaretového dymu - robím v kaviarni

mimima
22. máj 2007

ahoj sandrika, ako sa máš? No ako si vtedy dopadla, mrcha mešká?

gresa
22. máj 2007

Sandrika tak to môžeš byť tehu. Mojej sestre tiež strašne vadil cig. dym a tak vlastne zistila, že je tehotná. Mne sa včera spustila mrcha, takže z toho nič nebude ☹ Držím palce

sandrika
22. máj 2007

Gresa nesmúť, rok 2007 je náš a ten eťš nekončí, som si istá, že najneskôr pod stromček zavíta miminko aj do Tvojho bruška. Budem ti silno držať palčeky. 🙂
mimina, kedy vtedy? Už niesom v obraze, ale každopádne vtedy som tehu nebola no teraz fakt neviem, ja som fajčiarka no teraz mi to fakt vadí, zapálim si ráno 1 a to je všetko, lebo mi je hneď zle, od dnes už nefajčím vôbec a ani oblúbené pivko mi nebere..mrcha má doraziť vo štvrtok, BT 37,0...???

gresa
22. máj 2007

Sandrika ďakujem pekne 🙂

mimima
22. máj 2007

vtedy si tuším špinila, čo to bolo implantač.špinenie?

sandrika
22. máj 2007

Jáj ty myslíš toto, no neviem, ale na druhý deň mi stúpla teplota na 36,9 a odvtedy stále 37,0, to špinenie trvalo 2 dni biele husté, potom 2 dni do žlta a včera dnes takmer nič...

tucniacik
22. máj 2007

iba k tomu spineniu - ako spinenie sa berie hnedy spinenie, nie biele alebo zlte, to je potom vytok - spienie a vytok nie je to iste... implantacne spinenie je hnede...

cucuska
22. máj 2007

je hnedé aj ja som ho mala hnedé také bledo hnedé e trvalo dva dni

sandrika
22. máj 2007

tak potom nie som tehu škoda ☹

cucuska
22. máj 2007

sandrika ale ve´D NIE KAŽDÁ MA TO ŠPINENIE. Nezahoď flintu do žita. a koľký DC si???? a mešká????

sandrika
22. máj 2007

26DC ešťs nemešká a vlastne neviem kedy má doraziť, keď posledné 2 cykly som mala vyvolané a dokonca ani na vyvolávačku nedorazila ako mala ale až na 10 deň po vpichnutí a aj to trvala 1 a pól dňa tak neviem..ale som dáka veˇľmi smutná, bola som si istá, že som tehu tie prsia, cigaretový dym, alkohol, 2 x som večer zvracala, bolesti v podbrušku a citlivý nos..no mýlila som sa

cucuska
22. máj 2007

sandrika moja švagrinka nemala žiadne špinenie a ostala tehu. Nič nie je stratené a teplota vyzerá krásne

sandrika
22. máj 2007

Si zlatučká, viem, že to myslíš dobre a som ti vďačná za Tvoje podporu, fakt si to ážim, ale asi si to fakt len namýšľam, tá túžba po dieťatku je príliš silná..ale som rada, že aspoň ty budeš konečne o 8 mesiacov držaˇť v rukách malé, dlho očakávané dieťatko, ktoré bude mať tú najlepšiu mamičku na svete a potom o 3 ročky pribudne hádam aj dáky ten súrodenček 😉

cucuska
22. máj 2007

sandrika ty si zlatá. ale naozaj nie je nič zahodené ešte nič nevieme. aj si si merala BT pocrivo a máš aj graf????

sandrika
22. máj 2007

Graf nemám merala, v deň po ovu stúpla na 37,0 držala sa 6 dní, na 6 a 7 DPO mi klesla na 36,5 a 36,7 a od 8 DPO je stále 37,0 a aj telesnú mám zvýšenú, 37,0..

cucuska
22. máj 2007

sandrika a čo tak n aupokojenie urobiť test???? a budeš kľudná teda ak si nervózna aj ja som testovala na 27DC a dve pajuldy

sandrika
22. máj 2007

spravým vo štvrtok a dám hneď vedieť , ja som jeden robila už v sobotu, ale bola /, no to bolo skoro tak hádam tento ukáže vytúžené // po skoro 2 ročnom snažení by som to brala fakt ako zázrak, ale dieťatko zázrak je.

miriamka
27. jún 2007

Ahojte kocky...urcite tu najdem nejaku expertku na BT 😉
Posledne dva dni som pozorovala "plodny hlien" teda ak to bolo ono,a stale ma pobolievali vajecniky...dnes mi teplota stupla o 0,3 a hlien mam uz taky lepkavy.Znamena to,ze ovulka mohla prave ked ma tak pobolievalo brusko prebehnut,alebo je teraz,ked sa mi dnes zvysila teplota?

deina
27. jún 2007

Dnes uz nie, ked sa teplota zvysila, tak uz ovu prebehla. Pravdepodobne vcera, ak ti dnes stupla teplota. 😉

miriamka
27. jún 2007

Dakujem...myslis,ze tie bolesti vajecnikov co som vcera mala mohli byt znakom ovulky?lebo dnes uz bolesti nemam,ale pobolieva ma maternica a citim,ako keby som tam mala jednu velku modrinu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre