Eva-test. Má niekto praktické skúsenosti?

aaa2
2. okt 2007

Zaujíma ma, či má niekto zo zúčastnených praktické skúsenosti s Eva-testom. Za každú odpoveď budem vďačný.

majuska81
1. mar 2011

ahoj, ano predala, a vela bab sa o to zaujima este aj teraz. Nepouzivala som to velmi, lebo som potom mala ine zdravotne problemy. Takze sa neviem vyjadrit. Maja

artemis
15. feb 2012

Ahojte, pridávam svoju skúsenosť s EVA testom. S manželom sme sa snažili viac ako 5 mesiacov o druhé dieťatko a nejako sa nám nedarilo. Nepomáhalo mi ani počítanie plodných a neplodných dní a potom som na odporúčanie mojej kamarátky kúpila EVA test. A hádajte, za koľko sa nám podarilo otehotnieť? Presne za 21 dní. Možno si niekto povie, to nie je možné, ale je to fakt. Dodržiavala som všetky kroky popísané v pokynoch Eva testu a oplatilo sa to. Napokon som zistila, že ovulácia mi nezačína ako u viacerých žien 14. deň menštruačného cyklu, ale až 20. deň.
Eva test je veľmi dobrý aj na to, ak si chcete pomôcť pri pohlaví Vášho dieťatka. My máme prvého chlapca a ja som si v kútiku duše priala dievčatko, takže sme postupovali presne tak, aby to vyšlo na dievčatko a podarilo sa to. Teraz máme ročnú Klaudiu a som veľmi rada, že som EVA test vyskúšala. Teraz ho už nepotrebujem, aj keď je možnosť ho ešte využiť ako antikoncepciu, pretože EVA test presne určí Vaše plodné a neplodné dni a žena už nebude musieť užívať antikoncepné tabletky.

viktorka555
31. júl 2012

ja som používala ovulačný prístroj - personu, ovulačné testovacie tyčinky dáš do moču a prístroj vyhodnotí, mám ju z Nemecka, už ju nepotrebujem, som na materskej.

jarka456456
23. okt 2012

ahojte chcela by som sa spytat ze ci nema niekto na predaj eva tester.dakujem 🙂

lumarque
19. jan 2014

nemate niekto na predaj evatest? viacej ip dakujem

kominar
20. dec 2015

@lumarque ahoj
Ja mám EVA-testD . Na 2MD som si namerala ovulácia neprebieha, zelený štvorček a ovulácia prebieha je možné počať dievča, oranžový štvorček .

kominar
7. jan 2016

@majuska81 Ahoj
nevieš ako sa vymienia baterka do Eva -Test D Ďakujem

kominar
7. jan 2016

@loss Ahoj
nevieš ako sa vymienia baterka do Eva -Test D tento Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre