Kedy je najlepší čas na sex?

dius12
19. aug 2014

Ahojte som tu nova.potrebovala by som poradit.snazime sa o babatko. Mam cca 30 DC..dnes som 14 DC..dnes rano som mala este snehobiely ovulacny test..no v priebehu dna ma zacalo boliet podbrusko ako pred ms, a neskor som mala take tlaky raz vpravo a raz vlavo..tak som si urobila este vecer okolo osmej a bola tam ciarka..len este velmi svetla,ale doteraz kazdy den testy snehobiele..blizi sa ovulacia?bude lepsie ak pockam na pozitivny vysledok a az potom sa posnazime?a kedy od pozitivneho vysledku sa mame snazit? Dakujem 🙂

bonaqa2013
19. aug 2014

No neviem či toto je ta pravá cesta. My máme 4 deti, ale takto sme to nikdy nerobili. Proste milovali sme sa, lebo sme chceli. Ja viem, že mne sa to hovorí, ale po čase budete skákať do postele len a len na základe nejakých testov. To si moc dobre neviem predstaviť.

mamulienka30
19. aug 2014

Ak chcete dievcatko, snazte sa uz dnes... idealne 2-3dni pred ovulaciou je dobre mat sex... ovulaciu mozes cakat cisto podla vypoctou 16dc... tak dva dni pred je uplne ok a potom na ten den ovu a den po ovu... to by ale boli skor chlapci ;) Drzim palce. A inak ovulacny test si rob okolo druhej poobede, rano to vobec nie je smerodatne. Toto je ine, ako s tehotenskymi testami, LH ma najvyssi bod prave o tej druhej poobede, plus dve hodky pred tym aspon nepi.

horana
19. aug 2014

Najlepsi cas je ked je chut, ostatne hodit za hlavu.

janicka11
19. aug 2014

jeminky,,,neviem čo n APíSAť,,ASI žE NETREBA TO TAK SLEDOVAť,RATAť...Len si želať a ono to príde samoo 😉

huginko
19. aug 2014

z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že keď som sa moc upla na to, že chcem otehotnieť, počítala som plodné a neplodné dni, bolo to celé zle. Pripadala som si časom ako robot a nedarilo sa takmer rok. A keď som si povedala, že nejdem "tlačiť na pílu", zadarilo sa.... 🙂 držím palce.... 🙂

viera77
19. aug 2014

u nas to iste, doslova "vyroba" dietata, v ten a ten den a nedarilo sa skoro rok, a ked sme sa uz na to vykaslali, a zmierili sa s tym, ze asi nam druhe nie je sudene, ziadne plodne, neplodne dni, ovulka atd, tak na druhy mesiac zrazu tehu a to sme predali aj posledny kocik, ked som uz bola tyzden tehu 😀 nieco na tom pravdy je, inak z toho programovania sexu cloveku casom doslova "prepne".

bajana
20. aug 2014

Normalne sa "snazte" zhruba kazdy druhy den, to by ste nemali zmeskat prilezitost...a rady ohladom pohlavia ber s rezervou, je to viac o nahode, nez o pravdepodobnosti 😉

dominix
20. aug 2014

ak mozem poradit, prilisne snazenie ma prave opacny efekt...my sme sa o druhe snazili cca. 8 mesiacov (pricom prve sme mali hned na prvy sup) - skoro kazdy den sme mali sex...a ked som si povedala, ze dost, ze musime "zvolnit", tak sme dali kazdy druhy-treti den a ono to vyslo v ten mesiac...potom som sa docitala, ze spermie nestihnu dozriet, ak je prilis casty styk, tak mozno i preto sa nedarilo 🙂

kremko
20. aug 2014

Podľa nadpisu som si myslela, že sa pýtaš všeobecne. Podľa mňa je najlepší sex ráno, máš potom pekný celý deň. A keď ide o počatie, hlavne aby bol z lásky. Spermie prežijú vo vagíne aj niekoľko dní, tak na pár hodinách nezáleží. Veľa zdaru pri snažilkovaní. 😀

zuzana256
20. aug 2014

ahojte opytam sa neviem co je tich 16 dc?napiste mi to co to je dakujem

vika35
20. aug 2014

16ty den cyklu. rata sa od zaciatku poslednej menstruacie.

andrejka1974
20. aug 2014

kazdy den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nesleduj sa nepodari sa to, ked sa prestanes sledovat budes mat babo hned 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivca88
20. aug 2014

Ono sa to lahko povie ze nepovitajte to a bla bla 😀 vacsina zien a tak citi ovu...,alebo vidi mokro v gatkach = hlien potrebny any presli speermie...takze predsa len kazda z nas presve vie co kedy robit 😀 😀

aco sa tyka tvojej otazky.... najlepsie je hned ako ucitis ovu.. a kazdy druhy den.... kedze spermie kamosky dokazu v nas vydrzat tak 2-4 dni.... rekordmanky viac 😀 ... po sexe lez aspon 10 min... a nohy hore 🙂

Milujte sa ale fakt aspon kazdy druhý den ..napr pondelok..streda ...piatok .... kedze niektorý mužský ejakulát nemusi obsahovat spermie... 🙂

katusik19
20. aug 2014

stale🙂

andrea.m
21. aug 2014

stále ked sa dá a je chuť. a nerozmýšľať, nerátať, nekalkulovať. ale sexovať, sexovať a sexovať. furt 🙂

lenkadenisa
21. aug 2014

@dius12 kašli na testy. my sme si povedali, že keď to bude, tak to bude a na prvý šup sa podarilo! s bývalým som testovala ako divá, kolajnice ako svet na testoch a nič z toho.

hviezda89
21. aug 2014

Ja som mamkou dva a pol ročnej dcérky a teraz som v 38. tt a čakám chlapčeka. Obe tehotenstvá boli plánované ale poviem ti, v živote som ovulačný test ani len na živo nevidela 🙂 a to som otehotnela hneď "na šupu" 🙂 neriešila by som to takto, žienky majú pravdu. Onedlho si začnete písať čiarky do kalendára že kedy sa máte a nemáte milovať. Milujte sa, lebo sa milujete - máte radi a máte na seba chuť, hocikedy. Ak by ste boli v štádiu že sa vám nedarí otehotnieť a sám lekár ti odporučí aby si si rátala plodné a neplodné dni, tak je to iné ale takto by som neriešila absolútne nič. Bábo príde - v ten správny čas ver mi 🙂
aj naši rodičia a staršie generácie si zakladali rodiny a vtedy ovulačné a tehotenské testy ani neboli a aha, sme tu 🙂 tieto testy podľa mňa len zbytočne mätú, človek sa na to namotá a psychika sa na to tiež jak keby nastaví a možno sa preto veľa párom nedarí bábo. Držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre